صفحه 28 از 29 نخستنخست ... 181920212223242526272829 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 284

موضوع: سند املاک و زمين برای ویزا و ترجمه اونها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سند املاک و زمين برای ویزا و ترجمه اونها

سلام ازدواج کردم و ملکی به نام خودم و همسرم در ایران نداریم ( فعلا ۳ ساله قانونی ترکیه هستیم ) بنظرتون اگر ترجمه سند پدر مادر رو قرار بدیم کفایت میکند ( یا کمکی حساب نمیشود چون ازدواج کردم ) یا بهتره سند رو انتقال بدیم به اسم خودم و بعد ترجمه کنیم ( مسلما این کار هم نیاز به هزینه و زمان دارد ) بهترین کار چیه ؟ انتقال سند و بعد ترجمه انقدر کمک بیشتری نسبت به ترجمه اسنادی که به نام پدر و مادر هست، میباشد یا نه ؟

سلام من برای سفارت میخوام سند آپارتمان رو بعنوان تمکن مالی نشون بدم ،باید فقط ترجمه کنم یا اینکه میبلغ هم باید در اون نوشته شده باشه ؟!
    چطور قیمت ملک رو بسفارت اعلام کنم ؟!
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Butterfly64 نمایش پست ها
    سلام من برای سفارت میخوام سند آپارتمان رو بعنوان تمکن مالی نشون بدم ،باید فقط ترجمه کنم یا اینکه میبلغ هم باید در اون نوشته شده باشه ؟!
    چطور قیمت ملک رو بسفارت اعلام کنم ؟!
    ممنون
    از سند خانه بیشتر برای تای استفاده میشود (که در این صورت نیازی به نوشتن نرخ ملک نیست و تنها ترجمه رسمی کفایت میکنه). برای تمکن مالی حساب بانکی و فاند مدنظر هست.
    هر فکری و از هر ماهیتی که داشته باشیم همان فکر با همان ماهیت در زندگی ما وارد شده و در آن جای می گیرد

Junior Member

سلام دوستان ما زمین و خونه داریم ولی سند رسمی ندارن و همون قدیم به صورت قولنامه دست نویس خریداری شدن

دارالترجمه قولنامه ها رو بررسی کرده و قبول کرده ترجمه رسمی بشن...

الان ترجمه این قولنامه ها مفید هستش؟یا نه فایده ای نداره حتما باید سند رسمی باشن که واسه سفارت اعتبار داشته باشه...

Junior Member

سلام دوستان.

من عضو هیئت مدیره ی یه شرکتم, که چند سالی هست با برادرم ثبت کردیم. ولی خودم هیچ وقت اونجا مشغول به کار نبودم. تو رزومه م اسم یه شرکت دیگه رو دادم به عنوان سابقه شغلی. اگه الان سند این هیئت مدیره بودن رو به عنوان تای بیارم ایرادی داره؟ مثلا بگم میخوام برگردم و بیزینس خودمو رابندازم.
    ممنون

Member Mr_Engineer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EEngineering

نقل قول نوشته اصلی توسط tino نمایش پست ها
    سلام دوستان.

من عضو هیئت مدیره ی یه شرکتم, که چند سالی هست با برادرم ثبت کردیم. ولی خودم هیچ وقت اونجا مشغول به کار نبودم. تو رزومه م اسم یه شرکت دیگه رو دادم به عنوان سابقه شغلی. اگه الان سند این هیئت مدیره بودن رو به عنوان تای بیارم ایرادی داره؟ مثلا بگم میخوام برگردم و بیزینس خودمو رابندازم.
    ممنون
    شرکت به ام شما خیلی خوب هست برای تای.
    فقط باید وقت بذارید یک توضیح درست و حسابی و استادی پلن خوب براش بنویسین.
    """خلاصه کلام اینکه، لطفا بیایید مهربانی رو نسبت به هم نوع خودمون دریغ نکنیم. دنیا دو روزه.
    برای ساخت جامعه امون باید با هم باشیم نه مقابل هم."""

Instead of goals, try this: Focus on Process; Results are side-effects of processes

سلام فیش حقوقی رو حتما باید بدیم دالترجمه نمیشه خود شرکت علاوه بر نسخه فارسی یه نسخه انگلیسی ام بده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mbaianerad نمایش پست ها
    سلام فیش حقوقی رو حتما باید بدیم دالترجمه نمیشه خود شرکت علاوه بر نسخه فارسی یه نسخه انگلیسی ام بده؟
    هر مدرکی رو که بتونید به زبان انگلیسی بگیرید نیازی به ترجمه نداره

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad221 نمایش پست ها
    سلام دوستان ما زمین و خونه داریم ولی سند رسمی ندارن و همون قدیم به صورت قولنامه دست نویس خریداری شدن

دارالترجمه قولنامه ها رو بررسی کرده و قبول کرده ترجمه رسمی بشن...

الان ترجمه این قولنامه ها مفید هستش؟یا نه فایده ای نداره حتما باید سند رسمی باشن که واسه سفارت اعتبار داشته باشه...
    مشکلی نیست

Junior Member

سلام اگر خواهر بنده سند خونه پدرم رو برای کرفتن ویزا ترجمه کنه و به خارج از کشوربرود اگر برنگردد برای سند خونه چه مشکلی پیش میاید؟؟؟ ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)