صفحه 37 از 42 نخستنخست ... 27282930313233343536373839404142 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 361 تا 370 , از مجموع 415

موضوع: مباحث مرتبط با پذیرش در رشته زبان شناسی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث مرتبط با پذیرش در رشته زبان شناسی

نقل قول نوشته اصلی توسط Bahar4501 نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون
    من بشدت علاقمند به نورولنگوییستیک هستم
    اما هردانشگاهی رو گشتم تو مقطع ارشد پیداش نکردم, یعنی من باید ارشد رو زبانشناسی همگانی بخونم؟ نرم دنبال نورو برای ارشد؟ یعنی این گرایش کلا مربوط به دکتراس؟
    همینطور که یکی از دوستان گفتن برلین mind and brain تویه این حوزه کار میکنه. ولی برای فوق امتحانه ورودی داره. دانشگاه پستدام هم که clinical lingusitics. ایلتس 7 می خواد برای فوق لیسانس. برین تویه سایتش. اطلاعاته بیشتری می تونین پیدا کنین. اگه سوالی هم بود در مورده پتسدام و برلین من می تونم جواب بدم.

Junior Member

salam
    check the website of university to ensure that if you need the German certificate or not
    نقل قول نوشته اصلی توسط Behi1977 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی اینجا هست که در رشته زبانشناسی در مقطع کارشناسی ارشد از کشور اتریش پذیرش گرفته باشه ؟
    لطفا کمکم کنید از سایت دانشگاه ها نتونستم پاسخ سئوالهام رو بدست بیارم
    آیا بغیر از مدرک زبان آلمانی B2 نیاز به Ielts 8 هم هست ؟
    2- ضمنا اگر امکان داره لیست دانشگاه هایی که رشته زبانشناسی رو دارن اگر لطف کنید بزارید.

Junior Member

سلام شما باید خودتون از طریق استادان دانشگاه های اتریش اقدام کنید و گرنه انیکه کسی پذیرش گرفته باشه یا نه که کمک چندانی نمی کنه
    شاید کسی پذیرش نگرفته باشه اما شما سعی کنید که اولین نفر باشید و با استادان در ارتباط باشید
    در هر دانشگاه نوشته که چه مدرک زبانی مورد نیاز است و می شود از این طریق اقدام کرد آیا آیلتس است تا ز. د. آلمانی و یا .....
    وب سایت ها را جستجو نمایید
    پایدار باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    Telecommunication Eng MSc,Bologna university

سلام دوستان. من لیسانس مهندسی کامپیوتر دارم و میخوام تحصیلمو تو رشته زبانشناسی ادامه بدم.

(ارشد مخابرات میخوندم که ول کردم و دیگه پول زیادی برام نموونده که بتونم هزینه ی کامل یه ارشد و زندگی تو اروپا رو بدم )

میخواستم بینم به نظرتون ارشد رو اینجا بخونم و بعد برای دکترا در خارج اقدام کنم یا از همین الان به فکر پذیرش گرفتن برای ارشد در خارج از ایران باشم؟
    (فکر نمیکنم با معدل 13.5مهندسی کامیپوتر شانس خوبی برای پذیرش گرفتن از دانشگاه های مجانی مثل آلمان یا فتلاند داشته باشم! اگر اشتباه میکنم لطفا راهنماییم کنید)

با توجه به اینکه گرایش های ارشد رشته زبان شناسی اینجا همگانی-آموزش زبان فارسی- فرهنگ و زبان های باستانی هستش, آیا میشه بعدا از این ها به دکترا در گرایش هایی مثل computationallinguistics وpsycholinguistics وexperimental linguistics و cognitive sciencesو یا neurolingustic رفت؟

درضمن میخواستم بدونم داشتن مدرک آموزش زبان انگلیسی CELTA امتیاز مثبتی در پذیرش گرفتن حساب میشه؟

Junior Member

Selam
    As your average score is not high enough, you're recommended to focus on the PhD at overseas
    You can apply for any filed you like provided that you have related research, strongly designed proposal and recommendations
    All the best for you

Member
    رشته و دانشگاه
    Telecommunication Eng MSc,Bologna university

نقل قول نوشته اصلی توسط sultan نمایش پست ها
    Selam
    As your average score is not high enough, you're recommended to focus on the PhD at overseas
    You can apply for any filed you like provided that you have related research, strongly designed proposal and recommendations
    All the best for you
    با این معدل بدون در نظر گرفتن فاند یا مجانی بودن دانشگاه , هیچ شانسی برای قبول شدن در ارشد زبان شناسی در خارج از ایران ندارم درسته؟

Junior Member

Yeah that's correct
    You have to possess all criteria to be able to compete with strong rivals
    Anyway, I recommend that you apply for PhD overseas
    It's up to you still
    Best
    نقل قول نوشته اصلی توسط nagual نمایش پست ها
    با این معدل بدون در نظر گرفتن فاند یا مجانی بودن دانشگاه , هیچ شانسی برای قبول شدن در ارشد زبان شناسی در خارج از ایران ندارم درسته؟

دوستان سلام.
    من قصد دارم لیسانس و فوق لیسانس رو مترجمی انگلیسی بخونم و دکترا رو زبانشناسی تاریخی بگیرم.
    میشه راهنمایی بفرمایین؟؟؟

Junior Member

Selam
    You can not choose from the scratch that I want to study Historical Linguistics as this is just a course not a major
    You can apply for the Linguistics and then in your thesis, you can narrow the scope down to the Historical Linguistics
    All the best wishes for you

نقل قول نوشته اصلی توسط Lordalireza نمایش پست ها
    دوستان سلام.
    من قصد دارم لیسانس و فوق لیسانس رو مترجمی انگلیسی بخونم و دکترا رو زبانشناسی تاریخی بگیرم.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Lordalireza نمایش پست ها
    دوستان سلام.
    سلام
    خب اشتباه می کنین. شما اگه می خواین زبانشناسی بخونین، خب از اول زبانشناسی بخونین دیگه. برا چی اول برین یه رشته ی دیگه بخونین؟! می دونم که بعضی دانشگاها یه زمانی لیسانس زبانشناسی هم اورده بودن. نمی دونم جمع کردن یا هنوز هست. اگه هست که از لیسانس بخونین، اگه نه، از ارشد بخونین. البته در هر صورت، اگه تواناییشو دارین، من توصیه می کنم لیسانس ریاضی بگیرین. بچه هایی که میان زبانشناسی و رشته شون مترجمی و اینا بوده، اصلا ذهن بازی ندارن و قدرت تجزیه و تحلیلشون اصلا مثل کسایی که از رشته های دیگه میان نیست. البته اکثریت بچه ها باز هم با همین مترجمی و ایناست ها. اما وقتی فقط یه نفر مثلا با لیسانس ریاضی یا مکانیک یا کامپیوتر میاد توی همین بچه ها، با فاصله از دیگران استعداد بیشتری نشون میده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)