صفحه 184 از 226 نخستنخست ... 84134174175176177178179180181182183184185186187188189190191192193194 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,831 تا 1,840 , از مجموع 2253

موضوع: ایروان (ارمنستان) - کلیرنس در سال ٢٠١۴

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - کلیرنس در سال ٢٠١۴

نقل قول نوشته اصلی توسط masih1989 نمایش پست ها
    مبارکتون باشه. نمیدونم راستش. فکر کنم باید اصل I-20 بدید.

مرسی. من کپی I20 رو همراه با پاسپورتم فرستادم ارمنستان و مشکلی پیش نیومد. ویزامو چاپ کردن. لازم نیست اصل مدرک اونجا باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط n_m نمایش پست ها
    مرسی. من کپی I20 رو همراه با پاسپورتم فرستادم ارمنستان و مشکلی پیش نیومد. ویزامو چاپ کردن. لازم نیست اصل مدرک اونجا باشه.
    می شه بگید از چه طریق ویزا پیکاپ کردید؟ به کسی دادید یا از این شرکت ها استفاده کردید؟

Junior Member

سلام دوستان،
    من امروز صبج مصاحبه داشتم و کلییر خوردم. آفیسر بهم گفت یه ایمیل برات میات سوالاشو جواب بده. منم ازش پرسیدم چند روز وقت دارم جواب بدم، بهم گفت " as soon as possible" بعدش گفت هر وقت ایمیل رو جواب دادی پروسه ی ویزات شروع میشه. الان تقریباً 12 ساعت گذشته و هنوز ایمیلی برام نیومده. این مسأله طبیعیه؟ ایمیل رو معمولاً تا چند روز بعد ارسال می کنن؟ لازمه بهشون یه ایمیل بزنم بگم چی شد؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gol_biboo نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من امروز صبج مصاحبه داشتم و کلییر خوردم. آفیسر بهم گفت یه ایمیل برات میات سوالاشو جواب بده. منم ازش پرسیدم چند روز وقت دارم جواب بدم، بهم گفت " as soon as possible" بعدش گفت هر وقت ایمیل رو جواب دادی پروسه ی ویزات شروع میشه. الان تقریباً 12 ساعت گذشته و هنوز ایمیلی برام نیومده. این مسأله طبیعیه؟ ایمیل رو معمولاً تا چند روز بعد ارسال می کنن؟ لازمه بهشون یه ایمیل بزنم بگم چی شد؟
    ممنون
    سلام
    من توی همین فروم دیدم که تا دو سه روز بعدش بعضی اوقات سوالای ارمنستان رو میفرستن، نگران نباشین پس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشکی شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط gol_biboo نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    ممنون
    من چهارشنبه ۲۹ اکتبر مصاحبه داشتم و کلیرنس خوردم، دیروز سوم نوامبر (که یکشنبه و روز تعطیل اونا هم بوده) برام ایمیل اومده که اسکن فرم DS-2019 و تاریخ شروع دوره‌م رو براشون بفرستم تا admin process شما رو ادامه بدیم. گویا سرشون شلوغه!

Junior Member

ببخشید dr hoda به شما گفته بودن چیزی بهتون ایمیل میشه؟ من دو روز قبل شما بودم به من نگفت ایمیل میزنیم چیزی هم نیومد.

نقل قول نوشته اصلی توسط DrHoda نمایش پست ها
    من چهارشنبه ۲۹ اکتبر مصاحبه داشتم و کلیرنس خوردم، دیروز سوم نوامبر (که یکشنبه و روز تعطیل اونا هم بوده) برام ایمیل اومده که اسکن فرم DS-2019 و تاریخ شروع دوره‌م رو براشون بفرستم تا admin process شما رو ادامه بدیم. گویا سرشون شلوغه!
    سه نوامبر که میشه دوشنبه . دکتر جان حواست نیستا. خدا می دونه سر دیابت نوع دو مردم قراره چه بلایی بیاری!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط m_bazzaz نمایش پست ها
    ببخشید dr hoda به شما گفته بودن چیزی بهتون ایمیل میشه؟ من دو روز قبل شما بودم به من نگفت ایمیل میزنیم چیزی هم نیومد.
    نگران نباشید. اون سوالات رو برای برخی رشته های حساس می فرستند و معمولاً هم روز مصاحبه اشاره می کنند که خواهند فرستاد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشکی شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط amin2988 نمایش پست ها
    سه نوامبر که میشه دوشنبه . دکتر جان حواست نیستا. خدا می دونه سر دیابت نوع دو مردم قراره چه بلایی بیاری!!!
    بعله خودم متوجه اشتباهم شدم! چون تعطیل بود حساب روزها از دستم در رفت!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشکی شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط m_bazzaz نمایش پست ها
    نه به من هم چیزی نگفت، خود روز مصاحبه از من ترجمه‌ی ریزنمرات و مدرک دانشگاه، سی‌وی و BS و نامه‌ی دعوت دانشگاه مقصد رو گرفت. در واقع به جز SOP همه‌ی مواردی که تو اون ۱۱ سؤال بود رو روز مصاحبه تحویل دادم. اگه بهتون چیزی نگفته چیزی هم لازم نیست بفرستید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)