صفحه 130 از 151 نخستنخست ... 3080120121122123124125126127128129130131132133134135136137138139140 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,291 تا 1,300 , از مجموع 1501

موضوع: تمام مباحث مرتبط با پروازهای استرالیا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تمام مباحث مرتبط با پروازهای استرالیا

من توی بلیط سیدنی به تهران برام میزان باز رو زده:

1PC

این به معنای فقط یک چمدون برای بار و یکی کابین سایز هست؟ یعنی من هیچی دیگه برای بار نمی تونم داشته باشم؟!

من الان دو تا چمدون برای بار دارم و به نظرتون باید چی کار کنم که به صرفه باشه؟

سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط masoodstar نمایش پست ها
    من توی بلیط سیدنی به تهران برام میزان باز رو زده:

1PC

این به معنای فقط یک چمدون برای بار و یکی کابین سایز هست؟ یعنی من هیچی دیگه برای بار نمی تونم داشته باشم؟!

من الان دو تا چمدون برای بار دارم و به نظرتون باید چی کار کنم که به صرفه باشه؟

سپاس
    چاره ای ندارید جز پرداخت اضافه بار
    روی بلیت های اتحاد دوستان توجه بفرمایند که ممکنه در حالیکه پرواز رفت شما دو بسته 23 کیلویی مجانی داشته باشید توی برگشت یک بسته باشه

Junior Member

ممنون، اضافه بار به چه صورت هست؟ چه جوری میتونم1PC رو به دو تا تبدیل کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    چاره ای ندارید جز پرداخت اضافه بار
    روی بلیت های اتحاد دوستان توجه بفرمایند که ممکنه در حالیکه پرواز رفت شما دو بسته 23 کیلویی مجانی داشته باشید توی برگشت یک بسته باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط masoodstar نمایش پست ها
    ممنون، اضافه بار به چه صورت هست؟ چه جوری میتونم1PC رو به دو تا تبدیل کنم؟
    پای کانتر موقع چک این یا گرفتن کارت پرواز میتونید با پرداخت جریمه بارتون را تبدیل به دو تیکه بار یا بیشتر بنمایید
    روی بعضی از ارلاین ها گرفتم EXCESS BAGGAGE به صورت آنلاین هم امکان پذیر هست که هزینه اش رو باید با کردیت کارت پرداخت بفرمایید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mm_toraby نمایش پست ها
    راستی دوستان ترکیش ایرلاین پرواز نیمه مستقیم بسیار ارزان از تهران به آدلاید گذاشته فقط با 609 دلار آمریکا. من برای 15 مهر رزرو کردم. از تهران به استامبول از استامبول به سنگاپور از سنگاپور به آدلاید. مجموع مدت زمان پروازها و معطلی در فرودگاهای بین راه 35 ساعت. یعنی وقتی از تهران شروع به پرواز کنید و با در نظر گرفتن علافی هاش حدود 35 ساعت بعد در آدلاید هستید.
    هر چي چك مي كنم كمتر از 844 دلار به آدلايد نمي ده
    اين آفر 609 دلار را از كجا تونستيد بگيريد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Medical genetics (PhD), University of Newcastle

سلام جناب Pearson
    من اخر سپتامبر از سیدنی عازم مدیسون هستم. بلیط یک طرفه باید بگیرم چون نمیدونم کی برمیگردم. بین ایرلاینها اتحاد یه اپشن حدود ۷۸۰ دلاری داره که دو تا پرواز ۱۴ ساعته هست منتها تا شیکاگو بیشتر نمیبره و ظاهرا مجبورم دوساعت فاصله تا مدیسون رو با اتوبوس برم. کوانتاس از سیدنی تا مدیسون رو میبره ۱۶۰۰ دلار ودر ۲۳ ساعت و یونایتد هم در همین زمان و ۱۴۰۰تا. از نظر بار هم تقریبا مشابه هستند و من کلا باری هم ندارم. خیلی ممنون میشم اگر شما تجربه ای و یا پیشنهادی در مورد هر کدوم این اپشنها دارید بفرمایید.
    (We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars. (Oscar Wilde

نقل قول نوشته اصلی توسط moones نمایش پست ها
    سلام جناب Pearson
    من اخر سپتامبر از سیدنی عازم مدیسون هستم. بلیط یک طرفه باید بگیرم چون نمیدونم کی برمیگردم. بین ایرلاینها اتحاد یه اپشن حدود ۷۸۰ دلاری داره که دو تا پرواز ۱۴ ساعته هست منتها تا شیکاگو بیشتر نمیبره و ظاهرا مجبورم دوساعت فاصله تا مدیسون رو با اتوبوس برم. کوانتاس از سیدنی تا مدیسون رو میبره ۱۶۰۰ دلار ودر ۲۳ ساعت و یونایتد هم در همین زمان و ۱۴۰۰تا. از نظر بار هم تقریبا مشابه هستند و من کلا باری هم ندارم. خیلی ممنون میشم اگر شما تجربه ای و یا پیشنهادی در مورد هر کدوم این اپشنها دارید بفرمایید.
    سلام
    خب با همون 780 دلاری برید خیلی از نظر اقتصادی به صرفه تر هست حالا بعدش حتی اگر 200 دلار هم بدید با تاکسی برید تا مقصد باز میصرفه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط toofanien نمایش پست ها
    هر چي چك مي كنم كمتر از 844 دلار به آدلايد نمي ده
    اين آفر 609 دلار را از كجا تونستيد بگيريد؟
    سلام
    والا من برای حدود 45 روز جلوتر رزرو کردم و داشت. یعنی روز 26 آگوست من داخل سایت رفتم و برای 6 اکتبر بلیط 609 دلاری خریدم.
    الان میگردم و بهنون میگم. دیدم و هست. البته فقط بلیط یکطرفه به این قیمت هست. از هجدم اکتبر به بعد داره.

Junior Member

آقا شما حدود اضافه بار رو میدونید؟

ممکنه اضافه بار قیمتش با چمدون اضافه کردن فرق بکنه؟

ممنون میشم بهترین و ارزون ترین راه رو بهم پیشنهاد بدید.

باز هم ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    agriculture

سلام دوستان

به جز پروازهای اتحاد، امارات و قطر چه ایرلاین های دیگه یی بین تهران و ملبورن میشه پیدا کرد؟ هزینه پرواز مهمه واسم.
    من واسه حدود 20 ژانویه باید ملبورن باشم.
    آیا باید حتما بلیط رفت و برگشت بگیرم؟ ویزام دانشجویی هست و اولین باری هست که میخوام برم استرالیا.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)