صفحه 5 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 76

موضوع: نظرخواهی درباره امتحانات زبان فرانسه (مقايسه)

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی درباره امتحانات زبان فرانسه

سلام , من هر چی گشتم لینک دانلود Test de connaissance du francais activites d'entrainement و TCF 250 activités رو پیدا نکردم. میشه لینکشو بدین لطفا؟

Junior Member

با سلام
    من امتحان tefaq دادم
    ولی این امتحان اصلا استاندارد نیست چون موضوع کاملا تصادفی انتخاب میشه و اینکه یه موضوع شاید حد A1 باشه ولی اگه سخش خوب صحبت کنه B2 میگیره و اینکه یه موضوع هم هست که به فارسی هم نمیشه توضیح داد و این اصلا عادلانه نیست
    من میخواستم بدونم TCFQ نسبت به tefaq سخت تر هست یا اینکه فقط نمره منفی نداره و اینکه از نظر گفتاری موضوعش سخت تره یا نه
    با تشکر
    ویرایش توسط saman_shahin : August 24th, 2011 در ساعت 05:10 PM دلیل: پینگلیش

Member motahhar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی درباره امتحانات زبان فرانسه (مقايسه)

دوستان عزيز سلام دست همه به خاطر اطلاعات خوبي كه گذاشتند درد نكنه

من سايت قطب راوندي را ديدم فقط اطلاعات در مورد امتحان TEF را داده. اطلاعات اين امتحان آزمايشي TCF را كه ماهانه بر گذار ميشه از كجا بايد پيدا كنم. ثبت نامش كجا هست؟ و اينكه تلفني هم ثبت نام مي كنند؟

ممنون ميشم كمك كنيد.

شاد باشيد
    ارسال مدارك : 2 جولاي 2011 (11 تير 90) / دريافت مدارك : 8 جولاي 2011 (17 تير 90)
    دريافت ايمل ريفرنس: 1 سپتامبر 2011 (10 شهريور 90) / دريافت فايل نامبر: 25 اكتبر 2011 (سوم مهر 90) / رشته : 6 امتیازی

ApplyAbroad Guardian
    aida_11041 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط motahhar نمایش پست ها

من سايت قطب راوندي را ديدم فقط اطلاعات در مورد امتحان TEF را داده. اطلاعات اين امتحان آزمايشي TCF را كه ماهانه بر گذار ميشه از كجا بايد پيدا كنم. ثبت نامش كجا هست؟ و اينكه تلفني هم ثبت نام مي كنند؟

ممنون ميشم كمك كنيد.

شاد باشيد
    نه ، تلفنی ثبت نام نمیکنند. باید برید دفتر فرهنگی سفارت فرانسه در تهران و حضوری ثبت نام کنید.
    02166705041
    هرچه گویی چاره دانم کرد جز تقدیر را

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط motahhar نمایش پست ها

ممنون ميشم كمك كنيد.

شاد باشيد
    http://www.ambafrance-teheran-cultur...00151143287594

http://www.applyabroad.org/forum/sho...مون)/page15

به این لینکها مراجعه کنید

ارسال مدارک :2010/12/28 تاریخ مصاحبه و قبولی 2013
    /10/22 تحویل مدارک فدرال به سیدنی: 2013/11/01 فایل فدرال: 2013/12/17 آپدیت از پاریس: 2014/01/21 مدیکال: 2014/02/11 پراسس : 2014/02/18 مدیکال رسیو:2014/03/14 پاس ریکوئست:2014/03/17 لندینگ در مونترال:2014/05/01 رشته دیمند 16 امتیازی

ApplyAbroad Guardian
    aida_11041 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط coolboy6929 نمایش پست ها
    سلام , من هر چی گشتم لینک دانلود Test de connaissance du francais activites d'entrainement و TCF 250 activités رو پیدا نکردم. میشه لینکشو بدین لطفا؟
    باید تو بخش منابع دانلودی سرچش میکردید ، صفحه 56
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...3%D9%87/page56
    هرچه گویی چاره دانم کرد جز تقدیر را

Junior Member

پیش فرض پاسخ : امتحانات زبان فرانسه

سلام،من می‌خواستم بدونم واسه امتحان TCF سطح B1 از نظر گرامر چه چیزهایی باید بدونیم؟!!!!!!!ممنون میشم اگه کسی‌ کمک کنه و
    ویرایش توسط shamim65 : November 1st, 2011 در ساعت 11:39 PM دلیل: تبدیل پینگیلیش به فارسی

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

پیش فرض پاسخ : امتحانات زبان فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط anastaz نمایش پست ها
    salam,man mikhastam bedunam vase emtehane TCF sath B1 az nazare grammaire che chizhaie bayad bedunim?!!!!!!!mamnun misham age kasi komak kone va
    شما باید از لحاظ زمانی: passe compose, conditinnel present, Imparfait,present du subjonctif رو حتما بدونید. به نظر من اگه passe simple رو هم بدونید خوبه.
    موارد استفاده lequel و اشکالش، auquel و فرم های دیگه اون، و موارد استفاده dont و qui و que بسیار بسیار مهم هستند.
    در مورد جملات شرطی حتما دقت کنید و اونا رو کامل بخونید.
    موارد جزئی و زیاد دیگه ای هم هستن، ولی اینا به نظرم از همه مهمترن.
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

من از يكي از استاداي فرانسه(آقاي رستمي) شنيدم كه ميگفت TEFQ وقتي سوالات parler رو ميده يه وقتي براي فكر كردن هم بهت ميده و در كل به نظر من اگر نمره منفي TEFQ رو با جوابهاي شانسي دادن نگيريم اين امتحان آسونتر از TCFQ است.

نقل قول نوشته اصلی توسط Bernadot ! نمایش پست ها
    دوستان طبق تجربه بهتون پیشنهاد میکنم امتحان دلف رو (برای کسانی که A2 و یا B1 میخواهند) ثبت نام کنید و نگران امتحان نوشتنش هم زیاد نباشید. کانون بهمن ماه در سطح B1,B2 امتحان میگیره. این امتحان به نظر من خیلی بهتر از TCFQ هستش. من سری پیش دو امتحان رو دادم و TCFQ شدم A2 و دلف هم A2 قبول شدم. به نظر من دلف خیلی راحت تر بود و شما در TCFQ استرس زمان رو خواهید داشت. چون تایم میگیرند در صورتی که در دلف شما فرصت به اندازه کافی دارید که صحبت کنید.
    آيا اگه بخوايم delf بديم جواب امتحان در هر چهار مهارت به تفكيك مياد؟ و اگه در مهارت مثلا نوشتن ضعيف بوديم تاثيري روي مهارت هاي ديگه داره و اينكه اگه بفريستم سفارت كانادا نميكن مهارت نوشتن و خوندنت ضعيف بود؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)