صفحه 36 از 36 نخستنخست ... 2627282930313233343536
نمایش نتایج: از شماره 351 تا 356 , از مجموع 356

موضوع: مقایسه استرالیا با آمریکا و کانادا و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : مقایسه استرالیا با آمریکا و کانادا و مسائل مرتبط

سلام
    دوستان دلیل کسادی بازار مهاجرت استرالیا چیه؟ پست ماقبل این گروه متعلق به جولای هست. من میخواستم استرالیا اقدام کنم این موارد را میبینم مردد میشم. حتی تو تلگرام هم گروه خاصی برای مهاجرت به این کشور وجود نداره در حالی که گروه های عالی برای بند به بند کارهای مهاجرتی کانادا فعاله.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hi engineer نمایش پست ها
    سلام
    دوستان دلیل کسادی بازار مهاجرت استرالیا چیه؟ پست ماقبل این گروه متعلق به جولای هست. من میخواستم استرالیا اقدام کنم این موارد را میبینم مردد میشم. حتی تو تلگرام هم گروه خاصی برای مهاجرت به این کشور وجود نداره در حالی که گروه های عالی برای بند به بند کارهای مهاجرتی کانادا فعاله.
    دلیلش اینه که مهاجرت به استرالیا سختتر از کانادا هست بنابراین تعداد افرادی که توان به دست اوردن امتیاز لازم برای اومدن به استرالیا را دارند به مراتب کمتر از کاناداست.

نقل قول نوشته اصلی توسط hi engineer نمایش پست ها
    سلام
    دلیلش اینه که سخت شده. کار نیست آقا جان. خیلی ها رو میشناسم اونجا الان بیکارن و به محض اینکه کارشون رو از دست دادن شروع کردن به دکترا خوندن.

کار پیدا کردن هرجای دنیا باشی سخته
    چه ایران
    چه استرالیا
    چه آمریکا
    چه زیمباووه
    ولی اگه پشتکار داشته باشی و حاضر باشی کمی سختی رو تحمل کنی و نخوای ره صدساله رو یک شبه بری، مطمئنم کار گیرت میاد.
    من که خودم هفت ساله اینجام و یک روز هم بی کار نموندم. هر کاری هم کردم.
    دوستای دیگه هم دارم. از کسایی که یک روزم بی کار نموندن تا کسایی که ۶ ماه بی کار بودن. ولی بالاخره هرکسی دست خودشو یه جا بند کرده.
    دلیل اینکه فرومهای استرالیا کمتر فعال هست اینه که تعداد ایرانیایی که به استرالیا مهاجرت میکنن کمه.
    واسه ی رفرنس میگم، خودت آمار رو چک کن.
    توی کل استرالیا زیر ۴۰هزار نفر ایرانی زندگی میکنه. ولی توی تورنتو به تنهایی نزدیک به ۱۵۰هزار نفر ایرانی هست.
    بنابراین به همین نسبت باید انتظار داشته باشی اطلاعات و فعالیت کمتری توی فضای مجازی وجود داشته باشه.

اینم که دوستمون اون بالا گفتن مهاجرت به استرالیا سخت تره رو قبول ندارم. اولا سختی یا آسونی بستگی به شرایط شخصی هر نفر داره. ممکنه برای یه نفر با توجه به شرایط شخصی اون استرالیا آسونتر باشه مثلا از کانادا یا بالعکس. ثانیا قوانین مهاجرتی و نحوه ی امتیاز دهی هم استرالیا و هم کانادا هر سال بازنگری و آپدیت نیشه. بنابراین، اگر امسال مثلا یکدوم آسونتر باشه، هیچ تضمینی نیست سال آینده برعکس نشه. تجربه نشون داده معمولا با تغییر دولت قوانین مهاجرتی هر دو کشور دستخوش تغییرات اساسی میشن.

نقل قول نوشته اصلی توسط hadibh24 نمایش پست ها
    دلیلش اینه که سخت شده. کار نیست آقا جان. خیلی ها رو میشناسم اونجا الان بیکارن و به محض اینکه کارشون رو از دست دادن شروع کردن به دکترا خوندن.
    هرگز به آرزوهای دیگران نخند؛
    كسانی كه آرزو ندارند چیز زیادی ندارند ...

Junior Member

سلام.ببخشید اگر کسی از یه دانشگاه در پرث و یه دانشگاه در مونترال برای ارشد عمران پذیرش داشته باشه.با توجه به اینکه کار و اقامت بعد تحصیل مهم باشه کدوم رو پیشنهاد میدین؟

Junior Member

سلام ممنون از توضیحات کاملتون ولی یه سوال دارم اگه برای درس نخوای بری و دانشجو نباشی چطور ؟ همینجوری هزینه ها بالاست ؟ استرالیا ارزش اینو داره که ادم بیاد کار شروع کنه و سرمایه بذاره و یه زندگی خوب و با ارامش و بدون استرس داشته باشه با درامد معقول؟
    من میخوام مهاجرت کنم ولی بین استرالیا و اروپا موندم دلایلمم همیناست
    که میخوام به دلیل کار پر استرس توی تهران و اینا یه جایه اروم باشه و با سرمایه ای که دارم یه کار راه بندازم به زندگی ایده ال برسم نمیدونم اونجا بهتره یا استرالیا

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)