صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13

موضوع: معرفی بهترین کشورها برای رشته آموزش زبان

Junior Member

پیش فرض معرفی بهترین کشورها برای رشته آموزش زبان

دوستانی که برای رشته آموزش اقدام کردن، کدوم کشورها برای رشته ما مناسبترند؟ از نظر فاند (دکتری)، کار، و ...

Member fkolahjooei آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    (دانشگاه تهران)

پیش فرض پاسخ : معرفی بهترین کشورها برای رشته آموزش زبان

نقل قول نوشته اصلی توسط نیدا نمایش پست ها
    دوستانی که برای رشته آموزش اقدام کردن، کدوم کشورها برای رشته ما مناسبترند؟ از نظر فاند (دکتری)، کار، و ...
    استرالیا بیشتر از سایر کشورها به آموزش زبان توجه می کنه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناس ارشد آموزش زبان انگلیسی

ممنون از اطلاع رسانیتون. غیر از استرالیا چطور؟ کانادا و اروپا چطورن؟

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UW-Madison / Ph.D. French Literature

خوب اینجور که من دیدم می تونین بریتانیا رو هم جز بهترینها حساب کنین...چون تریبا همه دانشگاههاش دارن هم این رو و هم رشته های مرتبط رو
    ديشب كه نمي دانستم به كدام دردم،گريه كنم،كلي خنديدم!(صادق هدايت)

Junior Member

من ارشد آموزش زبان انگلیسی هستم از دانشگاه سراسری با معدل 17 و سابقه تدریس و 2تا مقاله. به نظرتون کدام کشور ها برا مقطع دکتری بهترن؟البته +فاند

Junior Member

سلام دوستان٬
    فوق لیسانس آموزش زبان هستم. برای دکترا می خوام آلمان اقدام کنم. هر چی سرچ می کنم آلمان آموزش زبان نداره. میشه راهنمایی کنین؟ مگه میشه کشور به این بزرگی رشته آموزش زبان نداشته باشه؟!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط mesrbn نمایش پست ها
    سلام دوستان٬
    فوق لیسانس آموزش زبان هستم. برای دکترا می خوام آلمان اقدام کنم. هر چی سرچ می کنم آلمان آموزش زبان نداره. میشه راهنمایی کنین؟ مگه میشه کشور به این بزرگی رشته آموزش زبان نداشته باشه؟!!!
    سلام دوست عزیز در آلمان برای اموزش به بخش اجوکیشن مراجعه کنید و معمولا در قسمت پدگاجی اساتید رو پیدا می کنید

سلام. من فوق لیسانس آموزش زبان انگلیسی با معدل 18.13 از دانشگاه دولتی هستم. لیسانسم رو از دانشگاه شهید بهشتی و فوق لیسانس رواز دانشگاه الزهرا تهران گرفتم. یه مقاله چاپی و یه کنفرانسی دارم به اضافه سابقه تدریس و کار مرتبط به مدت 4 سال.به نظرتون چقدر شانس پذیرش و گرفتن فاند دارم؟ (فاند واسم خیلی مهمه) و اینکه برای کدوم کشورها و دانشگاه ها اقدام کنم شانس پذیرشم بیشتره؟ ممنون

سلام دوستان ، میخواستم بپرسم ازتون که دانشگاهی که تحصیل میکنی چقد تاثیر داره رو پذیرش دانشگاه خارجی؟؟ و اینکه اگر مدرک ارشد آموزش داشته باشی و بخوای توی یکی دیگه از رشته های مرتبط با زبان تحصیل کنی این امکان وجود داره؟؟؟

سلام دوست عزیز در رابطه با سابقه کار بگم که تاثیر زیادی نداره روی اینکه شانستون بالا بره،مهم معدل و نمراتتون و اون مقاله یا پایان نامه ای که انجام دادین هست اگه از نظر درجه علمی بالا باشه و موضوعشم موضوع خوبی باشه شانستون بالا میره شما که معدلتونم خوب هست.در رابطه با کشورش هم باید تحقیق کنید مثلا دانشگاهای کانادا خیلی معدل و نمره براشون مهمه و سخت گیرن روی این موضوع.امریکا بیشتر روی اون تحقیقی که ارايه میدید تاکید میکنند بقیه جاهام اکثرا همینجوریه،استرالیا مثلا من میدونم که دانشگاه مک کوری اموزش خوب میگیرن دختر خالم اونجا درس میخونه،بازم کشور دیگه ای مد نظرتونه باید تحقیق کنید،امیدوارم کمکی بتون کرده باشم.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)