صفحه 470 از 638 نخستنخست ... 370420460461462463464465466467468469470471472473474475476477478479480520570 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,691 تا 4,700 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط asmean نمایش پست ها
    دوستان میشه بگین کی باید منتظر دریافت نامه رسید مدارک به دانمارک باشیم؟( جدودا چند ماه بعد از مصاحبه)؟ ممنونم
    قانون نداره گاهی هم اصلا نمی‌آید تا ویزاتون بیاد. ولی برای آنهایی که اخیرا آمده 1تا 3 ماه بعد از اپلای یه نامه یا ایمیل آمده. به هر حال روش حساب نکنید.
    تا کجا باید دوید.....

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

نقل قول نوشته اصلی توسط Famili نمایش پست ها
    با عرض سلام
    من برای فرم FA8 که دیروز نصفی اش و را انجام دادم نمیتونم وارد بشم تو سایت هر چی یوزر و پسوردم و میزنم وارد نمیشه لطفا راهنمایی کنید آیا میتوانم دوباره از اول فرم جدیدی از FA8 پر کنم؟
    با تشکر
    بله میشه به شرطی که مراحل را به اخر نرسانده باشید. ولی همون قبلی هم گاهی از شبکه خودشان یا اینترنت ما است که دچار مشکلی میشه چند ساعت بعد حل میشه.
    تا کجا باید دوید.....

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

نقل قول نوشته اصلی توسط mashhadi18 نمایش پست ها
    2تا سوال:
    1-ترجمه عقدنامه لازمه مهر سفارت و دادگستری بخوره؟؟؟
    2-ضمنا برای بچه چهار ساله بالاخره چه پیشنهادی دارید براش درخواست کارت رزیدنسی از الان بکنم یا بعد که رفتیم دانمارک اقدام کنم؟؟؟ در واقع من نمی دونم الان این درخواست براش لازمه یا نه چون به هر حال برای ورود به دانمارک باید ویزا داشته باشه. حالا این ویزا شامل پرداخت 2060کرون و 250دلار میشه یا نه؟
    1-بله هر ترجمه این دو مهر را لازم داره.
    2-بله
    تا کجا باید دوید.....

نقل قول نوشته اصلی توسط kitdhj نمایش پست ها
    بله میشه به شرطی که مراحل را به اخر نرسانده باشید. ولی همون قبلی هم گاهی از شبکه خودشان یا اینترنت ما است که دچار مشکلی میشه چند ساعت بعد حل میشه.
    مرسی از راهنماییتون
    به پایان نرساندم مراحل و من مالزی زندگی میکنم اینجا هم سرعت اینترنتم خوب ولی خیلی سعی کردم نمیشه

نقل قول نوشته اصلی توسط MASROUR نمایش پست ها
    هنگام اپلای آنلاین برای همسر، گواهی موجودی بانکی باید بازهم به اندازه 2 نفر باشه یا همون 1 نفر رو پوشش بده کافیه؟
    سلام دوست عزیز

من توصیه خاصی بهتون نمیتونم بکنم چون تا جایی که من میدونم این قضیه جایی مطرح نشده که چه کار باید کرد.
    ولی به عنوان تجربه شخصی عرض میکنم، من گواهی تمکن رو به اسم نفر اصلی (خودم) و به مقدار دو نفر گرفتم و در سایت آپلود کردم.
    برای خودم هم از اول با مقدار 2 نفر اپلای کرده بودم. برای محکم کاری.
    جالب اینجاست که سفارت در روز تحویل مدارک همسر از همسرم گواهی رو طلب نکرد. یعنی همونی که تو سایت گذاشتید کافیه.

موفق باشید
    کاوه

Junior Member

با سلام
    من فوق لیسانس مهندسی برق و عضو هیات علمی دانشگاه آزاد هستم, آیا به سابقه تدریس دانشگاهی هم امتیاز تعلق میگیه یا اینکه سابقه کار حتما باید در زمینه کار عملی مهندسی و از شرکت باشه؟
    در ضمن یه توصیه به مسول فروم داشتم که اگه امکانش هست این بحث "گرین کارت سه ساله" را به بحثهای کوچکتر مثل بخشهای مدارک لازم, حساب بانکی, سابقه کار و... تقسیم کنند که اگر کسی در مورد یه موضوع خاص مشکل داشت سریع در مورد مشکلش بتونه راهنمایی بگیره و مجبور نباشه 500 صفحه مطلب رو بخونه که واقعا وقت گیره.

ممنون
    ویرایش توسط aliemail : August 6th, 2013 در ساعت 11:46 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط aliemail نمایش پست ها
    با سلام
    من فوق لیسانس مهندسی برق و عضو هیات علمی دانشگاه آزاد هستم, آیا به سابقه تدریس دانشگاهی هم امتیاز تعلق میگیه یا اینکه سابقه کار حتما باید در زمینه کار عملی مهندسی و از شرکت باشه؟
    در ضمن یه توصیه به مسول فروم داشتم که اگه امکانش هست این بحث "گرین کارت سه ساله" را به بحثهای کوچکتر مثل بخشهای مدارک لازم, حساب بانکی, سابقه کار و... تقسیم کنند که اگر کسی در مورد یه موضوع خاص مشکل داشت سریع در مورد مشکلش بتونه راهنمایی بگیره و مجبور نباشه 500 صفحه مطلب رو بخونه که واقعا وقت گیره.

ممنون
    ضمن تشکر از زحمات مدیر محترم، من هم با این توصیه موافقم.

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh_k_ee نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

من توصیه خاصی بهتون نمیتونم بکنم چون تا جایی که من میدونم این قضیه جایی مطرح نشده که چه کار باید کرد.
    ولی به عنوان تجربه شخصی عرض میکنم، من گواهی تمکن رو به اسم نفر اصلی (خودم) و به مقدار دو نفر گرفتم و در سایت آپلود کردم.
    برای خودم هم از اول با مقدار 2 نفر اپلای کرده بودم. برای محکم کاری.
    جالب اینجاست که سفارت در روز تحویل مدارک همسر از همسرم گواهی رو طلب نکرد. یعنی همونی که تو سایت گذاشتید کافیه.

موفق باشید
    کاوه

آیا تاریخ گواهی تمکن مالی همسر ، باید روزی که میره سفارت برای بایومتریک از 3 هفته نگذشته باشه؟ یا این 3 هفته فقط برای تاریخی که مدارک رو آپلود می کنه صادقه؟!!

سلام به همه
    امروز ویزای من اومد. بعد نزدیک ۱۱ ماه. گرفتن ویزا به نظرم اونقد که اینجا سختش کردن سخت نیست. ادامه اش هم همینطوره. ما که پلی رو پشت سر خراب نمیکنیم که اگه اونجا به مذاقمون خوش نیومد راه برگشت نداشته باشیم. شما هم همینکارو بکنید و بعد از یک سفر تصمیم بگیرین. لیسانس مهندسی نرم افزار- فوق علوم کامپیوتر- سابقه کار بالای ۵ سال-سن ۳۶
    شاد باشید و اصلا هم به سیاه نمایی هایی که اینجا میشه توجه نکنید

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

نقل قول نوشته اصلی توسط roya_nn62 نمایش پست ها

آیا تاریخ گواهی تمکن مالی همسر ، باید روزی که میره سفارت برای بایومتریک از 3 هفته نگذشته باشه؟ یا این 3 هفته فقط برای تاریخی که مدارک رو آپلود می کنه صادقه؟!!
    هنگام آپلود. همانطور که دوستمان کاوه هم اشاره کردند سفارت مدرکی برای همسر نمی‌گیره غیر از پرینت 3 صفحه فرم آنلاینFA8نهایی شده. حتی نگاه هم نمیکنه. در واقع فقط بیومتریک را انجام میده
    تا کجا باید دوید.....

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)