صفحه 60 از 115 نخستنخست ... 10505152535455565758596061626364656667686970110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 591 تا 600 , از مجموع 1141

موضوع: سوال و جوابهای مصاحبه (چه جوابی به این سوال آفیسر بدم؟)

پیش فرض پاسخ : سوال و جوابهای مصاحبه (چه جوابی به این سوال آفیسر بدم؟)

نقل قول نوشته اصلی توسط studyabroad نمایش پست ها
    اگر كسي كه نامزد داره و نامزدش هم ايران ميمونه اين سؤشيال تاي حساب ميشه؟ يا بهتره عقدنامه و تو شناسنامه باشه؟
    definitely you need to approve it !! but it is an acceptable tie

نقل قول نوشته اصلی توسط f_forouzan نمایش پست ها
    سلام. من براي 4 تا دانشگاه توي شيكاگو اقدام كردم كه از دوتاش پذيرش گرفتم. يكي رو قصد دارم برم و اون هم براي فاند (GA) گفته ماه بعد نتيجه را مي ده. همه شيكاگو هست چون اونجا دوستي دارم كه گفته مي تونم باهاش همخونه شم. تازه هم داره برام ويزاي آي20 صادر مي شه. تافل 94 - جي آر اي 141 وربال، 150 كوآنت - ليسانس و فوق ليسانس مديريت دانشگاه تهران- براي مستر اقدام كردم. آيا سفارت دسترسي به دانشگاه هايي كه اپلاي كردم داره؟ مي ترسم اينكه همه شون توي شيكاگو بودن به ضررم باشه و اگر هم نگم دروغ بشه.
    ممنون مي شم اگر بتوني كمكم كنيد
    ALL in Chicago, it can be a negative point but you can not take the risk and lie! I think try to explain it to officer, Honesty can be helpful in your case

Junior Member

سلام دوستان:
    لطفاً من را راهنمایی کنید که به به این دو سوال احتمالی آفیس چی ج.اب بدم. متشکرم
    این سوال قبلاً پرسیده شده (من نصف این تاپیک را خوندم) ولی باز هم به نتیجه نرسیدم. من در مجموع 15 دانشگاه آمریکا اپلای کردم (خییییلیه!). 3 تا در پنسلوانیا، 4 تا کالیفرنیا، 2 تا مریلند، 1 آتلانتا، 1 فلوریدا 1 آریزونا، 2 تا بوستون و 1 هم ایلینوی. من 4 جا پذیرش گرفتم که از قضا یکیش در ایالت پنسلوانیا یعنی ایالت برادرم بوده (ولی نمیرم) و یک دانشگاه دیگر هم از این 15 تا دانشگاه برادرم بوده که ریجکت شدم. حالا چه طور آفیسر را بپیچونم تا گیر نده؟ یعنی اگه پرسید مثلاً اونجا هم اپلا کردی چی کار کنم؟ معیار کلی برای انتخاب دانشگاهام رنکاش بودند که دانشگاه برادرم تو رشته ما خیلی قوی هست.
    سوال دوم: من برای سفارت عازم تاشکند هستم (یک هفته دیگه). با توجه به این که سفارت های اصلی (ایروان و دبی) موقعی که من وقت گرفتم وقت داشتند، به نظرتون اگر آفیسر پرسید چرا اینجا را انتخاب کردید چی جواب بدم؟ میدونم آفیسر تاشکند روی این موضوع گیره. لطفاً ایده های خودتان را بیان کنید.
    پیشاپیش از توجه شما متشکرم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : باکو (آذربایجان) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

دوستان من به کمک فوریتون واقعاً نیاز دارم. همه این توصیه هایی که راجع به سفارتهای مختلف، هایزنبرگ عزیز لطف کرده آماده کرده و سوالات تکمیلی آنها رو خوندم اما هنوز در مورد باکو یه چیز رو درست نفهمیدم. ممنون میشم اگه راهنماییم کنید چون من دیگه خیلی فوری باید امشب یا فردا از یه جا بالاخره وقت بگیرم. وتنها دو آپشن دارم که یکی از آنها باکو هست...
    1) این سوال که در ارمنستان در مورد research plan میشه: با چه استادی، فاندش از کجاهاست، تو کدوم آزمایشگاهه و ....، تو سفارت باکو هم با همین جزئیات پرسیده میشه؟! یعنی رو آزمایشگاه و منبع فاند استاد حساسن؟
    2) این سوالی که پرسیده میشه تو ایران با چه استادهایی کار کردی و روی چه موضوعاتی، چه طور؟ اصلاً چه قدر حساسن رو این سوال؟
    ممنون میشم دوستانی که اطلاعاتی دارن یا کسانی که رشته های مهندسی بودن و به این سفارت رفتن کمک کنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط ea93 نمایش پست ها
    دوستان من به کمک فوریتون واقعاً نیاز دارم. همه این توصیه هایی که راجع به سفارتهای مختلف، هایزنبرگ عزیز لطف کرده آماده کرده و سوالات تکمیلی آنها رو خوندم اما هنوز در مورد باکو یه چیز رو درست نفهمیدم. ممنون میشم اگه راهنماییم کنید چون من دیگه خیلی فوری باید امشب یا فردا از یه جا بالاخره وقت بگیرم. وتنها دو آپشن دارم که یکی از آنها باکو هست...
    1) این سوال که در ارمنستان در مورد research plan میشه: با چه استادی، فاندش از کجاهاست، تو کدوم آزمایشگاهه و ....، تو سفارت باکو هم با همین جزئیات پرسیده میشه؟! یعنی رو آزمایشگاه و منبع فاند استاد حساسن؟
    2) این سوالی که پرسیده میشه تو ایران با چه استادهایی کار کردی و روی چه موضوعاتی، چه طور؟ اصلاً چه قدر حساسن رو این سوال؟
    ممنون میشم دوستانی که اطلاعاتی دارن یا کسانی که رشته های مهندسی بودن و به این سفارت رفتن کمک کنن.

ببین دوست من به نظر من الان که کمی زمان دیر شده سعی کن سفارتی رو انتخاب بکنی که اولین وقت به شما میده ... خیلی حساس نشو و توکل کن به خدا ... منم مثل شما این هفته مصاحبم هست در باکو ... ببینیم چی پیش میاد انشالله در اولین فرصت تجربیاتم رو اینجا می نویسم ...

در مورد سوال اول در باکو اون سوالات معروف فعلا فرستاده نمیشه ... و فکر نکنم خیلی به این جزئیاتی که فرمودید حساس باشند ...
    در مورد سوال بعدیتون بله در مورد کارهای انجام شده در ایران معمولا سوال پرسیده میشه ... در مورد حساس بودنشون خیلی اطلاعاتی ندارم ...

امیدوارم هممون این مرحله رو با موفقیت طی کنیم ...

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hoomi2011 نمایش پست ها
    ببین دوست من به نظر من الان که کمی زمان دیر شده سعی کن سفارتی رو انتخاب بکنی که اولین وقت به شما میده ... خیلی حساس نشو و توکل کن به خدا ... منم مثل شما این هفته مصاحبم هست در باکو ... ببینیم چی پیش میاد انشالله در اولین فرصت تجربیاتم رو اینجا می نویسم ...

در مورد سوال اول در باکو اون سوالات معروف فعلا فرستاده نمیشه ... و فکر نکنم خیلی به این جزئیاتی که فرمودید حساس باشند ...
    در مورد سوال بعدیتون بله در مورد کارهای انجام شده در ایران معمولا سوال پرسیده میشه ... در مورد حساس بودنشون خیلی اطلاعاتی ندارم ...

امیدوارم هممون این مرحله رو با موفقیت طی کنیم ...
    هومی جان!

وسط حرفت...

الان اصلاً دیر نشده! اصلاً

تا آخر جون هم وقت بگیره هر کسی.... به احتمال خیلی خیلی زیاد به ترم میرسه... تنها استثنا... مواد و مکانیکی ها هستند!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

سلام دوستان
    من I20 جدیدمو امروز گرفتم آخه عوضش کردم که ساپورت به اسم پدرم باشه. ولی چون سویس همونه نیازی به تغییر چیزی نیست. حالا من حدود ۱۲ روز دیگه وقت دارم. نمی گن یه وقت که چرا تاریخ I20 انقد نزدیکه به وقتت و تو وقتو زودتر گرفتی؟ می فهمن عوض شده؟ اصلا ممکنه بپرسن چرا عوضش کردی؟
    ازونجا که من فقط ۲ جا اپلای کردم و هر دوشم پذیرش گرفتم ولی دو تاش دیفر شده (البته اون یکی رو یه بار به زمستون پارسال دیفر کردم دیگه به پاییز امسال دیفر نکردم چون با استادش به توافق نرسیدم. این یکی ام پذیرش زمستون بوده دیفر کردم به این ترم. خلاصه اینکه بهم گیر ندن بگن تو می خواستی فقط بری و اینا؟چی ممکنه بهم بگن با در نظر گرفتن همه اینا؟ چی باید بهشون بگم؟ از دوستان ممنون میشم کمکم کنن. من هرچی به مصاحبه نزدیک میشه حالم داره بدترو بدتر میشه!(

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اصلاح رزومه و مدارک قبل از ارائه به سفارت جهت کم کردن احتمال کلیرنس طولانی و ر

با سلام و تشکر از تمامی دوستانی که وقت میزارن
    یه سوال داشتم: اگه یه مورد سابقه کاری رو از رزومه و SOP حذف کردیم و موقعه مصاحبه افیسر پرسید که آیا مورد دیگه ای هست که نیاورده باشی چی باید بگیم؟ احتمال داره مثلا از جایی آمارتو در آورده باشن و بخوان صداقتتو چک کنن؟ موردی بوده اینجوری افیسر مچ گیری کرده باشه یا معمولا این جور سوالا یه دستیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط silbermond نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من I20 جدیدمو امروز گرفتم آخه عوضش کردم که ساپورت به اسم پدرم باشه. ولی چون سویس همونه نیازی به تغییر چیزی نیست. حالا من حدود ۱۲ روز دیگه وقت دارم. نمی گن یه وقت که چرا تاریخ I20 انقد نزدیکه به وقتت و تو وقتو زودتر گرفتی؟ می فهمن عوض شده؟ اصلا ممکنه بپرسن چرا عوضش کردی؟
    ازونجا که من فقط ۲ جا اپلای کردم و هر دوشم پذیرش گرفتم ولی دو تاش دیفر شده (البته اون یکی رو یه بار به زمستون پارسال دیفر کردم دیگه به پاییز امسال دیفر نکردم چون با استادش به توافق نرسیدم. این یکی ام پذیرش زمستون بوده دیفر کردم به این ترم. خلاصه اینکه بهم گیر ندن بگن تو می خواستی فقط بری و اینا؟چی ممکنه بهم بگن با در نظر گرفتن همه اینا؟ چی باید بهشون بگم؟ از دوستان ممنون میشم کمکم کنن. من هرچی به مصاحبه نزدیک میشه حالم داره بدترو بدتر میشه!(
    نه بابا وسواسی نشو
    انقدر سرشون شلوغه...
    نهایتش بگو اشتباه داشت دادم عوض کردند!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

نقل قول نوشته اصلی توسط Ukabed90 نمایش پست ها
    سلام دوستان:
    لطفاً من را راهنمایی کنید که به به این دو سوال احتمالی آفیس چی ج.اب بدم. متشکرم
    این سوال قبلاً پرسیده شده (من نصف این تاپیک را خوندم) ولی باز هم به نتیجه نرسیدم. من در مجموع 15 دانشگاه آمریکا اپلای کردم (خییییلیه!). 3 تا در پنسلوانیا، 4 تا کالیفرنیا، 2 تا مریلند، 1 آتلانتا، 1 فلوریدا 1 آریزونا، 2 تا بوستون و 1 هم ایلینوی. من 4 جا پذیرش گرفتم که از قضا یکیش در ایالت پنسلوانیا یعنی ایالت برادرم بوده (ولی نمیرم) و یک دانشگاه دیگر هم از این 15 تا دانشگاه برادرم بوده که ریجکت شدم. حالا چه طور آفیسر را بپیچونم تا گیر نده؟ یعنی اگه پرسید مثلاً اونجا هم اپلا کردی چی کار کنم؟ معیار کلی برای انتخاب دانشگاهام رنکاش بودند که دانشگاه برادرم تو رشته ما خیلی قوی هست.
    سوال دوم: من برای سفارت عازم تاشکند هستم (یک هفته دیگه). با توجه به این که سفارت های اصلی (ایروان و دبی) موقعی که من وقت گرفتم وقت داشتند، به نظرتون اگر آفیسر پرسید چرا اینجا را انتخاب کردید چی جواب بدم؟ میدونم آفیسر تاشکند روی این موضوع گیره. لطفاً ایده های خودتان را بیان کنید.
    پیشاپیش از توجه شما متشکرم.
    سلام

اگر پرسید کجا ها زدی... سعی کنید در هر ایالت نهایت دو تا بگی... قر و قاطی بگو... که تمرکز نداشته باشه

دیگه گیر اونتوری نمیدن که کجا زدی... چرا تو شهر برادرت زدی... گیر نمیدند.. خودت ولی حواست باشه که چند تا رو تو یه جا نگی

دلیل خوب داشته باش... ربط بده به دپارتمان قوی و داشتن فلان تعداد استاد تو فیلد شما... بگو اصولاً من دانشگاه هایی رو انتخاب کردم که تو این فیلد فعالند و استاد های خوبی دارند!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)