صفحه 33 از 88 نخستنخست ... 23242526272829303132333435363738394041424383 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 879

موضوع: بهترین کشور جهت تحصیل در رشته دندانپزشکی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بهترین کشور جهت تحصیل در رشته دندانپزشکی

سلام.من معدل کل دیپلمم 16/64 و پیشم 13/30.میخوام بدونم کجا میتونم دندان بخونم که مدرکشو ایران هم قبول داشته باشه هزینه هم بالا نباشه
    چین و امارات چطوره؟

سلام ، من می خوام تو ترکیه دندان پزشکی بخونم ، حالا می خواستم راهنماییم کنید که کدوم شهر و دانشگاه نزدیک به ایران بهتره و هزینه هاش مناسبتره؟

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط hhoushmand نمایش پست ها
    سلام ، من می خوام تو ترکیه دندان پزشکی بخونم ، حالا می خواستم راهنماییم کنید که کدوم شهر و دانشگاه نزدیک به ایران بهتره و هزینه هاش مناسبتره؟
    رشته دندانپزشکی در ترکیه به زبان ترکی هست. و نزدیکترین شهر به ایران شهر Erzurum و دانشگاه آتاتورک هست.

Junior Member

سلام دوستان
    بنده نیز قصد تحصیل در رشته دندان پزشکی را دارم کدام دانشگاه از همه ارزان تره و مدرک هم مورد تایید ایرانه و زبان هم نخواد و ایا هنگام ورود دوره تکیملی هم داره یا خیر

شنیدم تو چین امکانش هست

دوستان اگر تو چنین کشورهایی تحصیل می کنن خواهشن جواب بدن

کدام دانشگاه و یا چه شکلی میشه پذیرش گرفت ؟؟؟

ممنون
    ویرایش توسط erfan1985 : June 23rd, 2014 در ساعت 08:16 AM

Junior Member

سلام دوستان
    من خیلی دوس داشتم بعد ار دیپلم برای رشته دندانپزشکی به خارج برم ولی توی دانشگاه سراسری پذیرفته شدم و یه مدت بیخیال این موضوع بودم. ولی الان توی این فکرم که چه جوری میتونم برای تخصص به کشورایی مثل امریکای شمالی و انگلیس یا المانی زبان برم. چون زمانی که دیپلم بودم المانی و انگلیسی میخوندم که برم و قصد زندگی در کشور مقصد رو دارم. میشه کمکم کنید که چه کارایی میتونم بکنم که بلافاصله بعد از تحصیلم برم؟شرایط برای تخصص چه جوریه؟ ایا میشه مهاجرت کرد؟ خیلی ممنون میشم کمکم کنید تا وقتم از دست نرفته راه درست رو برم. ممنون

Junior Member golabi1990 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    industrial eng

سلام خدمت شما دوستان بزرگوار
    با توجه به اینکه من لیسانس مهندسی صنایع گرفتم و سنمم داره بالا میره و نگران از دست دادن فرصتم هستم راغب به تحصیل در رشته دندانپزشکیم
    لطفا در موارد زیر راهنماییم کنید...بگید چیکار کنم
    1.بنظرتون از همون اول اقدام کنم واسه پذیرش؟یا کنکور بدم بعد علوم پایه اقدام کنم؟
    2.من بیشتر نظرم به المان و کاناداست.
    3.دنبال دانشگاهی ام که بتونم یه مقدار فاند بگیرم

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط golabi1990 نمایش پست ها
    با توجه به اینکه من لیسانس مهندسی صنایع گرفتم و سنمم داره بالا میره و نگران از دست دادن فرصتم هستم راغب به تحصیل در رشته دندانپزشکیم
    1.بنظرتون از همون اول اقدام کنم واسه پذیرش؟یا کنکور بدم بعد علوم پایه اقدام کنم؟
    کاش یه خورده قبل از اینکه این سوال رو مطرح میکردید وقت میزاشتید و فروم رو کامل میخوندید. بارها اشاره شده که در هیچ جای دنیا برای رشته دندانپزشکی فاند وجود نداره و شما باید از جیب هزینه های گزافی رو بپردازید.

Banned
    رشته و دانشگاه
    Medicine/Tehran university of medical science

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    کاش یه خورده قبل از اینکه این سوال رو مطرح میکردید وقت میزاشتید و فروم رو کامل میخوندید. بارها اشاره شده که در هیچ جای دنیا برای رشته دندانپزشکی فاند وجود نداره و شما باید از جیب هزینه های گزافی رو بپردازید.
    البته میشه با هزینه های کم در حد 200 میلیون هم خوند توی کشورهای ارزون.

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط golabi1990 نمایش پست ها
    حتما حتما هرکاری میخواید بکنید در رابطه با رشته های پزشکی دندان پزشکی و دارو با وزارت بهداشت در رابطه با تایید و معدل ها و دوره تکمیلی و ... هماهنگی لازم رو بکنید. بنده برای سه صدم! بله دقیقا سه صدم حداقل 4-5 دفعه با اون خانوم دکتر بد اخلاق بخش ارزشیابی مدارک صحبت کردم تا همه چی پاک باشه.
    کانادا رو نمیدونمم اما برای امریکا در تهران از طرف انجمن ارتودنسی گاها همایشهایی برگذار میشه برای تحصیل دندانپزشکی در آمریکا و حالا البته اکثرا برای تخصص بحش هست و دکتر حسام رحیمی(http://www.linkedin.com/pub/hessam-rahimi/30/ab8/15) هم که فارغ التحصیل از دانشکده دندانپزشکی هاروارد هست توضیحات مکفی رو ارایه میکنه. انتشارات تیمورزاده هم یک سی دی در رابطه با تحصیل و ادامه تحصیل پزشکان برای آمریکا داره که اگر تونستید تهیه بکنید توضیحات جامعی داره.
    آلمان میتوندی تقریبا رایگان تحصیل کنید ولی هزینه زندگی با خودتونه که اکثرا با کار تامین میکنند. اما خب رقابت بالاست (نه اینکه نشه! کاملا میشه اما سخت)

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط saba1400 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بنده نیز قصد تحصیل در رشته دندان پزشکی را دارم کدام دانشگاه از همه ارزان تره و مدرک هم مورد تایید ایرانه و زبان هم نخواد و ایا هنگام ورود دوره تکیملی هم داره یا خیر

شنیدم تو چین امکانش هست

دوستان اگر تو چنین کشورهایی تحصیل می کنن خواهشن جواب بدن

کدام دانشگاه و یا چه شکلی میشه پذیرش گرفت ؟؟؟

ممنون
    چین اکثرا برای دندانپزشکی زبانشون چینی هست و الانم اکثر ددلاین ها تموم شده. اما از نظر تایید وزارت بهداشت راحتتر تیید میکنه. اما اگر هزینه رو میخواید بیشتر بکنید با سطح بالاتر میتونید برای هند اقدام کنید که بحث شرایط محیطی رو در نظر بگیرید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)