صفحه 30 از 120 نخستنخست ... 20212223242526272829303132333435363738394080 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 1197

موضوع: متقاضیان مهاجرت به کانادا به روش Simplified (سپتامبر 2006 تا فوریه 2008)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    متالورژی

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت به کانادا به روش Simplified (سپتامبر 2006 تا فوریه 2008)

سلام .میشه بگید این متن از کجا بدست اوردید و ادرس ان را اعلام کنید.ممنون
    نقل قول نوشته اصلی توسط SSN2007 نمایش پست ها
    اين پاسخ رسمي ميباشد و در ارتباط با نگراني شما:
    For Federal Skilled Worker applicants who applied before February 27, 2008.
    We have received enough Federal Skilled Worker applications since February 27, 2008 to reach our immigration levels for the next two years. Because they reflect Canada's current labour market needs, applications under the most recent set of ministerial instructions are processed on a priority basis. Therefore, few Federal Skilled Worker applications received before February 27, 2008 will be processed this year or next.
    شروع پروسه در دمشق :7 september 2006,
    ترانسفر فايل به ورشو : october2010
    درخواست آپديت از طرف ورشو : هنوز منتظرم
    تحويل مدارك آپديت به ورشو:

Junior Member

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت به کانادا به روش Simplified (سپتامبر 2006 تا فوریه 2008)

دوستان سلام

وضعیت من کمی پیچیده شده و خودم هم نمی دونم باید چیکار کنم میخواستم از شما دوستانی که اینجا هستید راهنمایی بگیرم که باید چیکار کنم
    اول باید بگم که من برای skill worker فدرال مدارک رو به سوریه فرستادم و نامه در تاریخ 30.04.2007 دریافت کردم که file number رودر اون نامه که به B شروع میشه بهم اطلاع دادن البته توی نامه نوشته اند که زمان process تفریبا 62 تا 68 ماه است بعد از اون تاریخ تا تاریخ 09.09.2009 خبری نداشتم که دوباره نامه ای گرفتم که اگر می خواهید انصراف بدین تا 1 ماه فرصت دارید اطلاع بدین.
    و از 09.09.2009 هنوز هیچ خبر یا نامه ای دریافت نکرده ام ولی در این مدت حتی نتوانسته ام از طریق online Status Web site وضعیت خود را چک کنم و پیغام خطا دریافت میکنم مثل اینکه هنوز اطلاعات من در سیستم اضافه نشده است. اخیرا سعی کردم با سفارت دمشق تماس بگیرم که جوابگو نبودند و حتی جواب Email هم نمی دهند. سوال من اینجاست که آیا این روند عادی است؟ دوستانی هم اینجا هستند که وضعیت من را داشته باشند و اگر عادی نیست من باید برای رفع اشکال چه کنم؟ درضمن در این مدت من در اطلاعات موجود در پرونده ام تغیرراتی پیش آمده که در افزایش امتیاز من تاثیر میذارند. لطفا از دوستانی که در این موضوع اصلاعات دارند می خواهم که منو راهنمایی کنند

در ضمن فامیلی من دو قسمتی هست و هر چی به ذهنم میرسیده بین دو بخش فامبلم اضافه کردم از دش و فاصله و خط فاصله اسلش و ... تا حتی تاریخ تولدم رو هم 1 سال یا 1 ماه یا 1 روز بالا و پایین دادم ولی هیچ فایده نداشته

ممنون

Member SSN2007 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Allameh tabatabaei .English literature

نقل قول نوشته اصلی توسط spour نمایش پست ها
    دوستان سلام

وضعیت من کمی پیچیده شده و خودم هم نمی دونم باید چیکار کنم میخواستم از شما دوستانی که اینجا هستید راهنمایی بگیرم که باید چیکار کنم
    اول باید بگم که من برای skill worker فدرال مدارک رو به سوریه فرستادم و نامه در تاریخ 30.04.2007 دریافت کردم که file number رودر اون نامه که به B شروع میشه بهم اطلاع دادن البته توی نامه نوشته اند که زمان process تفریبا 62 تا 68 ماه است بعد از اون تاریخ تا تاریخ 09.09.2009 خبری نداشتم که دوباره نامه ای گرفتم که اگر می خواهید انصراف بدین تا 1 ماه فرصت دارید اطلاع بدین.
    و از 09.09.2009 هنوز هیچ خبر یا نامه ای دریافت نکرده ام ولی در این مدت حتی نتوانسته ام از طریق online Status Web site وضعیت خود را چک کنم و پیغام خطا دریافت میکنم مثل اینکه هنوز اطلاعات من در سیستم اضافه نشده است. اخیرا سعی کردم با سفارت دمشق تماس بگیرم که جوابگو نبودند و حتی جواب Email هم نمی دهند. سوال من اینجاست که آیا این روند عادی است؟ دوستانی هم اینجا هستند که وضعیت من را داشته باشند و اگر عادی نیست من باید برای رفع اشکال چه کنم؟ درضمن در این مدت من در اطلاعات موجود در پرونده ام تغیرراتی پیش آمده که در افزایش امتیاز من تاثیر میذارند. لطفا از دوستانی که در این موضوع اصلاعات دارند می خواهم که منو راهنمایی کنند

در ضمن فامیلی من دو قسمتی هست و هر چی به ذهنم میرسیده بین دو بخش فامبلم اضافه کردم از دش و فاصله و خط فاصله اسلش و ... تا حتی تاریخ تولدم رو هم 1 سال یا 1 ماه یا 1 روز بالا و پایین دادم ولی هیچ فایده نداشته

ممنون
    سلام
    در خصوص چك وضعيت پرونده تون كه امير اشكان راهنمايي كردند در مورد افزايش امتياز هم بايد منتظر اپديت باشيد تا بعد از ان همراه مداركتون مدارك جديد كه باعث افزايش امتياز خواهد شد ارسال كنيد.
    شروع پروسه در دمشق:12 اپريل 2007

Member SSN2007 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Allameh tabatabaei .English literature

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin121 نمایش پست ها
    سلام .میشه بگید این متن از کجا بدست اوردید و ادرس ان را اعلام کنید.ممنون
    سلام
    اين متن در جواب ايميلي دوستي از سفارت كانادا در لندن ارسال شده است.
    شروع پروسه در دمشق:12 اپريل 2007

نقل قول نوشته اصلی توسط SSN2007 نمایش پست ها
    سلام
    اين متن در جواب ايميلي دوستي از سفارت كانادا در لندن ارسال شده است.
    فکر می کنید ممکنه بقیه ی 2006 را توی این مدت پروسس کنن؟ یا اصلا امسال و سال دیگه اصلا سراغ ما که پروندمون دمش مونده نمیان.
    چون اگه اینجوره باید به فکر یک آیلتس جدید باشیم.
    جدا چقدر با ما بی رحم بودن و چقدر در حق ما ظلم شد.
    وقتی میبینم که هر روز داره برای دوستان 2010 مدیکال میآید خیلی دلم برای خودم و دیگران در این گروه نفرین شده میسوزه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    آخه به ما گفته بودن که پروستون طولانی ولی نه اینقدر. خوب آخه صبر هم حد و اندازه داره دیگه.مگه نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    In process April 16th 2013 -Medical 7th June 2014- Pass request 2nd December

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط Khatereh_or نمایش پست ها
    فکر می کنید ممکنه بقیه ی 2006 را توی این مدت پروسس کنن؟ یا اصلا امسال و سال دیگه اصلا سراغ ما که پروندمون دمش مونده نمیان.
    چون اگه اینجوره باید به فکر یک آیلتس جدید باشیم.
    جدا چقدر با ما بی رحم بودن و چقدر در حق ما ظلم شد.
    وقتی میبینم که هر روز داره برای دوستان 2010 مدیکال میآید خیلی دلم برای خودم و دیگران در این گروه نفرین شده میسوزه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    آخه به ما گفته بودن که پروستون طولانی ولی نه اینقدر. خوب آخه صبر هم حد و اندازه داره دیگه.مگه نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    همه چیز ممکنه ولی در عین حال روی هیچ چیز نمیشه نظر قطعی داد. ولی برای ما سیمپلیفایدها همون اولش هم نامه دادن که زودتر از 62 تا 68 ماه پروندمون نمیاد زیر دست آفیسر، بعدش یه سریمون رو فرستادن ورشو و همین هممون رو هیجان زده کرد که به زودی کارمون انجام میشه وگرنه طبق چیزی که اولش گفتن هنوز بدقولی نکردن... من دقیقا دیروز وارد 61مین ماهی (ششمین سالی) شدم که رفتم تو صف سفارت وایسادم و اقدام کردم.
    به هرحال دیر و زود داره ولی ایشالا که سوخت و سوز نداشته باشه. نگران آیلتس نباشید، مدرکی که در فاصله اقدام تا آپدیت گرفته باشین معتبر باقی خواهد ماند.
    پرونده فدرال> اقدام: سپتامبر ۲۰۰۶ /بعد از شش سال کنسل شد!
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

من روزی که فرمها رو پر کردم ادعا کردم که زبان فرانسه بلدم(2امتیاز) ولی حالا نمره زبان رو کامل گرفتنم و احتیاجی به نمره اون ندارم !!میتونم فرانسه بیخیال شم مشکلی که واسم پیش نمیاد؟مرسی از راهنماییتون ,در ضمن من nov 2006 هستم و هنوز updATEاز من نخواستند.

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط dreamers637766 نمایش پست ها
    من روزی که فرمها رو پر کردم ادعا کردم که زبان فرانسه بلدم(2امتیاز) ولی حالا نمره زبان رو کامل گرفتنم و احتیاجی به نمره اون ندارم !!میتونم فرانسه بیخیال شم مشکلی که واسم پیش نمیاد؟مرسی از راهنماییتون ,در ضمن من nov 2006 هستم و هنوز updATEاز من نخواستند.
    شما باید بتونین ادعاهایی که تو فرم اولیه کردین رو ثابت کنین. منم موقع پر کردن فرم گفتم فرانسه بلدم (البته بلد هم بودم) ولی مثل شما با گرفتن نمره ی کامل انگلیسی احتیاجی بهش پیدا نکردم ولی احتیاطا یه نامه از آموزشگاه گرفتم که فلان ساعت و تا فلان لِول فرانسه خوندم و پیوست مدارک آپدیتم کردم.
    پرونده فدرال> اقدام: سپتامبر ۲۰۰۶ /بعد از شش سال کنسل شد!
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

سلام دوستان،
    این فایل اکسل مشهور رو کجا میشه دید؟ یه آمار بگیرم ببینم کجای کارم!

نقل قول نوشته اصلی توسط علی جون نمایش پست ها
    شما باید بتونین ادعاهایی که تو فرم اولیه کردین رو ثابت کنین. منم موقع پر کردن فرم گفتم فرانسه بلدم (البته بلد هم بودم) ولی مثل شما با گرفتن نمره ی کامل انگلیسی احتیاجی بهش پیدا نکردم ولی احتیاطا یه نامه از آموزشگاه گرفتم که فلان ساعت و تا فلان لِول فرانسه خوندم و پیوست مدارک آپدیتم کردم.

مرسی از راهنماییتون یه سوال دیگه واسم پیش اومده مگر واسه زبان فرانسه حتما نباید مدرکteff جور کرد پس شما چطور از اموزشگاه نامه گرفتید؟قبوله مگه؟