صفحه 681 از 758 نخستنخست ... 181581631671672673674675676677678679680681682683684685686687688689690691731 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,801 تا 6,810 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

سلام
    دوستان توی سایت نظام وظیفه نوشته:
    "پذیرفته شدگان قطعی دانشگاه ها ومراکزآموزش عالی (داخل وخارج از کشور) که زمان ثبت نام وادامه تحصیل آنان بعد از موعداعزام باشد، اعزام آنان حسب مورد حداکثر تا شش ماه به تعویق می افتد."
    ایا این درسته و اجرا میشه؟ من تاریخ اعزامم برج هشت خورده. ولی من پذیرش دارم از یک دانشگاه خارج از کشور برای مارچ که میشه اسفند خودمون. با این حساب من اصلا نیازی نیست برم سربازی و با ارائه نامه پذیرشم بهم معافیت تحصیلی رو میدن مستقیم؟
    و یه سوال دیگه اینکه اگر من برم با یه دلیلی دوماه اعزامم رو عقب بندازم. ایا تاثیری توی قانون بالا میذاره؟ اخه گویا قانون اینه که اینها یک بار تاریخ رو تمدید میکنن و شاید اینجوری بشه برداشت کرد دیگه اون تا شش ماه صدق نمیکنه در این حالت.
    ممنون از همه دوستان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    electrical eng,concordia university

سلام دوستان
    من یه سوال داشتم ممنون میشم به من کمک کنید
    من سال 94 از سپاه به علت قبولی دانشگاه ترخیص شدم حالا 1 تیرماه اعزام مجدد هستم کلا از خدمت من 2 روز باقیمانده است(در این دو سال از بنیاد نخبگان کسری گرفتم) حالا می خوام بدونم وضعبت من در روز 1 تیر چه خواهد شد؟ همونجا دو روز میمونم و تسویه میزنن و یا به یگان میفرستن وتسویه می زنن؟ بازم تاکید می کنم کلا 2 روز از خدمت من باقیمانده است یعنی 1 تیر که برم خدمت 2 تیر خدمتم تمام می شود.

نقل قول نوشته اصلی توسط DrABP نمایش پست ها
    سلام. من خودکشی نکنم خوبه. بعد از منتفی شدن پذیرش برای پاییز 2017، امروز برگه سفید گرفتم و افتادم پادگان ثامن الائمه مشهد. درسته شهر خودمه ولی سرچ کردم اینجا واسه آموزش مرزبانیه !

خواهش میکنم اگر از دوستان کسی اطلاع داره کمک کنه، آیا من با مدرک ارشد هم بعد از آموزشی یک شهر مرزی میفتم؟ یعنی جدی جدی مرزبانی و داعش و ریگی و و ؟؟؟؟ در ضمن من تک پسر هستم.

و دیگه اینکه تو سایتها یکی دو مورد دیدم نوشته بودن مرزبانی دوره آموزشیش 90 روزه، اگه در این مورد هم از دوستان اطلاع دارن خواهشا خواهشا اطلاع بدن. اعزامم 1 تیره.
    شما رفتی آموزشی مدارک تک پسری یعنی کپی شناسنامه ارائه کن یعنی ازت میخوان بده بهشون بعدم اینکه ارشد مرز نمیفته نکته آخر اینکه بله آموزشی برا پادگانی که مرزبانی تقسیم میکنه 90 روز است بقیه 60 روز موفق باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadbn نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من سال 94 از سپاه به علت قبولی دانشگاه ترخیص شدم حالا 1 تیرماه اعزام مجدد هستم کلا از خدمت من 2 روز باقیمانده است(در این دو سال از بنیاد نخبگان کسری گرفتم) حالا می خوام بدونم وضعبت من در روز 1 تیر چه خواهد شد؟ همونجا دو روز میمونم و تسویه میزنن و یا به یگان میفرستن وتسویه می زنن؟ بازم تاکید می کنم کلا 2 روز از خدمت من باقیمانده است یعنی 1 تیر که برم خدمت 2 تیر خدمتم تمام می شود.
    بله یک تیر برو اونجایی که گفتن دو روز نگه میدارن بعد میگن به سلامت

Junior Member

برگه رو از پلیس+10 گرفتم یک تیر اعزامم جلوی نام مرکز آموزش هیچی نوشته نشده این یعنی چی؟
    من کجا اعزام میشم؟

سلام دوستان
    از دوستان كسي ميدونه پادگان جوادنيا (ودجا) تو دوره دو ماهه آموزشي، به افراد متاهل روزانه بعد از ساعت 16 مرخصي ميدن يا اينكه شنبه تا چهارشنبه بايد پادگان باشي و آخر هفته فقط ميتوني بري؟
    آيا ميشه ماشين برد اونجا يا اينكه پاركينگ نداره اونجا؟
    ممنون ميشم اگر كسي اطلاع داره اطلاع بده

Junior Member

سلام دوستان من افتادم پادگان آموزشی نیرو انتظامی شهید دستغیب جهرم چجور جاییه این پادگان خبر دارید معمولا تقسیم ها چجوریه کجا میندازن، در ضمن چی با خودم ببرم؟

لطفا سریع جواب بدین عجله دارم ممنون.دوستان آیا انجام سربازی در حفاظت اطلاعات ارتش به عنوان سرباز (البته به اختیار خودم نیست) باعث ممنوعیت خروج چه از داخل چه از خارج برای ادامه تحصیل میشود؟

Junior Member Suhrawardi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط habibmoha نمایش پست ها
    دوستان سلام . من همین 04/01 افتادم نیروی انتظامی مشکین شهر و مقطع تحصیلیم ارشد است.
    آیا نیروی انتظامی استان خودم میتونه مکاتبه کنه به نیروی انتظامی مشکین شهر تا بعد از اتمام اموزشی برای پخش نیرو بندازن توی استان و شهر خودم؟؟؟؟؟

مرسی
    معمولاً فوق لیسانس‌ها رو می‌اندازن شهر خودشون، شما آموزشی که میرید کمیسیون می‌گیرن، شرایط خاص می‌اندازن شهر خودتون. البته نیروی انتظامی معمولاً نیروهاش همون استان خودش می‌اندازه.

نقل قول نوشته اصلی توسط DrABP نمایش پست ها
    سلام. من خودکشی نکنم خوبه. بعد از منتفی شدن پذیرش برای پاییز 2017، امروز برگه سفید گرفتم و افتادم پادگان ثامن الائمه مشهد. درسته شهر خودمه ولی سرچ کردم اینجا واسه آموزش مرزبانیه !

خواهش میکنم اگر از دوستان کسی اطلاع داره کمک کنه، آیا من با مدرک ارشد هم بعد از آموزشی یک شهر مرزی میفتم؟ یعنی جدی جدی مرزبانی و داعش و ریگی و و ؟؟؟؟ در ضمن من تک پسر هستم.

و دیگه اینکه تو سایتها یکی دو مورد دیدم نوشته بودن مرزبانی دوره آموزشیش 90 روزه، اگه در این مورد هم از دوستان اطلاع دارن خواهشا خواهشا اطلاع بدن. اعزامم 1 تیره.
    درسته، معمولاً می‌اندازن مرزبانی ولی همیشه هم این‌طور نیست، معمولاً فوق لیسانس رو می‌اندازن شهر خودش، جایی مثل ستاد و غیره. شنیده‌بودم دیگه نگهبانی هم نمی‌دن. تک پسر هم خودش یه اولویت دیگه‌ست. شمام خیلی نگران نباش، مهم عمرته که می‌گذره، حالا هرجا که می‌خوای خدمت کنی، خیلی فرقی نمی‌کنه. دید مثبت داشته باشید، شما 2 سال سرباز می‌شید که از کشورتون دفاع کنید، منم یه‌جورایی مرز خدمت کردم، هر چی باشه می‌گذره.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadbn نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگر توی برگ اعزام‌تون پادگان آموزشی نوشته باید برید همون‌جا، فکر کنم کارای ترخیص‌تون رو هم همون‌جا انجام می‌دن، چون توی برگه اعزام مدت خدمت‌تون رو نوشته و خودش سندیت داره؛ البته شاید گیر بشن بگن باید پرونده‌ت رو بفرستن.

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl141414 نمایش پست ها
    لطفا سریع جواب بدین عجله دارم ممنون.دوستان آیا انجام سربازی در حفاظت اطلاعات ارتش به عنوان سرباز (البته به اختیار خودم نیست) باعث ممنوعیت خروج چه از داخل چه از خارج برای ادامه تحصیل میشود؟
    فکر نمی‌کنم فرقی داشته باشه، چون توی ساحفاجا [یا هر ارگان حفاظتی دیگه] سطح دسترسی سرباز مشخصه، شما اون‌جا کار اطلاعاتی نمی‌کنید، بنابراین فقط معافیت تحصیلی می‌گیرید و بقیه‌ش با خودتونه.
    زهر خورید تا خوش زیید. مرگ را دوست دارید تا زنده مانید.
    ― شهاب‌الدین سهروردی

مرسی یعنی سربازی تو ساحفاجا مشکلی واسه ادامه تحصیل تو خارج از کشور نداره؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)