صفحه 16 از 17 نخستنخست ... 67891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 170

موضوع: ویزا و کارت اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی

Member soheil_r7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Process Control & CFD - FI

پیش فرض پاسخ : ویزا و کارت اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط maria_khoram نمایش پست ها
    خيلي ممنون از انرژي مثبت شما
    الان تقريبا همه چيز آماده س به جز بيمه مسافرتي كه اونو نميدونم بايد يك ساله بگيرم يا كوتاه مدت؟ چون اگر موافقت كنن ويزا يكساله ميشه و بيمه هم منطقيش اينه كه يك ساله باشه....
    در مورد تائيد مدارك هم امروز رفتم سفارت كه سوء پيشينه و گواهي سلامت رو تائيد كنن، اولا كه قسمت تائيد مدارك تعطيل بود، بعدم كه ازشون پرسيدم گفتن تا جواب ويزاتون نيومده مداركتون نياز به تائيد نداره. خيالم راحت شد!
    بليط هم يك طرفه و فقط رفت رزرو كردم، چون اونم كه در صورت صدور ويزا برگشتش مشخص نخواهد بود...
    خيلي اين چند وقته گوگل رو زير و رو كردم، اميدوارم با اطلاعاتي كه جمع كردم نقصي تو مدارك نداشته باشيم.
    خواهش می‌کنم.
    در مورد بیمه‌ی مسافرتی در کیس شما دقیقا نمی‌تونم بگم. من دانشجویی بودم و یک ماهه گرفتم! کوتاه مدت برای دانشجویی اوکیه چون دانشگاه بعد از ثبت نام بیمه می‌کنه و اون رو کافی می‌دونن. شاید در مورد شما باید طولانی مدت باشه..اینور بیمه‌ی معمولی ارزون قیمت تقریبا از ۱۰۰ یورو شروع میشه برای یک سال.
    تکلیف تایید مدارک هم که خب روشن شد!
    بلیت اطلاعی ندارم واقعا! یه دو سال پیش..همون روزهایی که من مصاحبه داشتم، بلیت رو اجباری کرده بودن که باید در حین مصاحبه داشته باشیم و من نمی‌دونستم! آفیسر وقت داد و رفتم با ده تومن از یه شرکتی اون اطراف گرفتم. نقص مدارک کوچیک این چنینی رو میشه حل کرد.
    ویرایش توسط soheil_r7 : December 28th, 2018 در ساعت 10:50 PM دلیل: خیلی پس و پیش نوشته بودم کلمات رو بابا!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مديريت منابع انسانى بين الملل-دانشگاه تهران

بازم ممنونم،
    امیدوارم که نتیجه بگیریم...
    شما فرم EX-15 رو پر کردین؟ سوال آخرش قبل از جداول ضمیمه و پیوست ها دو گزینه داره که تو نمونه های گوگل Estancia رو انتخاب کرده بود، ما هم مطابق با نمونه ها زدیم. Residencia برای وقتیه که شهروند اسپانیا باشیم، درسته؟

Member soheil_r7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Process Control & CFD - FI

نقل قول نوشته اصلی توسط maria_khoram نمایش پست ها
    بازم ممنونم،
    امیدوارم که نتیجه بگیریم...
    شما فرم EX-15 رو پر کردین؟ سوال آخرش قبل از جداول ضمیمه و پیوست ها دو گزینه داره که تو نمونه های گوگل Estancia رو انتخاب کرده بود، ما هم مطابق با نمونه ها زدیم. Residencia برای وقتیه که شهروند اسپانیا باشیم، درسته؟
    دقیقا یادم نمیاد کد فرمی که پر کردم چی بود. ولی برای من اون بخش رو نداشت. فرمی که گفتید رو الان چک کردم ولی فرق‌شون رو نمی‌دونم!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مديريت منابع انسانى بين الملل-دانشگاه تهران

EX-01 ‌بود، انجام شد، ممنون!
    ما فعلا در انتظاريم...اميدوارم جوابش مثبت باشه!
    فرم ها اوكي بود، بليط هم نخواستن...مصاحبه ش هم خيلي كوتاه بود.

سلام دوستان وقتتون بخیر.من ویزای اقامت تمکن مالیم رو دریافت کردم حالا میخوام بدونم بقیه فرایند برای انگشت نگاری و دریافت کارت اقامت که تو خود اسپانیا انجام میشه به چه صورته.چیکار باید بکنم.ممنون میشم راهنماییم بفرمایین

نقل قول نوشته اصلی توسط Dr_darya نمایش پست ها
    ۱: ۶ ماه و سه روز حداقل در اسپانیا باید باشید
    ۲ بعد از ۵ سال و ۸-۹ ماه ینی سر راست ۶ سال اگر تو امتحان سیتی زنی قبول شدین میگیرین
    ۳ خیر از اول اقامت یکساله بهم دادن البته من وکیل اسپانیایی بسیار پیگیر داشتم ک تصادفا دوست بودیم
    ۴ از طریق ملک نمیشه اما چون شما داری مالیات ب اون کشور میدی و اسپانیا تو رکوده ملک بی تاثیر هم نیس بستگی ب سرمایتون داره هرچی بالاتر بهتر چون اسپانیا نیاز ب تزریق پول داره
    ۵ عذر میخوام دیر جواب دادم بسی درگیر مسابقاتمم سوال دیگری بود بگین از وکیلم میپرسم با چند روز تقدم و تاخر اعلام میکنم بهتون
    ۶ امتحان سیتیزنی سخته و برای شهروند اسپانیا و پاسپورتش ب پاس کردن اون امتحان احتیاجه دوستان گلم مد نظرشون باشه

سلام.میشه لطفا اگر امکانش هست اطلاعات وکیلتون رو بفرمایین؟من نیاز به یه وکیل خوب برا پیگیری کارام دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط irooniboy نمایش پست ها
    با عرض ادب خدمت دوستان عزیز
    من بتازگی از طریق تمکن اقامت یکساله رو گرفتم و تحقیقات خیلی زیادی داشتم و تو پروسه دریافت اقامت تجربیات خوبی بدست اوردم اگر دوستان کمکی خواستن پیام بدن تا اونجا که بتونم در خدمتشون هستم البته من برای اقمت استان آلیکانته رو انتخاب کردم و از شرایط مناطق دیگه اطلاعات زیادی ندارم
    امیدوارم همه دوستان در انتخاب مسیر درست زندگی و ساختن آینده بهتر برای فرزندانشون موفق باشن
    سلام وقتتون بخیروممنون میشم راهنماییم بفرمایین.من الان ویزای اقامام رو دریافت کردم اما نمیدونم الان چجوری برای انگشت نگاری و دریافت کارت اقامت یکساله اقدام کنم.ممنونم از توجهتون

نقل قول نوشته اصلی توسط Dr_darya نمایش پست ها
    سلام من دیر به دیر فروم رو چک میکنم اما با توجه به تعداد زیادسوالات دوستان تجربیاتمو براتون مینویسم اگر سوالی بود در خدمتم
    ۱باخرید خونه بهتون اقامت نمیدن اماروند دادن اقامت رو تسهیل میکنه
    ۲برای زندگی تو اسپانیا هر ماه (برای خانواده)کسر اجاره خونه۲۵۰۰-۳۰۰۰ یورو کفایت میکنه
    ۳کرایه خونه تو مالاگا از ۷۰۰ شروع میشه تا الی ماشاالله بستگی ب جا خونه و اپشن هاش داره ی خونه خوب نوساز ۲-۳خوابه معمولا۱۲۰۰ یوروعه
    ۴خرید خونه از ۷۰۰۰۰ تا شروع میشه تا۲-۳ملیون یورو
    ۵ فرزندان بالای۱۸ سال باید بی سی ال مالی خوبی نشون بدن چون دیگه تحت تکفل پدر نیستن دختر خانم ها علاوه بر بی سی ال پدرباید تعهد محضری بده ک هزینه هاتونو تقبل کنه حداقل برای سال اول
    ۶سال اول نرمالش اینه ک حق کار ندارید اما میتونین با پرداخت هزینه بیشتر اقامت با کار بگیرید
    ۷ باید حتمی وکیل داشته باشید منظورم موسسات ایرانی نیست وکیل از خود اسپانیا باید داشته باشید با مدرک وکالت تو سفارت ازتون اسم وکیل میپرسن
    ۸ حتی برا اجاره خونه هم وکیل میخواد
    ۹ هزینه اجاره مغازه و محل کار خیلی کمه مغازه۱۸۰ متری دیزاین شده تو قلب بالنسیا ۵۰۰ یورو درماهه
    ۱۰ اگه بچه مدرسه رو دارید حتمییی پیش ثبت نام مدرسه میخواد وگرنه ریجکت میشید
    ۱۱حتیالمکان تو سفارت نگید ک میرید اسپانیا درسبخونین بگید ک میرید اونجا پول دارید میخواید خرج کنین زبان یاد بگیرید و ایتا اونا اینو دوس دارن چون شما اگه درسبخونین بعدکار میخواید
    ۱۲ ۶ماه و۳ روزدر سال باید تو حوزه شینگن باشید اما ورود و خروجتون باید از اسپانیا باشه
    ۱۳ سفر ب کشورای غیر شینگن تا وقتی ک شما پاسپورت اسپانیایی ندارید با پاسپورت ایرانیتون باید ویزا بگیرید برای انگلیس و کانادا و امریکا و استرالیاو… اما خب دروسه دادن ویزا راحت تره اما فرق چندانی نمیکنه
    ۱۴ از سال دوم میتونین بگردین دنبال کار تو سال اول تمام فرستون رویزبان باشه از ۵۰ ملیون اسپانیایی فقد ۲۰٪ شون انگلیسی بلدن اونم دست و پاشکسته با لهجه غلیظاسپانیایی دلخوش ب انگلیسی نباشیدچون ممکنه ی جا برید بهتون بگن اینجا اسپانیاس و تو باید اسپانیایی بلد باشی ( ب خود من گفتن)
    ۱۵ خیلی اهل چک و چونه ان
    ۱۶ نسبت ب بقیه اروپایی ها کمتر ناسیونالیست ان و مهاجر رو راحت تر میپزیرن تو جمع خودشون البته بیشترشون ن همشون
    ۱۷ دانشگاه ارزونه شهریه دانشگاه گرانادا سالی۷۵۲ یوروعه
    ۱۸ تو سفارت اقای گل محمدی و اون اقای باجه یک ک من اسمشو یادم نیست دست راست های کنسولن و میشه گفت کلا همچی زیر دستشونه باهاشون بحث نکنین
    ازشونم انتظار ج کامل دادن نداشته باشید
    ۱۹ قبل سفارت و قبل سفر قوانین اسپانیا رو بخونین
    ۲۰ بعد از اوکی شدن اقامت باید برید انگشت نگاری و پلیس تو اسپانیا تو این مپت تقریبا ۲۰ روزه حق خروج از اسپانیا رو ندارید بعد میتونین خارج شید
    ۲۱ اعداد نجومی برا بی سی ال نگید اما تو حساب بانکیتون تا هول و هوش ۵۰۰ هزار یورو اگه پول بریزید شانستون میره بالا برا اقامت
    ۲۲ سفارت اسپانیا اکثر پرونده هارو بار اول رد میکنه روی ریجکتتون یا روی اقدام بعدیتون سرمایه گذاری کنین
    ۲۳ وقت رو باید از طریق ایمیل بگیرید
    ۲۴ نکته دیگه ای ب ذهنم نمیرسه

میشه بفرمایین برای انگشت نگاری و دریافت کارت اقامت اونجا چیکار باید بکنیم و اینکه وکیل اونجا از چه منبعی میتونیم انتخاب کنیم و بگیریم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    MS of IT

سلام ممكنه دوستاني كه وكيل اسپانيايي ميشناسيد، لطف كنن اطلاعات وكيل رو براي اخذ ويزاي تمكن اسپانيا به من بديد؟سپاسگذارم

نقل قول نوشته اصلی توسط pouriaebneali نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتتون بخیر.من ویزای اقامت تمکن مالیم رو دریافت کردم حالا میخوام بدونم بقیه فرایند برای انگشت نگاری و دریافت کارت اقامت که تو خود اسپانیا انجام میشه به چه صورته.چیکار باید بکنم.ممنون میشم راهنماییم بفرمایین

سلام
    وقتتون بخیر
    ضمن عرض تبریک
    خواستم ازتون خواهش کنم روند کارتون به چه صورت بود؟ چقدر زمان برد و اینکه تو ایران خودتون اقدام کردین یا با وکیل؟
    چه مدارکی ارائه کردین؟
    چون من برا پدرم میخوام اقدام کنم، خواستم ببینم چیکار باید بکنم

ممنون از لطقتون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)