صفحه 513 از 1371 نخستنخست ... 134134635035045055065075085095105115125135145155165175185195205215225235636131013 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,121 تا 5,130 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط mousavi_66 نمایش پست ها
    همه اینها رو با فرض اینکه خودم رو کامل معرفی کرده باشم دارم میگم.
    لزومی نداره خودتون رو کامل معرفی کنید! فقط مطالبی که بدرد استاد میخوره. بنظر منهم این موارد مفید نیست.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    لزومی نداره خودتون رو کامل معرفی کنید! فقط مطالبی که بدرد استاد میخوره. بنظر منهم این موارد مفید نیست.
    اون باید بدونه من دارم برای چه مقطعی اپلای میکنم؟
    و وقتی مستر داشته باشم باید براش دلیل بیارم که چرا میخام دکتری مستقیم اپلای کنم

Banned

از جمعه تا الان هنوز استده جوابم رو نداده.
    یک ایمیل دیگه بزنم؟
    زشت نیست برای ایمیل دوم همون قبلی که فرستادم نخونده رو دوباره بفرستم؟

Banned

بچه ها خوبه اینو براش دوباره بفرستم؟ یکم تغییر دادم

Dear professor Cheng,
    Thank you very much for your reply. In general, I will use a specific ...... and then it causes to significant increase in Transscleral Drug Delivery. The drug can be injected or implanted via periocular routes which are less invasive. As it is investigated in many papers, the main problem of the periocular route is the barriers and blood circulation which decrease the drug penetration and delivery to the Posterior Segment of the eye. This approach can increase the drug delivery with no side effects that the present methods cause. It is more efficient to deliver the drug to the posterior segment of the eye from pericoular routs which is facilitated with the specific ........ I do believe that it can be a new generation of Drug Delivery to the eye. In fact, the idea itself can be submitted as a patent and further experimental researches result more achievements. I am very interested in working and publishing this idea as a patent under your supervision either as your Msc or PhD student. I am eager to explain further details.

Yours faithfully,

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

Dear professor Cheng,
    Thank you very much for your reply. In general, I will use a specific ...... and then it causes to significant increase in Transscleral Drug Delivery. The drug can be injected or implanted via periocular routes which are less invasive. As it is investigated in many papers, the main problem of the periocular route is the barriers and blood circulation which decrease the drug penetration and delivery to the Posterior Segment of the eye. This approach can increase the drug delivery with no side effects that the present methods cause. It is more efficient to deliver the drug to the posterior segment of the eye from pericoular routs which is facilitated with the specific ........ I do believe that it can be a new generation of Drug Delivery to the eye. In fact, the idea itself can be submitted as a patent and further experimental researches result more achievements. I am very interested in working and publishing this idea as a patent under your supervision either as your Msc or PhD student. I am eager to explain further details.

Yours faithfully,
    In my idea it is better to attach a file to your email and explain it more in a page or two. But be careful to do not have many grammar mistakes there
    In your email you can just tell him briefly that you have a great idea about "EYE ...... Drugs" that can be a patent and ask him to look at the attached document to see what your idea is
    There you can have some illustrations and references
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Bogazici University

دوستان من میخام تو ایمیلم این بگم برای دلیل اپلایم برای دکتر مستقیم.
    چه طوره؟

به دلیل اینکه گرایش کارشناسی ارشدم در زمینه مهندسی پزشکی نیست زیرا در موقع انتخاب هنوز این گرایش به صورت مجزا وجود نداشته لذا علاقه من می باشم که در زمینه ای که مربوط به مهندسی پزشکی می باشد علاوه بر انجام پروزه دروس مربوطه را نیز بگذرانم. هم چنین کبود امکانات در دوره تحصیلات تکمیلی در ایران از جمله امکانات آزمایشکاهی نیز دلیل دیگری می باشد. لذا در صورت صلاحدید جنابعالی قصد دارم که به صورت دکتری مستقیم اپلای نمایم. این یک دیدگاه بر اساس شرایط موجود می باشد در صورتیکه شما برنامه دیگری را برای تحصیلاتم در نظر دارید قطعا برنامه مناسب تری برای من خواهد بود.

این جمله اخر رو گفتم که اگر خواست یک وقت بگه بیا دکتری منم با کله برم!
    به نظرتون بهتر نیست قبلش بسنجم و ببینم که برای کدوم فاند داره و بعدش بگم؟ یعنی مرحله آخر این تقاضا رو مطرح کنم
    ممنونم
    یه چیزی که توی این ایمیل جالب نیست به نظر من اینه که دراه القا میکنه که استاد باید شرایطش رو با شما وفق بده. شما که هنوز نمیتونید چه پوزیشن خالی داره این استاد( مستر، دکترا) . شاید اصلا براش direct PhD مناسب نباشه.
    توی ایمیل اول لازم نیست بگید میخواید چیکار کنید و یه ایمیل طولانی برای استاد بفرستید. شما مثل ایمیلهای قبلی برای سایر استادا، رزومه رو اتچ کنید و بنویسید که دانشجو میگیره یا نه. یه ایمیل کوتاه و کامل. اگه جواب مثبت بود ادامه بدید.

به هر حال خود دانشجوهای ایرانی هم میدونن که تحصیلات تکمیلی بخش ضعیفی از تحصیلات دانشجویی توی ایرانه. حالا مسائل سیاسی برای بودجه، شخصیت اساتید، تخصیص ندادن وقت برای دانشجو و ... هر کدوم سهم خودش رو داره.
    یه دلیل بزرگ برای رفتن به این کشورها هم همین ضعفه. اونها هم این رو میدونن پس خودتون رو نگران نکنید. یه استاد توی یه دانشگاه معروف فرض کنید که مثلا فقط 500 تا ایمیل توی هر ماه بهش میرسه. 20 ساله استاده و چند برابر دانشجوی لیسانس و فوق و دکتر توی دوره کاریش هم داشته. اونواع و اقسام این دست ایمیلها و دلایل تا حالا براش رسیده و به گوشش خورده. مطمون باش با خوندن ایمیل اول میفهمه کی داره راست میگه، کی چی میخواد و کی بدردش میخوره. عین اساتید همین ور که خودشون آخر بهانه و دلیل و پیچش و ... بودن.
    شما اگه میخوای دو سال از تحصیلاتت رو نادیده بگیری، استاد مطمئنا میپرسه ازت چرا. شما که نمیتونی بگی این دوره عالی بود و همه دستاوردها رو داشت و دانشگاهم بهترین امکانات و اساتید رو داشت ولی من میخوام بازم یه مستر توی همون رشتم بخونم. اون پیش خودش میگه این آدم بیکاره یا فقط میخواد بیاد یه فوق بگیره و ..

دلایلتون رو اولویت بندی کنید (بر اساس راستی و صداقت) و بعد از ینکه جواب مثبت در مورد داشتن پوزیشن و فاند گرفتی بگو برای چی میخوای از لیسانس اپلای کنی.
    اینکه رشته جدید فرق میکنه با رشته ای که خوندید خویه. میتوه اولین دلیل باشه. همون چیزی که تو فکرتون هست رو برای استاد بنویسید. نوشتن این دلایل باید با رزومتون همخوان باشه. اگه مینویسید شرایطتتون توی مستر خیلی خوب بوده باید رزومتون هم اینو نشون بده. در آخر سعی کنید هر خطی که مینوسید، توش خودتون رو خوب نشون داده باشید که این دیگه هنر نوشتن شماست. روی ایمیل وقت بذارید چند بار بنویسید و هر بار بهبودش بدید. مهمترین قسمت برای تحت تاثیر قرار دان استاد در اولین تماس همین ایمیله.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط sahand11_m27 نمایش پست ها
    یه چیزی که توی این ایمیل جالب نیست به نظر من اینه که دراه القا میکنه که استاد باید شرایطش رو با شما وفق بده. شما که هنوز نمیتونید چه پوزیشن خالی داره این استاد( مستر، دکترا) . شاید اصلا براش direct PhD مناسب نباشه.
    توی ایمیل اول لازم نیست بگید میخواید چیکار کنید و یه ایمیل طولانی برای استاد بفرستید. شما مثل ایمیلهای قبلی برای سایر استادا، رزومه رو اتچ کنید و بنویسید که دانشجو میگیره یا نه. یه ایمیل کوتاه و کامل. اگه جواب مثبت بود ادامه بدید.

به هر حال خود دانشجوهای ایرانی هم میدونن که تحصیلات تکمیلی بخش ضعیفی از تحصیلات دانشجویی توی ایرانه. حالا مسائل سیاسی برای بودجه، شخصیت اساتید، تخصیص ندادن وقت برای دانشجو و ... هر کدوم سهم خودش رو داره.
    یه دلیل بزرگ برای رفتن به این کشورها هم همین ضعفه. اونها هم این رو میدونن پس خودتون رو نگران نکنید. یه استاد توی یه دانشگاه معروف فرض کنید که مثلا فقط 500 تا ایمیل توی هر ماه بهش میرسه. 20 ساله استاده و چند برابر دانشجوی لیسانس و فوق و دکتر توی دوره کاریش هم داشته. اونواع و اقسام این دست ایمیلها و دلایل تا حالا براش رسیده و به گوشش خورده. مطمون باش با خوندن ایمیل اول میفهمه کی داره راست میگه، کی چی میخواد و کی بدردش میخوره. عین اساتید همین ور که خودشون آخر بهانه و دلیل و پیچش و ... بودن.
    شما اگه میخوای دو سال از تحصیلاتت رو نادیده بگیری، استاد مطمئنا میپرسه ازت چرا. شما که نمیتونی بگی این دوره عالی بود و همه دستاوردها رو داشت و دانشگاهم بهترین امکانات و اساتید رو داشت ولی من میخوام بازم یه مستر توی همون رشتم بخونم. اون پیش خودش میگه این آدم بیکاره یا فقط میخواد بیاد یه فوق بگیره و ..

دلایلتون رو اولویت بندی کنید (بر اساس راستی و صداقت) و بعد از ینکه جواب مثبت در مورد داشتن پوزیشن و فاند گرفتی بگو برای چی میخوای از لیسانس اپلای کنی.
    اینکه رشته جدید فرق میکنه با رشته ای که خوندید خویه. میتوه اولین دلیل باشه. همون چیزی که تو فکرتون هست رو برای استاد بنویسید. نوشتن این دلایل باید با رزومتون همخوان باشه. اگه مینویسید شرایطتتون توی مستر خیلی خوب بوده باید رزومتون هم اینو نشون بده. در آخر سعی کنید هر خطی که مینوسید، توش خودتون رو خوب نشون داده باشید که این دیگه هنر نوشتن شماست. روی ایمیل وقت بذارید چند بار بنویسید و هر بار بهبودش بدید. مهمترین قسمت برای تحت تاثیر قرار دان استاد در اولین تماس همین ایمیله.
    حقیقتش برای شا دوست عزیز اینه که من برام رنک دانشگاه از مقطع پذیرش مهم تره
    و چون به دلیل رتبه خوب داشتن در لیسانس حس میکنم که احتما پذیرشم در یک دانشگاه خوب بالاتر میره میخام به صورت دکتری مستقیم اپلای کنم
    مسئله اینه که گپی که بین لیسانسم و زمان اپلای میافته که ناشی از فوق خوندنم تو ایرانه رو نمیتون پنهان کنک پس چه بهتر بگم فوق دارم میخونم و کارهای پژوهشیم رو هم رو کنم و اسم شریف رو هم یدک بکشم چون کارشناسی امیرکبیر بودم
    مسئله اینجاست که فیلد مورد علاقم که الان تز ارشمه به گرایش ارشدم ارتباط مستقیم نداره . البته خیلی هم از هم دور نیستن یعنی اگر ارشد رتبه خوبی داشتم حتما با اون اپلای میکردم ولی در حال حاضر تعویض گرایش و نه رشته میتونه بزرگترین دلیل قانع کننده برای اونا باشه. حالا خوبه اینو بگم؟ اصلا دیگه مشگلات اموزشی در ایرن رو نگم و تنها دلیل همین باشه؟
    در چه مرحله ای باید مطرح بشه؟

Banned

استاده این گفت بهم:
    What you say is interesting, but it is not specific enough for me to know if it is something of interest to me. Not knowing what your idea is, I don't know if you can tell me anymore without disclosing something that is potentially patentable. If you can provide a bit more non-confidential information, it would be useful.

حالا وسط امتحانا وقت نمیکنم چیزی اماده کنم
    دوستان نظری دارن؟

ApplyAbroad Hero

حقیقتش برای شا دوست عزیز اینه که من برام رنک دانشگاه از مقطع پذیرش مهم تره
    و چون به دلیل رتبه خوب داشتن در لیسانس حس میکنم که احتما پذیرشم در یک دانشگاه خوب بالاتر میره میخام به صورت دکتری مستقیم اپلای کنم
    مسئله اینه که گپی که بین لیسانسم و زمان اپلای میافته که ناشی از فوق خوندنم تو ایرانه رو نمیتون پنهان کنک پس چه بهتر بگم فوق دارم میخونم و کارهای پژوهشیم رو هم رو کنم و اسم شریف رو هم یدک بکشم چون کارشناسی امیرکبیر بودم
    مسئله اینجاست که فیلد مورد علاقم که الان تز ارشمه به گرایش ارشدم ارتباط مستقیم نداره . البته خیلی هم از هم دور نیستن یعنی اگر ارشد رتبه خوبی داشتم حتما با اون اپلای میکردم ولی در حال حاضر تعویض گرایش و نه رشته میتونه بزرگترین دلیل قانع کننده برای اونا باشه. حالا خوبه اینو بگم؟ اصلا دیگه مشگلات اموزشی در ایرن رو نگم و تنها دلیل همین باشه؟
    در چه مرحله ای باید مطرح بشه؟
    مسئله اینجاست دکترای پیوسته برای لیسانسا مطرح میشه. برای یه دانشجوی ارشد یا باید دکترا اپلای کنید یا فوق مجدد!
    بچه های لیسانس که دکترای پیوسته اپلای میکنن اسم اون پروگرامشون "دکترای پیوسته" نیست بلکه مثل ارشدا برای "دکترا" اپلای میکنن. واژه ی دکترای "پیوسته" بیشتر برای تمایز اپلای لیسانسا و ارشدا به کار میره تا یه پروگرام ویژه

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Bogazici University

Dear professor Cheng,

Yours faithfully,

Dear professor Cheng,
    Thank you very much for your reply. In general, I will use a specific ...... and then it causes a significant increase in Transscleral Drug Delivery. The drug can be injected or implanted via periocular routes which are less invasive. As it 's been investigated and examined in many papers, the main problem of the periocular route is the barrier and blood circulation which decreases the drug penetration and delivery to the Posterior Segment of the eye. This approach can increase the drug delivery with no side effects that is one of the key features of this novel method compared with the present models. It is more efficient to deliver the drug to the posterior segment of the eye from pericoular routs facilitated with the specific ........ I do believe that it can be a new generation of Drug Delivery to the eye. In fact, the idea itself can be submitted as a patent and further experimental researches will result in more achievements. I am very interested in working and publishing this idea as a patent under your supervision either as your M.sc or PhD student. I am eager to explain further details.

Yours Faithfully,

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)