صفحه 2983 از 5471 نخستنخست ... 19832483288329332973297429752976297729782979298029812982298329842985298629872988298929902991299229933033308334833983 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 29,821 تا 29,830 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

فکر کنم لینکش این باشه
    http://www.data.gc.ca/default.asp?la...E-7315E97D18EB
    سایتش قطعا همینه http://www.data.gc.ca
    ولی لینکش رو چک کنید.

خوش باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط patience نمایش پست ها
    آمارخیلی امیدوارکننده است ممنون از اطلاع رسانیتون. میشه بگید این فایلو ازکجا گرفتید؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar5613 نمایش پست ها
    من 1 سوال از آقای آرام داشتم. فکر کنم شما مدرک phd کامپیوتر دارید. منم phdبرق دارم البته هنوز مدیکالم نیومده. میشه راجع به کار منو راهنمایی کنید. با این مدرک میشه تو کانادا کاری پیدا کرد که در سطح دکترا باشه برای ما که ایران خوندیم؟
    مرسی
    سئوالتون رو اینجا بپرسید ممکنه جوابهای کاملتری بگیرید:

http://www.applyabroad.org/forum/sho...A7%D8%AF%D8%A7

نقل قول نوشته اصلی توسط HosseinKazemi نمایش پست ها
    به به، به به...چه کامیونیتی ما ایرانیها بسازیم تو کانادا!!! ظاهراً اونهایی قبل از ماها رفتن به خودشون خیلی زحمت این کار رو هم ندادن و از همون اول سیاست دوری و دوستی رو با دیگر هموطنان در پیش گرفتن، به استثنای شبهای چهارشنبه سوری هر سال!!!
    دوستان دقت کردید اکثر ماها به چه علتی می خواهیم از این مملکت خارج بشیم! اصلاً یادمون مونده یا اینقدر پروسه طولانی شده که فراموش کردیم! بنده نه وکیل دارم نه با وکلای مهاجرت مشکلی دارم. قبل از اقدام برای بار دوم هم تا جایی که یادمه حداقل به 6 یا 7 تاشون سر زدم ولی دست آخر خودم پروندم رو تشکیل دادم. بنده تو بحث امروز، هم به پستی از آرام جان رای دادم هم به پستی از لیدا خانوم، برای اینکه به نظرم هر کدوم از نقطه نظر قابل تاملی به مسئله نگاه کرده بودن.
    هم از نظر سن (28)، هم از نظر تحصیلات (لیسانس) و هم از نظر سابقه عضویت (کمتر از یکسال) تو این فروم از اغلب دوستان کوچیکتر هستم، پس جسارت من رو به بزرگی خودتون ببخشید. آدمها می تونن تو یک سیستم فکری بزرگ بشن ولی منتقد اون سیستم از آب در بیان، ولی در هر صورت در اغلب موارد چه موافقین چه مخالفین از یک پهنه زبانی مشترک استفاده می کنن! شاه ایران در دهه پنجاه به اندیشه کسانی مثل فردیدها، نراقیها، نصرها... میدان داد که که غالباً غرب ستیز بودن (حداقل در حوزه سیاست) و دم از بازگشت به خویشتن میزدن، به این امید که به این بهانه توجیه کنه که دموکراسی غربی به درد فرهنگ ما نمیخوره و الگوی ایشان برای پیشرفت بهترین الگو برای این مملکت هستش. جالب اینجاست مخالفین او هم در همین فضای فکری و با استفاده از همین ادبیات که او مروجش بود و زبانی مشابه با او مواجه شدن... اغلب جناحها، با درجات متفاوت در دو چیز با هم مشترک بودن: هم غرب ستیز بودن هم سودای بازگشت به خویشتن داشتند!!! خوب و بدش بماند، فقط می خوام بگم آدم گاهی از سیستمی انتقاد میکنه ولی از لحاظ زبانی خودش ازش یه سری چیزها رو به ارث میبره.
    *تکه کلامهای معروفی مثل: کاملا واضحه که...مثل روز روشنه...حقیقت اینکه...بر همگان واضح و مبرهنست...
    واسه چی داریم تلاش میکنیم از این مملکت بریم؟ یک عده که معتقد هستند حقیقت انحصاراً در اختیار اونهاست به ما میگن که واضح و مبرهنه که باید چی بپوشیم چه جوری معاشرت کنیم چه جوری فکر کنیم چه جوری تفریح کنیم... چه جوری زندگی... چه جوری....
    *یا به تمسخر گرفتن دیگران: نماینده تام الاختیار...دکی جون...بوق چی تبلیغاتی... ( آدم یاد روزنامه کیهان میفته!)
    دیروز داشتم خبر درگذشت یکی از اساتیدمون رو تو وبلاگ یکی از دانشجو های دانشگاهمون می دیدم. ایشون که بالای سایتشون رو با عکس مقامات عالی رتبه مزین کرده بودن، یه پستی تو وبلاگشون بود با عنوان اراذل و اوباش لطیف! زیر این تیتر، عکس سه تا دختر بود که داشتن قلیون می کشیدن... برای ایشون مشکلی نداره که به کسایی که به سبک ایشون زندگی نمیکنن خیلی راحت توهین کنه!
    دوستان در این فروم از هر دو جناح فکری عقیده هر دو طرف در صورت بیان توام با احترام (حتی احترام در حق کسانی که تو این فروم نیستن) محترمه! آدمها بر اساس تجربیات متفاوت زندگیشون برداشتهای متفاوتی از پیرامون خودشون دارن. اون چیزی که مهمه اینکه ذهن و زبانمون رو از چیزی که خیلی هامون (حداقل تا جایی که من فهمیدم) داریم به خاطرش تلاش می کنیم از ایران بریم، پالایش کنیم!
    بنده کوچیک همتون هم هستم از هر دو طرف، روده درازی من رو به بزرگیتون ببخشید.

من کاملا با نظر شما موافقم .به نظرم سازمان سنجش باید علاوه بر کنکور یه تست روانشناسی کامل هم برا داوطلبا بذاره!!! تا حتی اونایی که IQ بالایی دارن ولی دارای عقده های نامناسب هستن نتونن تا وقتی که درست نشدن درس بخونن چون اینجور آدما وقتی که هیچی نیستن پدر مردمو در میارن چه برسه که یه وقتی یه چیزی هم بشن که اونموقع پدر خدارو هم در میارن چه برسه به بنده خدا!!!!کسی چه می دونه شاید اگر این تست رو میذاشتن خودمم رد می شدم البته من نمیخوام بگم IQ من خیلی بالاست نگین چه از خود راضیه

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناس ارشد هنر

نقل قول نوشته اصلی توسط Peyman.c نمایش پست ها
    فکر کنم لینکش این باشه
    ولی لینکش رو چک کنید.

خوش باشید
    پیمان خان
    من چند روز نبودم، نمی دونم آماری که ازش صحبت می کنین چیه؟
    چند صفحه هم رفتم عقب ولی بازم مفید فایده نبود! انقدر که بحث وکلا و مشاورها داغه!

میشه لطفا بگین ماجرا چیه؟!
    ممنون پیشاپیش
    NOC 4131- CIO 11/2009 - First AOR 1/2010 - Sent DOC to visa Office 2/2010 - Second AOR 4/2010 - Status: In - Process 14 Feb - File Transfer to Warsaw 12/12/2011-Medical : Jun 19, 2013- Medical Received: Jun 28, 2013- P.R. : 5 Sep.

بله میشه:

خوب: از 12000 نفر کتگوری ما در ورشو 10000 نفر فاینال دسیژن شدند. یعنی منتظر مدیکال. یعنی همه چیز خوب پیش رفته و فقط باید منتظر باشیم.
    نگران کننده: همون جوری که در جدول می بینید تعداد فاینال دسیژن شده ها در چهار کتگوری مختلف در ورشو بالاست و با ظرفیتهای ویرای ورشو هماهنگ نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط aitack نمایش پست ها
    پیمان خان
    من چند روز نبودم، نمی دونم آماری که ازش صحبت می کنین چیه؟
    چند صفحه هم رفتم عقب ولی بازم مفید فایده نبود! انقدر که بحث وکلا و مشاورها داغه!

میشه لطفا بگین ماجرا چیه؟!
    ممنون پیشاپیش

اسم ما هم باید تو لیست دکی باشه یا اینکه ما ها جزء اینها نیستیم ( من خنگم نه؟؟؟؟؟)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar5613 نمایش پست ها
    من 1 سوال از آقای آرام داشتم. فکر کنم شما مدرک phd کامپیوتر دارید. منم phdبرق دارم البته هنوز مدیکالم نیومده. میشه راجع به کار منو راهنمایی کنید. با این مدرک میشه تو کانادا کاری پیدا کرد که در سطح دکترا باشه برای ما که ایران خوندیم؟
    مرسی
    سلام
    بهترین کار برا شما اینه که وارد دانشگاه بشین و دوباره PHD رو در زمینه رشته خودتون بخونین.اینطوری هم فرصت اشنا شدن با محیط رو داشتین و هم زمانی برا نشون دادن تواناییهاتون پیدا می کنین و به احتمال زیاد ممکنه یک پوزیشن خوب هم تو دانشگاه پیدا کنین.همونطور که دوستمون گفتن در بازار کار اگر با مدرک دکترا اقدام کنین به احتمال زیاد با مشکل Over qualified مواجه میشین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Peyman.c نمایش پست ها
    فکر کنم لینکش این باشه
    ولی لینکش رو چک کنید.

خوش باشید
    خيلي ممنون از لینکی که گذاشتید. ولی من پاک گیج شدم تو اطلاعات قبلی اداره مهاجرت تعداد کل پرونده های MI1
    104 هزار تا ذکر شده بود که حتی از آمار داده شده بر اساس نفر هم بیشتره این آمارها با هم نمیخونه این ها هم بسته به شرایط روز هر بار یه آمار میدن.
    كد رشته: 0711 ارسال مدارك به سيدني: 15 April 2009فايل نامبر سيدني: 12 May 2009ارسال مدارك به سوريه: 2 July 2009شروع پندينگ: 15 July 2009 شروع این پروسس: 23 Nov 2011 انتقال فایل به ورشو: 01 Dec 2011 شروع این پروسس واقعی و درخواست آپدیت: 15 Dec 2011 دریافت مدیکال: 25 June 2012رسیدن مدیکال به لندن: 16 July 2012

سلام به دوستان عزیز.این وضعیت من تا به امروز هستش:
    We received your application for permanent residence on December 3, 2009.

We reviewed your application and sent you a letter on February 2, 2010. Please consider delays in mail delivery before contacting us.

Your application and supporting documents were received by the Warsaw office. They are pending review.

We transferred your application to the Warsaw office on February 11, 2010. The Warsaw office may contact you.

We transferred your application to the Warsaw office on December 14, 2011. The Warsaw office may contact you.

Your application was reviewed and we started processing on February 20, 2012.
    فکر نمی کنین که زیادی دیر شده؟؟من چی کار کنم؟؟

ApplyAbroad Hero immigrant_sh آواتار ها

دوستان

به خبری که دوست عزیز maraljoon در فروم ۱۰۰۰ تایی لطف کردند گذاشتند مراجعه کنید . فکر کنم خبر خوبی باشه برای کسانی که برای ارسال پاسپورتشون به ورشو مشکل دارند.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)