نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1154

موضوع: اطلاعات سفر به دبي جهت مصاحبه و دریافت ویزا آمریکا (بلیت، هتل و غیره)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : مسافرت به دبي و تدارکات لازم

من با چند تا آژانس تماس گرفتم.

ارزون ترین سرویسی که شنیدم 255 تومن برای یک نفر در اتاق دو نفره هست که پروازش تابان و هتلش سیاج هست و فقط و فقط دوشنبه میره و پنج شنبه بر میگرده.

با پرواز ماهان و هتل سیاج یا هتل های سه ستاره هم برای سه شب حدود 320 تومن به من قیمت دادند که مزیتش نسبت به بالایی اینه که روزهای مختلف پرواز داره و تاریخ برگشت رو هم می تونید بدون جریمه عقب بندازید.

فقط یه نکته ی دیگه اینکه به من تأکید می کردن زودتر بیا و رزرو کن تا کارای ویزای دوبی رو انجام بدیم. و شنیدم که اگه دیر برید یه پول اضافی برای ویزای فوری می گیرن.

اگه کسی اطلاعات دیگه ای داره لطفاً اینجا بگه.

پیش فرض پاسخ : مسافرت به دبي و تدارکات لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein2712 نمایش پست ها
    من با چند تا آژانس تماس گرفتم.

ارزون ترین سرویسی که شنیدم 255 تومن برای یک نفر در اتاق دو نفره هست که پروازش تابان و هتلش سیاج هست و فقط و فقط دوشنبه میره و پنج شنبه بر میگرده.

با پرواز ماهان و هتل سیاج یا هتل های سه ستاره هم برای سه شب حدود 320 تومن به من قیمت دادند که مزیتش نسبت به بالایی اینه که روزهای مختلف پرواز داره و تاریخ برگشت رو هم می تونید بدون جریمه عقب بندازید.

فقط یه نکته ی دیگه اینکه به من تأکید می کردن زودتر بیا و رزرو کن تا کارای ویزای دوبی رو انجام بدیم. و شنیدم که اگه دیر برید یه پول اضافی برای ویزای فوری می گیرن.

اگه کسی اطلاعات دیگه ای داره لطفاً اینجا بگه.
    ممنمو از یادآوری. البته اول نگران بودم 6 جون روز قبلش تعطیل نباشه که ظاهرا شنبه ها اونجا بانک ها بازن

ممنون
    Speak clearly if you speak at all; Carve every word before you let it fall

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)