صفحه 3 از 19 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 185

موضوع: گرفتن توصیه نامه از اشخاصی غیر از استاد مستقیم

پیش فرض پاسخ : مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

رکام از مدیر شرکتی که باهاش کار کردم چقدر می تونه تاثیرگذار باشه؟ آیا اصولا رکام فقط باید از اساتید دانشگاه باشه یا می شه از شرکت ها و سازمان هایی مرتبطی که کار کردیم هم گرفت و به توصیه نامه های دانشگاهی اظافه کنیم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    BS. Polymer Eng./MS. Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط cyrustheyoung نمایش پست ها
    رکام از مدیر شرکتی که باهاش کار کردم چقدر می تونه تاثیرگذار باشه؟ آیا اصولا رکام فقط باید از اساتید دانشگاه باشه یا می شه از شرکت ها و سازمان هایی مرتبطی که کار کردیم هم گرفت و به توصیه نامه های دانشگاهی اظافه کنیم؟
    توی سایت خود دانشگاه معمولا مینویسه این مورد رو. بعضی از جاها میگن میتونید، بعضی از دانشگاهها هم میگن قبول نمیکنیم و حتما باید ریکام از شخص آکادمیک یا همون استاد باشه. اگه توی سایت دانشگاه هم ننوشته بود، برای اطمینان بیشتر میتونید به graduate school ایمیل بزنید و بپرسید.

Junior Member

با سلام.
    میخواستم بدونم به نظرتون کدوم به طور کلی بهتره،‌ اینکه از یک فرد آکادمیک توصیه نامه بگیرم یا اینکه مثلا از مدیر شرکتی که براش کار می کنیم. در حال حاضر من برای سومین توصیه نامه می تونم هم از یکی استادام درخواست کنم مثل دو توصیه نامه قبل یا از مدیر شرکتی که کار میکنم (هر دو هم نظر مثبتی به من دارن و توصیه نامه خوبی به من میدن). لازمه متذکر بشم که شرکتی که کار میکنم به عنوان مهندس نرم افزار بوده ولی رشته ای که میخوام اقدام محتوای علوم کامپیوتری (یادگیری ماشین...) داره. ممنون میشم نظرتون رو بدونم.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط metagrave نمایش پست ها
    با سلام.
    میخواستم بدونم به نظرتون کدوم به طور کلی بهتره،‌ اینکه از یک فرد آکادمیک توصیه نامه بگیرم یا اینکه مثلا از مدیر شرکتی که براش کار می کنیم. در حال حاضر من برای سومین توصیه نامه می تونم هم از یکی استادام درخواست کنم مثل دو توصیه نامه قبل یا از مدیر شرکتی که کار میکنم (هر دو هم نظر مثبتی به من دارن و توصیه نامه خوبی به من میدن). لازمه متذکر بشم که شرکتی که کار میکنم به عنوان مهندس نرم افزار بوده ولی رشته ای که میخوام اقدام محتوای علوم کامپیوتری (یادگیری ماشین...) داره. ممنون میشم نظرتون رو بدونم.
    سلام

خیلی از دانشگاه ها اصلا توصیه نامه حرفه ای قبول نمی کنند و فقط موارد آکادمیک رو به حساب میارند...
    اگر مطمئن بودید که توصیه نامه حرفه ای هم قابل قبول هست، بین سه مورد یکی به این صورت باشه بد نیست...
    ولی خب اساسا بار توصیه نامه آکادمیک برای کسی که قرار هست یک graduate student باشه به مراتب بیشتر هست... مگر در مورد دوره های عملی...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member aren7019 آواتار ها

سلام

من موضوعی که روی آن دارم میکنم و می خواهم برای ادامه تحصیل در دکتری انتخاب کنم متفاوت از موضوع پایان نامه ام است و برای این موضوع یک مقاله ISI مشترک با یک استاد تمام خارجی دارم. آیا از استاد خارجی که تنها از طریق تلفن و ایمیل در ارتباط بودم میتونم ریکام بگیرم؟ اگر بگیرم آیا برای دانشگاهی که آپلای میکنم دارای اعتبار هست؟ متشکرم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط aren7019 نمایش پست ها
    سلام

من موضوعی که روی آن دارم میکنم و می خواهم برای ادامه تحصیل در دکتری انتخاب کنم متفاوت از موضوع پایان نامه ام است و برای این موضوع یک مقاله ISI مشترک با یک استاد تمام خارجی دارم. آیا از استاد خارجی که تنها از طریق تلفن و ایمیل در ارتباط بودم میتونم ریکام بگیرم؟ اگر بگیرم آیا برای دانشگاهی که آپلای میکنم دارای اعتبار هست؟ متشکرم
    سلام

شما بهتر از من مستحضر هستید که امروزه تحقیقات نه تنها در بند مرز نیست بلکه رنگ و نژاد هم در این معقوله حل شده...!
    هراستادی که با شما تجربه تحقیقاتی داشته و می تونه توانایی شما رو خوب توصیف کنه کاندید خوبی برای ارائه توصیه نامه به حساب میاد...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil-AUT

پیش فرض پاسخ : گرفتن توصیه نامه از اشخاصی غیر از استاد مستقیم

سلام
    من میخاهم از یکی از اساتیدی که باهاش یک درس داشتم،ریکام بگیرم و اتفاقا اون استاد یکی از داورای من در دفاع بود و از عملکردم در دفاع هم رضایت داشت. به نظر شما اصلن بگیرم ؟ و این که تو ریکام بیاره که داورش هم بودم، بد نمیشه!
    مرسی

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط eng_ama نمایش پست ها
    سلام
    من میخاهم از یکی از اساتیدی که باهاش یک درس داشتم،ریکام بگیرم و اتفاقا اون استاد یکی از داورای من در دفاع بود و از عملکردم در دفاع هم رضایت داشت. به نظر شما اصلن بگیرم ؟ و این که تو ریکام بیاره که داورش هم بودم، بد نمیشه!
    مرسی
    سلام

نه تنها بد نیست، بلکه زمینه خیلی خوبی برای تعریف از شما هم می تونه در اختیار استاد قرار بده!
    مثلا بیان خوب، آرامش در پاسخ دهی، آشنایی با روش های روز تحقیق و ارائه و ...
    توصیه می کنم اگر استاد ازتون راضی بوده، این فرصت رو از دست ندهید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي مكانيك طراحي كاربردي ( نانو تكنولوژي ) كاشان

با عرض سلام و خسته نباشید

سوالی داشتم در ارتباط با گرفتن توصیه نامه از استاد، راستش من با یک استاد ایرانی مکاتبه کردم راجب با گرفتن توصیه نامه و ایشان فرمودند که در صورت آماده کردن مقاله به بنده توصیه نامه می دهند، این مختصری از رزومه این استاد هست که می نویسم:
    1) ایشان سه مرتبه دانشمند نمونه مجله (Thomson) شدند.
    2) Citation: 10395, h- index: 48, i10- index: 262
    آیا به نظر شما ارزش داره که وقت بگذارم برای گرفتن توصیه نامه از ایشان؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط pedram66 نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشید

سوالی داشتم در ارتباط با گرفتن توصیه نامه از استاد، راستش من با یک استاد ایرانی مکاتبه کردم راجب با گرفتن توصیه نامه و ایشان فرمودند که در صورت آماده کردن مقاله به بنده توصیه نامه می دهند، این مختصری از رزومه این استاد هست که می نویسم:
    1) ایشان سه مرتبه دانشمند نمونه مجله (Thomson) شدند.
    2) Citation: 10395, h- index: 48, i10- index: 262
    آیا به نظر شما ارزش داره که وقت بگذارم برای گرفتن توصیه نامه از ایشان؟
    سلام

قطعا!

براتون آرزوی موفقیت دارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)