نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: مي شود؟

رأی دهندگان
169. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

146 86.39%
  • خير

23 13.61%
صفحه 107 از 108 نخستنخست ... 757979899100101102103104105106107108 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,061 تا 1,070 , از مجموع 1077

موضوع: مدارک مورد نیاز برای اپلای و پر کردن Application Form

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نیاز برای اپلای و پر کردن Application Form

با عرض سلام و وقت بخير
    من كارشناسي علوم ازمايشگاهي دارم معدل ١٨ زبانم هم خوبه ميشه من رو راهنمايي كنين چطور ميتونم فاند بگيرم و كدوم كشور بهتره برام با زبان انگليسي چون اموسسات اعزام دانشو برسيدم ميگن بايد زبان اون كشورو بلد باشي و كشورهاب المان و اتريش خوبن

نقل قول نوشته اصلی توسط nafas217 نمایش پست ها
    با عرض سلام و وقت بخير
    من كارشناسي علوم ازمايشگاهي دارم معدل ١٨ زبانم هم خوبه ميشه من رو راهنمايي كنين چطور ميتونم فاند بگيرم و كدوم كشور بهتره برام با زبان انگليسي چون اموسسات اعزام دانشو برسيدم ميگن بايد زبان اون كشورو بلد باشي و كشورهاب المان و اتريش خوبن
    سلام جناب nafas217

اگر دنبال فاند هستید المان برای ارشد فاند نمیده
    چرا چون ارشد در المان چیزی نزدیک به رایگان هست
    شما فقط هزینه زندگی باید پرداخت کنید یعنی ۸۶۴۰یورو البته امکان کار دانشجویی هست

اما اگر دنبال فاند هستید برای ارشد کانادا امریکا استرالیا ژاپن که فاند اونجا هست چون شهریه دانشگاه فوق العاده زیاده فاند گذاشتند شما یکی از این دانشگاه اپلای کنید شاید فاند گرفتید ولی المان فاند دوره دکترا میباشد یا ارشد با ۸۶۴۰ یورو تشریف بیارید المان ارشد بخونید
    البته المان رشته های زبان انگلیسی هم هست در کل باید المانی سطح b1 المانی داشته باشید(تحصیل به زبان انگلیسی ) نه برای سفارت برای زندگی

Junior Member

سلام
    من سوالم اين هست كه اول بايد مداركمون رو سفارت تاييد كنه بعد براي يون اسيست اقدام كنيم؟
    دوم اينكه الان ميشه بدون اينكه پذيرش داشته باشيم مدارك ببريم سفارت واسمون تاييد كنن ؟
    باتشكر

سلام دوستان، واسه پرکردن فرم اپلیکیشن دانشگاه آلمان کمک میخوام

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط aghulagh نمایش پست ها
    سلام
    من سوالم اين هست كه اول بايد مداركمون رو سفارت تاييد كنه بعد براي يون اسيست اقدام كنيم؟
    دوم اينكه الان ميشه بدون اينكه پذيرش داشته باشيم مدارك ببريم سفارت واسمون تاييد كنن ؟
    باتشكر
    سلام
    ۱- فکر می کنم اون اسیست مدارک تایید شده یم خواد. قبلا که این طور بود.
    ۲- قبلا که این طوری بود که با همون نامه ی اونی اسیست می شد. یعنی در واقع شما یه ایمیل لازم دارین از دانشگاه که بگه ما مدارک تایید شده ی این فردو لازم داریم. حالا یا ایمیل بزنین به دانشگاه و بگین همچین ایمیلی لازم دارین یا ببینین تو اونی اسیست چیزی داره که بخواین دانلود کنین و به سفارت نشون بدین. با همونا میشه.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

سلام.
    من مدرک کارشناسی از دانشگاه سراسری دارم و در کاریابی جدیدا ثبت نام کردم برای گرفتن اصل دانشنامه. اما برای اپلای و ترجمه مدارک نیاز به اصل دانشنامه دارم که بتونم ترجمه رسمی کنم می خواستم بدونم آیا میشه تا زمانی که گواهی عدم کاریابی بیاد و اصل مدرک من آزاد بشه میشه ریز نمرات را ترجمه غیر رسمی کنم و بعد که به دستم رسید اصل مدرکو برای دانشگاه ارسال کنم؟
    لطفا اگر اطلاعی دارید در این باره منو راهنمایی کنید

ApplyAbroad Veteran
    Fnsn آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materialwissenschaften

نقل قول نوشته اصلی توسط M_mcg نمایش پست ها
    سلام.
    من مدرک کارشناسی از دانشگاه سراسری دارم و در کاریابی جدیدا ثبت نام کردم برای گرفتن اصل دانشنامه. اما برای اپلای و ترجمه مدارک نیاز به اصل دانشنامه دارم که بتونم ترجمه رسمی کنم می خواستم بدونم آیا میشه تا زمانی که گواهی عدم کاریابی بیاد و اصل مدرک من آزاد بشه میشه ریز نمرات را ترجمه غیر رسمی کنم و بعد که به دستم رسید اصل مدرکو برای دانشگاه ارسال کنم؟
    لطفا اگر اطلاعی دارید در این باره منو راهنمایی کنید
    اگه میخواهید برای اونی اسیست بفرستید خیر. ترجمه غیر رسمی تایید سفارت نمیشه و شما بدون تایید سفارت نمیتونید برای اونی اسیست بفرستید. اما اگه مستقیم برای دانشگاه یا استاد یا هر جای دیگه میخوایید بفرستید میتونید باهاشون صحبت کنید. کلا بهتره هر وقت شک کردید که ایا میتونید یا نه با فرد مسئول مکاتبه کنید. هم دانشگاه ها و هم خود سایت اونی اسیست افرادی هستن که به این سوالات پاسخ میدن.

Junior Member

با عرض سلام و روز بخیر
    من لیسانس مهندسی شیمی از دانشگاه سرارسری هستم با معدل 14.60 و پارسال فارغ التحصیل شدم.از پارسال تا حالا هم دارم یه ارشد غیر مرتبط می خونم.سطح زبان آلمانیم B2.1 هست که می تونم تا انتهای تابستون به C1 برسونمش و انگلیسی رو در حدIELTS 7.5 بلدم.الان تصمیم گرفتم رشته ی سابقم یعنی مهندسی شیمی رو تو آلمان ادامه بدم.چند تا سوال داشتم:
    1)با توجه به شرایطم که گفتم شانسی برا گرفتن پذیرش از آلمان دارم به نظرتون یا نه؟
    2) در مورد سیستم پذیرش گرفتن از آلمان یه مقدار کمی توضیح اگر ممکن هست بدین بفرمایید آیا خودم می تونم انجامش بدم یا کلا پذیرش گرفتن کار سختیه و حتما باید یه مسسه این کار رو برام انجام بده؟
    3)گپ تحصیلی حدودا دو ساله ای که برام پیش میادبه نظرتون مشکل ساز نیست و اگر هست چه طور میشه پرش کرد؟
    4)برای اثبات تمکن مالی باید به پول نقد داشته باشم یا گردش حساب و سند خونه هم قبوله؟

با تشکر

Junior Member

با سلام؛
    من الان تازه دارم تافل می خونم و می خوام برای آذر ماه اپلای کنم، دانشنامه هام هم گرفتم، آیا برای اپلای نیاز هست که الان ترجمه کنم یا بزارم برای بعد اپلای؟
    چون توی سامانه وزارت علوم برای تایید مدارک گفته اسم دانشگاه مقصد رو بگید!!

ApplyAbroad Veteran
    Fnsn آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materialwissenschaften

نقل قول نوشته اصلی توسط mehjaf نمایش پست ها
    با سلام؛
    من الان تازه دارم تافل می خونم و می خوام برای آذر ماه اپلای کنم، دانشنامه هام هم گرفتم، آیا برای اپلای نیاز هست که الان ترجمه کنم یا بزارم برای بعد اپلای؟
    چون توی سامانه وزارت علوم برای تایید مدارک گفته اسم دانشگاه مقصد رو بگید!!
    کارهاتون رو هرچی زودتر انجام بدین بهتره. اسم دانشگاه مقصد خیلی مهم نیست ممکنه شما برای ده تا دانشگاه اپلای کنید همشو که نمیخوان !

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)