نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 390

موضوع: تحصیل در مقطع دکترا در بلژیک، رشته‌ها و دانشگاه‌ها (پست مربوط به شانس پذیرش = حذف)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع دکترا در بلژیک

سلام دوستان
    من ويزام صادر شده و واسه 20 سپتامبر بلِيط دارم
    من حدود يکساله با يکی از اساتيد دانشگاه گنت برای گرفتن فاند دکترا همکاری پژوهشی دارم.
    تا اينکه قرار شد به عنوان يک پژوهشگر داوطلبانه به گروه اِيشان ملحق شوم و برای دوره دکترا ثبت نام کنم و زير نظرش پروپزال خود را تکميل کنم تا بتونم فاند بگيرم . کسی اينجا هست که به اين شيوه تونسته باشه فاند بگيره ؟ لطفا اگه اطلاعاتی داريد در اختيار من قرار دهيد؟

ویرایش توسط lalehrafati : August 22nd, 2012 در ساعت 01:32 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط lalehrafati نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ويزام صادر شده و واسه 20 سپتامبر بلِيط دارم
    من حدود يکساله با يکی از اساتيد دانشگاه گنت برای گرفتن فاند دکترا همکاری پژوهشی دارم.
    تا اينکه قرار شد به عنوان يک پژوهشگر داوطلبانه به گروه اِيشان ملحق شوم و برای دوره دکترا ثبت نام کنم و زير نظرش پروپزال خود را تکميل کنم تا بتونم فاند بگيرم . کسی اينجا هست که به اين شيوه تونسته باشه فاند بگيره ؟ لطفا اگه اطلاعاتی داريد در اختيار من قرار دهيد؟

سلام دوست عزیز
    میتونم بپرسم ویزاتون چند روزه اومده؟ منم از KULeuven پذیرش واسه فعلا predoc و بعدا دکترا دارم .
    موفق باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط arminator نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    میتونم بپرسم ویزاتون چند روزه اومده؟ منم از KULeuven پذیرش واسه فعلا predoc و بعدا دکترا دارم .
    موفق باشی
    دوست عزیز - بعد از گذشت یک هفته از زمان تحویل مدارک، با من تماس گرفتن که با ویزام موافقت شده است.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)