صفحه 332 از 5471 نخستنخست ... 2322823223233243253263273283293303313323333343353363373383393403413423824328321332 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,311 تا 3,320 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

نقل قول نوشته اصلی توسط x_axez نمایش پست ها
    ۲ ترم کمتر از ۱ سال میشه و سابقه بیش از ۳۷.۵ ساعت هم همان ۳۷.۵ میشه، شما باید از دانشگاه ۲ نامه با تاریخ های ۱ ساله نه کمتر بگیرید
    ممنون از جوابتون
    منظورتون از اينكه دو نامه بگيرم يعني از دو تا دانشگاه كه مي رم؟ چرا دو ترم كمتر از يك سال حساب مي شه ؟ تو نامه معمولا مي نويسن كه در اين دو نيمسال اين واحدها رو تدريس كردن . بايد نامه رو به چه شكلي بنويسن؟
    راستي يه مطلبي و اون اينكه من حدود 4 ترم تو دانشگاه بودم ولي قبلا تعداد ساعت هاي تدريسم كم بود براي همين فقط اين دو ترم كه بيشتر از 37.5 ساعت بود رو گفتم . آگه اون بقيه ترم هارو هم اضاف كنم در مجموع ميشه گفت كه بيش از يكسال شده ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

دوستان File number اول من (از سیدنی) بعد از 49 روز از رسیدن مدارک به دستشون بالاخره برام ایمیل شد، چندتا سوال تو چک لیست بوکلت دمشق دارم کسی میتونه کمکم کنه؟
    1. یکی از موارد چک لیست Fee Payment هستش من نمی فهمم مگه تو این مرحله هم دوباره باید پول فرستاد؟
    2. پاسپورت من حدود 2 سال اعتبار داره، اما اینا گفتن 3 سال اعتبار داشته باشه به نظرتون چیکار کنم؟ الان هم که نمیشه تمدیدش کرد
    3. برای سند مالی، میخوام یه مقدار پولی رو به صورت یکجا به حسابم منتقل کنم، به نظر شما اگه یه نامه از یه شرکت بگیرم مبنی بر این که یه پروژه انجام دادم و پولش پرداخت شده، آیا کفایت میکنه یا باید قرارداد رو هم ترجمه کنم؟ با در نظر گرفتن این که این قرارداد اصولا بین من و اون شرکته و نباید به جای دیگه ارایه بشه
    مرسی از لطف همه

Senior Member mehrdad_rad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

Question پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

سلام به همه دوستان

با توجه به اينكه تقريبا 70 روز از زمان In process شدن من مي‌گذرد مي‌خواستم ببينم خبر داريد در اين مدت براي كسي مديكال آمده باشد .

آقا افشين و بابك خبري نيست؟؟ وحيد جان براي شما هم هنوز نتيجه مديكال نيامده است؟

موفق باشيد
    فایل نامبر اول: Feb. 16, 2009 فایل نامبر دوم: May. 18, 2009 نامه مديكال: Oct. 27, 2009 نامه درخواست پاسپورت: Mar. 17, 2010دريافت پاسپورت : Apr. 26, 2010 و وبلاگ شخصي من : http://salamcanada.blogfa.com

سلام
    نتيجه مديكال كه براي كسي ارسال نمي شود و من منتظر پاس ريكوئست هستم. فكر كنم تا آخر هفته خبرهايي بشود. مديكال يكي از دوستان من هم رسيده و با ايميل بهش خبر دادند شما هم منتظر ايميل مديكال باشيد
    موفق باشيد

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad_rad نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان

با توجه به اينكه تقريبا 70 روز از زمان In process شدن من مي‌گذرد مي‌خواستم ببينم خبر داريد در اين مدت براي كسي مديكال آمده باشد .

آقا افشين و بابك خبري نيست؟؟ وحيد جان براي شما هم هنوز نتيجه مديكال نيامده است؟

موفق باشيد
    با اجازه از دوستان پيش كسوت: يكي از ضعف هاي اين فروم اين است كه من نمي توانم به عنوان مثال همه پست هاي خودم را در جايي ببينم و در نتيجه الان براي حرفي كه مي زنم لينك مربوطه را نمي توانم بياورم. اما اگر صفحات قبل را ببينيد من در حدود سه هفته قبل يك روز چهارشنبه اي در فروم عارض شدم كه روند بررسي براي همه عزيزان كند خواهد شد و مديكال ها هم به سرعت قبل نخواهد امد و به هيچ وجه نبايد ارقام قديمي ملاك چشم انتظاري قرار گيرد. كما اينكه در همين فروم ما نفرات زيادي داريم از جمله خودم كه با گذشت بيش از 100 روز هنوز هم In Proccess نشده اند. اين وقفه اي كه پيش آمده تقريباٌ براي همه پرونده ها صادق است بدون توجه به استاتوس. حدس من اين بود كه آفيسر ها روي ويزاهاي دانشجويي كه در سپتامير به بيشترين ميزان مي رسد كار مي كنند و حدس ديگر اين بود كه اولويت بررسي عوض شده و علي الخصوص تقاضاهاي بين دو قانون بايد هر چه زودتر تعيين تكليف شوند و فرض سوم هم ترافيك بالاي پرونده ها نسبت به ماههاي اول است. اگر فرض اول صحيح باشد كه بايد از اين هفته يا هفته آينده شاهد تغييرات و بازگشت روند قديمي باشيم. فرض دوم يعني تعييد تكليف چند هزار پرونده و فرض سوم هم ادامه نهضت حاضر است.به هر حال اين طولاني شدن چون امري همه گير است جاي نگراني ندارد.

هاتف عزيز
    شما با كليك روي نام خود مي توانيد از قسمت يافتن پستهاي بيشتر ...
    پستهاي قبلي را پيدا كنيد

ApplyAbroad Hero

دوستان در مورد گردش حساب بانكي
    با توجه به اينكه در هر مرحله (يعني ممكنه به سه مرحله برسه ) ممكنه اين گردش حساب رو از ما بخوان و خيلي تابلو هستش كه حساب ما نشون بده هر زمان كه سفارت كانادا گردش خواسته ما مثلا 16 ميليون ريختيم تو حسابمون دو روز بعد هم برداشتيم.
    يكبار ميشه بگيم ماشين يا سكه فروختيم. بارهاي بعدي چي بگيم؟
    من تصميم دارم زماني كه مثلا سكه فروختم و گردش مالي گرفتم ، همزمان با ارسال گردش حساب يك نامه هم بنويسم كه با توجه به اينكه تورم در ايران بالاست ، نه من و نه هيچكدوم از مردم ايران پول تو بانك نگه نميدارن و من تصميم دارم طي مثلا 5 روز آينده دوباره سكه بگيرم تا زمان عزيمت ارزشش كم نشه و زمان عزميت به كانادا بفروشم و دلار كانادا بخرم.
    ضمن اينكه اگه چند نفر يك همچين نامه اي بنويسند ، اين مسئله جا ميوفته و اونها راحتتر قبول خواهند كرد كه اينجا اينطوريه و در گردش حسابهاي بعدي شبه پيش نمياد.
    نظرتون چيه ؟ ميشه اشكالات يا تائيدهاتون رو بنويسيد؟

با تشكر

ApplyAbroad Hero

دوستان يك سئوال دارم
    امتحان آيلتسو آدم تصحيح ميكنه يا ماشين؟ كسي ميدونه ؟
    چون من در امتحان آزمايشي رايگان آنلاين آيلتس كه طبيعتا ماشين تصحيح ميكنه شدم 5.5 . اما جواب سئوالاتو كه ديدم ، به خودم نمره 7.5-8 دادم . چون مثلا من به عدد نوشته بودم ماشين پاسخنامش به حروف بود . يا مثلا من دوبار space زده بودم ماشين يكبار . يا مثلا من آپوسروف نزاشته بودم ، ماشين با آپوسروف بود يا يك عدد غلط ديكته بود.
    شماها كه امتحان داديد نظر ميشه بديد ؟
    من خيلي نگرانم اينجوري آدم بلاتكليفه و نميدونه چجوري بايد بنويسه كه ماشين ازش غلط نگيره.
    با تشكر

Smile پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1100 نمایش پست ها
    دوستان يك سئوال دارم
    امتحان آيلتسو آدم تصحيح ميكنه يا ماشين؟ كسي ميدونه ؟
    چون من در امتحان آزمايشي رايگان آنلاين آيلتس كه طبيعتا ماشين تصحيح ميكنه شدم 5.5 . اما جواب سئوالاتو كه ديدم ، به خودم نمره 7.5-8 دادم . چون مثلا من به عدد نوشته بودم ماشين پاسخنامش به حروف بود . يا مثلا من دوبار space زده بودم ماشين يكبار . يا مثلا من آپوسروف نزاشته بودم ، ماشين با آپوسروف بود يا يك عدد غلط ديكته بود.
    شماها كه امتحان داديد نظر ميشه بديد ؟
    من خيلي نگرانم اينجوري آدم بلاتكليفه و نميدونه چجوري بايد بنويسه كه ماشين ازش غلط نگيره.
    با تشكر
    به صورت دستي تصحيح مي شود

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrzad.S نمایش پست ها
    مگه چند بار گردش مالی می خوان؟ من فکر کردم فقط یک بار لازم دارند و اون هم تو مدارکی هستش که باری سوریه باید فرستاد. میشه لطف کنید و بگد چند بار و در چه مراحلی باید این کار رو کرد؟
    دوست عزيز
    تا اونجا كه من ميدونم از بچه هاي اين فروم يكبار تا حالا خواسته اند . منتها درخواست بيش از يكبار هم ممكنه . ( كارنو عزيز هم تو وبلاگش نوشته ) .
    حالا اگه يكبار خواستن چه بهتر . اما اگه بيشتر بخوان من موندم چه خاكي تو سرم بريزم...........................
    خيلي خيلي ضايع ميشيم اونوقت .
    نههههههههههههههههههههه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)