صفحه 107 از 109 نخستنخست ... 757979899100101102103104105106107108109 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,061 تا 1,070 , از مجموع 1090

موضوع: تقويت مهارت بخش Listening

Member
    رشته و دانشگاه
    پلی تکنیک تهران

پیش فرض پاسخ : تقويت مهارت بخش Listening

نقل قول نوشته اصلی توسط fafari نمایش پست ها
    سلام سوالاتی که دو گزینه دارند اگر یکی غلط باشه کل نمره دو گزینه کم میشه یا نصف نمره؟
    نه دیگه ، خوب یکیشو درست جواب دادین . به تعداد درست ها نمره داده میشه بهتون

Senior Member viana آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    materials science and Simulation

سلام دوستان من کتابهای تکتیس و listen hereرو برای لیسنینگ تموم کردم...هدفم نمره 7تا 7.5 هست در این بخش...این تاپیک رو که خوندم کتابهایی که عمدتا دوستان پیشهناد کردن کمبریج و پلاس بوده بنظر شما از کتاب چند کمبریج شروع کنم حدود 5ماهیم برای امتحان وقت دارم..اگه منبع خوب دیگه ای هم میشناسین ممنون میشم بهم معرفی کنین

Member
    رشته و دانشگاه
    NSU-BIG DATA ANALYTICS

نقل قول نوشته اصلی توسط viana نمایش پست ها
    سلام دوستان من کتابهای تکتیس و listen hereرو برای لیسنینگ تموم کردم...هدفم نمره 7تا 7.5 هست در این بخش...این تاپیک رو که خوندم کتابهایی که عمدتا دوستان پیشهناد کردن کمبریج و پلاس بوده بنظر شما از کتاب چند کمبریج شروع کنم حدود 5ماهیم برای امتحان وقت دارم..اگه منبع خوب دیگه ای هم میشناسین ممنون میشم بهم معرفی کنین
    سلام
    کتاب IELTS LISTENING ULTIMATE انتشارات جنگل رو خوب کار کنید و ترانسکریپت هاش رو بنویسید به نظر من منبع خوبی هست.
    موفق باشید

Junior Member

من در مورد این جمله که در سوالات نوشته میشه کمی گیج شدم:

Write no more than three words and/or a number

چیزی که من برداشت می کنم اینه که شما میتونید توی پاسخ «سه تا کلمه» ، یا «سه تا کلمه + 1 عدد» ، یا «یک عدد» بنویسید

امروز تست نمونه کتاب Baron رو داشتم میزدم، جواب دو تا از سوالات اینطوری بود:

39-49

(الان این مگه دو تا عدد حساب نمیشه؟ یا چون خط فاصله انداخته بینشون و بهم چسبونده، یه عدد حساب میشه؟!)

یه جواب دیگه هم این بود:

3to6 (البته بینشون space داشت، من بخاطر اینکه اینجا درست نشون بده بهم چسبوندم)

خب مگه این الان دو تا عدد + 1 کلمه نیست؟

یعنی آزمون تست Baron دچار ایراد بوده، یا من مفهوم اون عبارت توی سوال رو درست متوجه نمیشم؟

تو کمبریج 9 تست 1 سکشن1 و 2

نوشته تو جوابا:

Bags, 22 October

ولی من نوشتم:

sports bags, 22nd of October

میخاستم ببینم غلطه؟

Banned

در اصل listening هم گفته میشه :a whole section of the third floor is devoted to sports bags ...

غیر از این سوال هم در قسمت سوال 13هم که گفته میشه :The first three floors have a huge range of sports clothing جواب بصورت clothing اومده ..

بنابراین تنها توجیه منطقی ای که میشه اینجا درنظرگرفته اینه که چون theme کلی بحث در مورد sport بوده دیگه لازم نیس در هر قسمت مجددا به sport بودن اون اشاره ای بشه

وگرنه اون چیزی که شما نوشتین دقیقا همون چیزیه که از فایل صوتی شنیده میشه..

موفق باشین(:

من الان کتاب 9 هستم و نمرم رو 31 هست ولی میخام 4-5 بیشتر باشه و به 35-36 برسم من تا الان 5 تا کتاب ترنسکرایپ کردم به نظرتون چیکار کنم دوهفته دیگه امتحان دارم ؟ لطفا منو راهنمایی کنید متشکرم

Junior Member

کتاب کمبریج 11 رو خیلی خوب بخونید و روی سبک سوالاش و اینکه به چه روشی بهترین پاسخ رو میتونید بدید تمرکز کنید.من اسفند امتحان دادم سبک سوالات دقیقا مثل کتاب 11 بود. روزی 2 یا3 تا و یا هرچقدر که میتونید تست بزنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط jahan96 نمایش پست ها
    در اصل listening هم گفته میشه :a whole section of the third floor is devoted to sports bags ...

غیر از این سوال هم در قسمت سوال 13هم که گفته میشه :The first three floors have a huge range of sports clothing جواب بصورت clothing اومده ..

بنابراین تنها توجیه منطقی ای که میشه اینجا درنظرگرفته اینه که چون theme کلی بحث در مورد sport بوده دیگه لازم نیس در هر قسمت مجددا به sport بودن اون اشاره ای بشه

وگرنه اون چیزی که شما نوشتین دقیقا همون چیزیه که از فایل صوتی شنیده میشه..

موفق باشین(:

ببخشید الان باید ما چطوری بنویسیم؟

5th of March
    یا March 5

Banned

بستگی به ساختار جمله تون داره که مثلا بعد از for اومده باشه که 5th of march بیاد یا اگه بعد از on بخواین بیارین باید march 5th بیاد.. یا گاهی اوقات همراه با The در اول جمله باید 5th of march بیاد.