نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 2190

موضوع: درستی یا نادرستی تصور ذهنی شما پیش و پس از رفتن به کانادا (فقط کانادا)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil eng

پیش فرض پاسخ : تجربه زندگی یا تحصیل در کانادا تاچه حد به تصورذهنی شما پیش از عزیمت نزدیک یا د

سلام مرسي از اطلاعات خوبي كه دادي
    راستش من تو ايران موقعيت خوبي دارم ولي از اينده بچه هام ميترسم تو ايران به جايي نرسند جهت اطلاع شما خودم ارشد عمران دارم و مدير يك پروژه بزرگم پسرم تازه هفت سالش و استعداد عجيبي تو فوتبال داره و دخترم داره مىره تو نه سال و علاقه زيادي به اسكيت و باله و كلا ورزش داره خانماهم كه ميدونيد كلا عاشق خارجند!
    ولي تا حالا هيچ اقدامي نكردم براي مهاجرت ميتونيد لطفا راهنماييم كنيد ممنون ميشم

پیش فرض پاسخ : تجربه زندگی یا تحصیل در کانادا تاچه حد به تصورذهنی شما پیش از عزیمت نزدیک یا د

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza1971 نمایش پست ها
    سلام مرسي از اطلاعات خوبي كه دادي
    راستش من تو ايران موقعيت خوبي دارم ولي از اينده بچه هام ميترسم تو ايران به جايي نرسند جهت اطلاع شما خودم ارشد عمران دارم و مدير يك پروژه بزرگم پسرم تازه هفت سالش و استعداد عجيبي تو فوتبال داره و دخترم داره مىره تو نه سال و علاقه زيادي به اسكيت و باله و كلا ورزش داره خانماهم كه ميدونيد كلا عاشق خارجند!
    ولي تا حالا هيچ اقدامي نكردم براي مهاجرت ميتونيد لطفا راهنماييم كنيد ممنون ميشم
    دوست عزیز، تقریباً همهء مهاجرهای ایرانی که به کانادا می آیند، توی ایران موقعیت خوبی داشتند، اگر نداشتند اصلاً از پس هزینه های مهاجرت برنمی آمدند. از آینده ایران همه می ترسند. من یه تازه واردم، توی این مدت هم نه بهم خوش گذشته، نه تونستم تفریح برم، نه خیلی خیلی لذت بردم و چرخیدم. تو اوج سرما وارد شدم، برام خرج کردن دلار ریالی بسیار سخته، هر روز با دغدغهء تمام شدن چندغازمون به شب مرسه، نگران بیکاری و خیلی چیزهای دیگه هستیم، اما...
    از بودن اینجا راضیم. اینجا ارامش دارم. مردم همه آرومن، کسی وحشی نیست، طلبکار نیست، ملت راه به راه فحشهای قشنگ به هم نمی دهند. هر روز از این ور و اون ور اخبار بد و ناامید کننده نمی شنوم.، شب نمی خوابم، صبح پاشم ببینم داراییم نصف شده؛
    اینجا دود بنزن و بنزین آشغالی تو حلق خودم و بچه هام نمی ره، پارازیت نیست که دو روز دیگه ام اس و سرطان بگیریم. اینجا کسی مردم را یک درازگوش نمی بینه که بخواهد مرتب تحمیقشان کنه و ازشون سواری بگیره.
    خلاصه گفتنی زیاده. من هر وقت دلم می گیره و یک خورده احساس دلتنگی می کنم، می رم اخبار ایران رو می خونم، بعد هم خدا را شکر می کنم که این امکان برام فراهم شد که از اونجا فرار کنم و دلتنگی رو هم فراموش می کنم.
    اینجا زندگی سخته، تا کار نداشته باشی از هیچی نمی شه لذت برد. هیچ کسی هم به هیچ عنوان کمکی بهت نمی کنه. این سازمان های کمک به تازه واردین هم غیر از معرفی چندتا وبسایت، هیچ کار دیگه ای نمی کنند، اما امیدمان به خداست، همین....
    آن که حقیقت را نمی داند، فقط بی شعور است، اما آن که حقیقت را می داند و آن را دروغ می نامد، تبهکار است (برتولت برشت)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)