صفحه 3463 از 5471 نخستنخست ... 24632963336334133453345434553456345734583459346034613462346334643465346634673468346934703471347234733513356339634463 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 34,621 تا 34,630 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

Junior Member

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

نقل قول نوشته اصلی توسط zahragoli نمایش پست ها
    سلام لیدا جون من از روی جدول قابل ویراش 38 شغله خودمون تعداد باقی مانده برای مدیکال رو در اوردم:
    8 نفر می
    10 نفر جون
    7 نفر جولای
    13 نفر اگست
    16 نفر سپتامبر
    16 نفر اکتبر
    16 نفر نوامبر
    18 تا هم مااااه دسامبر امیدواریم که تا ماه دسامبر 2009 رو زووود زووود مدیکال بدنو برن سراغ 2010 های عزیز
    Zahra Khanom, Thanks for the information.Could you please elaborate more.
    I mean did you consider date for the first application,the second one or 'in process' as the base, please?
    ویرایش توسط Satisfied : February 25th, 2013 در ساعت 01:28 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hooran نمایش پست ها
    برای اثبات تمکن مالی در مرحله آپدیت مشخصا پول نقد در حساب بانکی و قابل انتقال و غیر مسدود شده می خواد. فکر نکنم اون قولنامه بتونه قانع کننده باشه .
    با سلام و تشکر-آیا فاکتور خرید طلا قابل قبول نیست؟!

نه فاکتور قابل قبول نیست ولی شما طلاهاتو رو نگه دارید همین که ازتون گواهی بانکی خواستن ببرید طلاهاتون رو بفروشید و پولو بریزید به حساب و گواهی بانکی رو بگیرید فقط بعدش اون فاکتور فروش طلاهارو با یه نامه ضمیمه کنید و توضیح بدید فرداش برید دوباره پولو دربیارید دوباره طلا یا دلار بخرید تا موقع رفتنتون
    رسیدن مدارک به سیدنی 2010/3/22 دریافت فایل نامبردوم 28/9/2010, اینپراسس 29/2/2012 ،
    کد 4131 ،امتیاز 73،نمره زبان 6.5 آکادمیک ،مدیکال 28 قوریه 2014 پاسریکوست 1 اگوست 2014
    جدول

ApplyAbroad Veteran
    amirho3ein آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Satisfied نمایش پست ها
    با سلام و تشکر-آیا فاکتور خرید طلا قابل قبول نیست؟!
    دوست عزیز فاکتور خرید رو نگه دار . بعد هر موقع خواستی پول بریزی تو حساب بگو یکی از دوستانت یک چک معادل مبلغی که میریزی تو حساب برات بنویسه و در قسمت گیرنده اسم و فامیلت رو بنویسه و بنویسه بابت خرید طلا معادل .... گرم ( وزن طبق اون فاکتور خریدی که داری ) . بعد چک و فاکتور خرید رو هر دو رو ببر برا ترجمه .البته فاکتور تا تائیدیه اتحادیه طلا و جواهر نداشته باشه تمبر دادگستری نمیزنن . این راحت ترین راهه .

سلام
    به دوستانی که مدیکال گرفتند تبریک می گم و دوستانی که منتظرند امیدوارم زودتر بگیرند. من هم پنجشنبه مدیکال گرفتم.
    توی متن ایمیل نوشته شده برای فرستادن مدارک خواسته شده 6 روز فرصت داریم اما در دستور العملی که برای مدیکال فرستاده شده 30 روز زمان داده شده است. کدومش رو ملاک قرار بدیم؟
    مدارک خواسه شده مثل سوئ پیشنه و .... رو باید بدیم به پزشک تا بفرسته یا خودمون جدا می تونیم بفرستیم؟
    من برای یک دوره 5 ماهه الان خارج از ایران هستم و همسرم تهران هستش. آیا کسی تجربه ای داره که میشه مدیکال را جدا انجام داد؟ همچنین من که ایران نیستم چطوری می تونم موجودی حساب بگیرم؟
    NOC 213 - ارسال مدارک 21 می 2009- فایل نامبر اول: 21 جون 2009- فایل نامبر دوم 20 اگوست 2009 - in process اول دسامبر 2012- مدیکال 20 فوریه 2013 - رسیدن مدیکال به پاریس 9 مارچ- ارسال مدارک 2 آپریل- پاس ریکوئست 19 جولای 2013

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Civil Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط hasansh نمایش پست ها
    سلام
    به دوستانی که مدیکال گرفتند تبریک می گم و دوستانی که منتظرند امیدوارم زودتر بگیرند. من هم پنجشنبه مدیکال گرفتم.
    توی متن ایمیل نوشته شده برای فرستادن مدارک خواسته شده 6 روز فرصت داریم اما در دستور العملی که برای مدیکال فرستاده شده 30 روز زمان داده شده است. کدومش رو ملاک قرار بدیم؟
    مدارک خواسه شده مثل سوئ پیشنه و .... رو باید بدیم به پزشک تا بفرسته یا خودمون جدا می تونیم بفرستیم؟
    من برای یک دوره 5 ماهه الان خارج از ایران هستم و همسرم تهران هستش. آیا کسی تجربه ای داره که میشه مدیکال را جدا انجام داد؟ همچنین من که ایران نیستم چطوری می تونم موجودی حساب بگیرم؟
    تبريک ميگم

براي مدارک 60 روز و براي مديکال 30 روز هرچند اگر سريعتر هم بفرستيد به نفعتون هست

مدارک رو خودتون به ويزا آفيس (ورشو يا آنکارا هر کدوم که پروندتون اونجاست) ميفرستيد و نتايج مديکال هم دکتر خودش ميفرسته به آدرسي که توي مديکالتون هست

مديکال رو ميتونيد جداگانه انجام بديد براي يافتن پزشکاي معتمد هم توي امضاي من لينک Prac. يا In IRAN رو کليک کنيد.

در مورد موجودي حساب بد نيست ايميل بزنيد وسوال کنيد. يادتون باشه -re رو از آدرسشون حذف کنيد

21 می 2009 دوست عزیز
    NOC 213 - ارسال مدارک 21 می 2009- فایل نامبر اول: 21 جون 2009- فایل نامبر دوم 20 اگوست 2009 - in process اول دسامبر 2012- مدیکال 20 فوریه 2013 - رسیدن مدیکال به پاریس 9 مارچ- ارسال مدارک 2 آپریل- پاس ریکوئست 19 جولای 2013

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط hasansh نمایش پست ها
    سلام
    با عرض تبريك
    براي مديكال 30 روز و براي فرستادن ساير مدارك 60 روز فرصت داريد. مديكال رو خود پزشك مي فرسته و بقيه رو شما جدا مي فرستيد، هر چند كه توي نامه ذكر شده توي يك پكيج ولي فكر كنم اشتباه لپي باشه. چون مديكال به پاريس (براي بعضي ها جاهاي ديگه) فرستاده ميشه ولي ساير مدارك بايد به ويزا آفيس (براي بچه هاي اينجا ورشو) بره.
    بله در نامه راهنماي همراه فرم مديكال بعد از اينكه تاكيد كرده همه اعضا پيش يك دكتر برن ولي بعدش گفته كه در مواردي كه اين كار ممكن نيست مثل بودن در كشور ديگه مي شه مديكال رو جدا انجام داد. موجودي حساب لازم نيست حتما از ايران و از يك حساب و حتما حساب خودتون باشه. مي تونيد از چند حساب مربوط به خودتون يا همسرتون و به ارزهاي مختلف باشه ولي مجموعش بايد معادل مبلغ درخواستي اداره مهاجرت باشه.
    موفق باشيد

Junior Member

سلام دوستان، 1 سوال داشتم. زمان گرفتن مدیکال برای 2 نفر چهقدر پول باید توی حساب باشه و ایا اگر زن و شوهر دو حساب جداگانه داشته باشند میشه جمع هر دو رو در نظر گرفت یا باید حساب main applicant همه مبلغ رو داشته باشه؟ مرسی از توجهتون

ApplyAbroad Senior Veteran
    soroush88 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar5613 نمایش پست ها
    سلام دوستان، 1 سوال داشتم. زمان گرفتن مدیکال برای 2 نفر چهقدر پول باید توی حساب باشه و ایا اگر زن و شوهر دو حساب جداگانه داشته باشند میشه جمع هر دو رو در نظر گرفت یا باید حساب main applicant همه مبلغ رو داشته باشه؟ مرسی از توجهتون
    برای 2 نفر معادل 14000 $ و باید تو حساب main applicant یا 1 حساب مشترک با سایر افراد پرونده باشه.
    در مورد جمع حساب زن و شوهر هم تا جایی که وکیل من گفت قبوله اما به من گفت بهتره تو حساب خودم که main هستم باشه.
    در ضمن ممنون میشم اگه کسی 1 تحلیل بذاره سر در بیاریم اینا چرا پاس ریکوئست آگوستی ها رو نمیدن.
    ویرایش توسط soroush88 : February 25th, 2013 در ساعت 11:17 AM
    نگرانی یک اتلاف وقت تمام عیار است. چون چیزی را تغییر نمی دهد. تنها کارش این است که خوشحالیتان را می رباید و شما را به شدت مشغول هیچ و پوچ می کند.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)