صفحه 50 از 64 نخستنخست ... 404142434445464748495051525354555657585960 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 635

موضوع: سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2018

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2018

سلام
    من 24 سالمه و مجرد . 5 تا ویزای فرانسه داشتم.دعوت نامه هم دارم.
    با توجه به عوض شدن شرایط سفارت چند تا سوال داشتم!
    1 این که تو گواهی اشتغال من زمان مرخصی درج نشده! ایا حتما باید درج شه؟
    2 من با مادرم سفر میکنم و ایشون هزینه ی من رو میدن. نامه ی تقبل هزینه توسط مادرم باید محضری باشه؟
    3 من دوباره ویزا ی مولتی 1 ساله میخوام اما اشتباهی تعداد روز رو توی فرم اشتباه زدم! و خب فرم جدیدا دیگه دستی نیست! من چجوری میتونم عوضش کنم؟
    مرسییی

Junior Member

سلام دوستان يه سوال راجب نوشتن دعوت نامه داشتم متاسفانه تاپيك شو پيدا نكردم اما اگر كسى اطلاع داره ميشه راجب تمام مراحل دعوت نامه من خودم اينجا دانشجو ام و براى مادرم مي خوام دعوت نامه بفرستم و اينكه شهردارى بايد امضا كنه و ايناش همه رو بهم بگين ؟ خيلي ممنون

Junior Member

سلام نه واقعا اينجورى١٠٠٪؜ نيست كه هر كسى چون ويزا اولى پس ١٠٠٪؜ رد ميشه من خودمم ويزا اولى بودم و تا حالا هـيچ شينگن اي نداشتم اما ويزا شدم .

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط Sepidehak نمایش پست ها
    سلام دوستان يه سوال راجب نوشتن دعوت نامه داشتم متاسفانه تاپيك شو پيدا نكردم اما اگر كسى اطلاع داره ميشه راجب تمام مراحل دعوت نامه من خودم اينجا دانشجو ام و براى مادرم مي خوام دعوت نامه بفرستم و اينكه شهردارى بايد امضا كنه و ايناش همه رو بهم بگين ؟ خيلي ممنون
    سلام، تمام اطلاعات مورد نیازتون رو می تونید اینجا پیدا کنید
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

سلام دوستان
    من ۲ سوال داشتم که ممنون می‌شم اگر کسی اطلاعی داره به من کمکی کنه.

من برای یک فرصت شغلی (با پیشنهاد قرارداد کاری) در یک شرکت می‌خواستم برای Talent Visaی فرانسه اقدام کنم، تحصیلات من کارشناسی ارشد هست در رشته‌ی کامپیوتر. در بررسی اولیه به نظرم رسید که برای تصدیق لایق بودن افراد برای این ویزا، سفارت به مدرک دانشگاهی شما نیاز داره. حالا سوالم این هست که آیا «مدرک موقت کارشناسی و کارشناسی ارشد» و ترجمه‌ی آنها برای سفارت کافی هست؟ یا خیر و باید حتما رفت وزارت علوم و دانشنامه‌رو خرید؟ این رو می‌پرسم چون خرید دانشنامه هزینه‌ی زیادی داره و اگر سفارت لازم نداره انتخاب بهتری هست که از مدرک موقت استفاده بشه. البته در مدرک موقت نوشته که این مدرک ارزش ترجمه نداره و برای استفاده خارج از کشور باید دانشنامه از وزارت علوم بازخرید بشه، ولی من خاطرم هست که سفارت کانادا کلا مشکلی نداشت با مدرک موقت ترجمه شده.

سوال دوم هم اینکه کسی لطفا می‌دونه که سفارت برای بررسی ویزای بلند مدت، چه زمانی وقت ملاقات می‌ده؟ تا اواخر دسامبر به نظرتون وقت می‌تونن به من بدن ؟

از کمک و لطفتون بسیار متشکرم

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sophie_gh نمایش پست ها
    خيلي ممنون از پاسختون
    من رشتم فلسفه بود، برادرم هم اونجاست ولي اونم دانشجو هست
    الان زبانم A2.2 هست ولي خودم خوندم بيشتر بلدم
    الان در حد b1 هستم
    بعد اينكه من مدرك كارشناسيم ازاد نشده، مدرك موقت و ريز نمره غير رسمي بردم براي ترجمه گفت ترجمه ميكنيم مهر هم ميزنيم ولي ممكنه سفارت بخواد اخرين مدرك تحصيلي رو ببرم دادگستري اونوقت نميتونم ليسانسمو ببرم و بايد ديپلم ببرم.
    به نظرتون امكان داره به اين خاطر ريجكت بشم؟
    1- شما با ترجمه غیر رسمی می تونید پذیرش بگیرید ولی روزی که بخواید در دانشگاه ثبت نام یا برای ویزا اقدام کنید باید مدرک اصلیتون دستتون باشه
    2- حتماً یک سال کامل کلاس فرانسه برید... فلسفه از اون رشته هاییه که حداقل B2 می خواد (خبر خوش این که براش نیاز به مدرک رسمیتون هم (به احتمال قوی) ندارید)
    3- من ایران دانشگاه دولتی درس نخوندم. ولی یادمه یه پروسه ای بود که می تونستین برین یه اداره کاریابی وابسته به وزارت کار که به نظرم هنوز هم هست . از اون طریق اقدام کنید:

شرایطش:
    1- باید ظرف 6 ماه پس از فارغ التحصیلی (برای مشمولین بعد از دریافت کارت پایان خدمت) در اداره کاریابی ثبت نام کنید (یعنی از فردای فارغ التحصیلی تا 6 ماه بعد، نه این که 6 ماه صبر کنید بعد تازه بدویید دنبالش!) و
    2- اداره کاریابی نتونه طی 6 ماه بعدی براتون کار خوبی پیدا کنه و
    3-نباید در این مدت به صورت رسمی مشغول به کار باشید (نه بیمه باید براتون رد شده باشه، نه محل کارتون از دانشگاه استعلامی گرفته باشه)

در همین فوروم و در پست اول تاپیکی که ضمیمه کردم تمامی مراحل کار با توضیحات کامل نوشته شده. امیدوارم به دردتون بخوره
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Kavehmb2000 نمایش پست ها
    1- شما با ترجمه غیر رسمی می تونید پذیرش بگیرید ولی روزی که بخواید در دانشگاه ثبت نام یا برای ویزا اقدام کنید باید مدرک اصلیتون دستتون باشه
    2- حتماً یک سال کامل کلاس فرانسه برید... فلسفه از اون رشته هاییه که حداقل B2 می خواد (خبر خوش این که براش نیاز به مدرک رسمیتون هم (به احتمال قوی) ندارید)
    3- من ایران دانشگاه دولتی درس نخوندم. ولی یادمه یه پروسه ای بود که می تونستین برین یه اداره کاریابی وابسته به وزارت کار که به نظرم هنوز هم هست . از اون طریق اقدام کنید:

شرایطش:
    1- باید ظرف 6 ماه پس از فارغ التحصیلی (برای مشمولین بعد از دریافت کارت پایان خدمت) در اداره کاریابی ثبت نام کنید (یعنی از فردای فارغ التحصیلی تا 6 ماه بعد، نه این که 6 ماه صبر کنید بعد تازه بدویید دنبالش!) و
    2- اداره کاریابی نتونه طی 6 ماه بعدی براتون کار خوبی پیدا کنه و
    3-نباید در این مدت به صورت رسمی مشغول به کار باشید (نه بیمه باید براتون رد شده باشه، نه محل کارتون از دانشگاه استعلامی گرفته باشه)

در همین فوروم و در پست اول تاپیکی که ضمیمه کردم تمامی مراحل کار با توضیحات کامل نوشته شده. امیدوارم به دردتون بخوره
    خيلي ازتون ممنونم كه وقت گذاشتين پاسخ دادين
    بله دقيقا به همين علت كه رشتم سطح زبان خوبي ميخواد ميخام برم اونجا زبانمو تكميل كنم توي انگيزه نامم نوشتم من هرچقدر ايران زبان بخونم بازم اونقدري ياد نميگيرم كه تو محيط بخونم ياد ميگيرم
    بعد من مدركم رو گذاشتم كاريابي و الان شش ماه شده اما ميگن بايد يكشال از تاريخ فارغ التحصيلي گذشته باشه تا مدرك رو بدن و بعد از شش ماه فقط نامه عدم كاريابي ميتونم دريافت كنم
    شما اطلاعي در اين زمينه دارين؟

Moderator

رشته و دانشگاه

خيلي ازتون ممنونم كه وقت گذاشتين پاسخ دادين
    بله دقيقا به همين علت كه رشتم سطح زبان خوبي ميخواد ميخام برم اونجا زبانمو تكميل كنم توي انگيزه نامم نوشتم من هرچقدر ايران زبان بخونم بازم اونقدري ياد نميگيرم كه تو محيط بخونم ياد ميگيرم
    بعد من مدركم رو گذاشتم كاريابي و الان شش ماه شده اما ميگن بايد يكشال از تاريخ فارغ التحصيلي گذشته باشه تا مدرك رو بدن و بعد از شش ماه فقط نامه عدم كاريابي ميتونم دريافت كنم
    شما اطلاعي در اين زمينه دارين؟
    متاسفانه خیر. در همون تاپیک دیده ام سوالتون رو مطرح کردید. امیدوارم دوستانی که واردتر اند راهنماییتون کنند.
    ولی سوالم اینه که آیا (و حتی چرا) برای ویزای زبانتون نیاز به آزاد کردن مدرک دارید؟ مگه موسسه ای که ازش پذیرش گرفتید ازتون مدرک دانشگاهی می خواد؟ مگه این درخواست با مدرک موقت راه نمی افته؟ لطفاً پاسخ دقیقش رو از بخش فرهنگی سفارت و حتی کنسولگری بگیرید و اینجا بنویسید چون می تونه راهگشای خیلی از دوستان بشه

موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Kavehmb2000 نمایش پست ها
    متاسفانه خیر. در همون تاپیک دیده ام سوالتون رو مطرح کردید. امیدوارم دوستانی که واردتر اند راهنماییتون کنند.
    ولی سوالم اینه که آیا (و حتی چرا) برای ویزای زبانتون نیاز به آزاد کردن مدرک دارید؟ مگه موسسه ای که ازش پذیرش گرفتید ازتون مدرک دانشگاهی می خواد؟ مگه این درخواست با مدرک موقت راه نمی افته؟ لطفاً پاسخ دقیقش رو از بخش فرهنگی سفارت و حتی کنسولگری بگیرید و اینجا بنویسید چون می تونه راهگشای خیلی از دوستان بشه

موفق باشید
    گويا قانون جديدي تصويب شده كه بايد اخرين مدرك رو ببرم دادگستري اصلا نميفهمم چرا به قول شما من ويزام دانشجويي هست ولي نه دانشگاه براي ادامه درس
    به هرحال من اين ماه ميرم دنبال تمام چيز ها و شرايط جديد رو ميفهمم و از طرفي كاريابي هم شش ماه تمام ميشه و ميتونم بفهمم كه مدرك رو ميدن يا نه و براي دوستان حتما قرار ميدم نتيجه رو.
    ممنون از شما

Junior Member

گويا قانون جديدي تصويب شده كه بايد اخرين مدرك رو ببرم دادگستري اصلا نميفهمم چرا به قول شما من ويزام دانشجويي هست ولي نه دانشگاه براي ادامه درس
    به هرحال من اين ماه ميرم دنبال تمام چيز ها و شرايط جديد رو ميفهمم و از طرفي كاريابي هم شش ماه تمام ميشه و ميتونم بفهمم كه مدرك رو ميدن يا نه و براي دوستان حتما قرار ميدم نتيجه رو.
    ممنون از شما
    تا سه سال پیش مترجم های معتمد سفارت مدرک موقت رو هم ترجمه میکردن، ازشون سوال بپرسید ممکنه هنوز قبول کنن که در اون صورت نیازی به مهر قوه قضاییه و دادگستری ندارید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)