صفحه 157 از 199 نخستنخست ... 57107147148149150151152153154155156157158159160161162163164165166167 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,561 تا 1,570 , از مجموع 1990

موضوع: اعتراض به مراکز برگزاری IELTS و نتایج

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

نقل قول نوشته اصلی توسط Fare نمایش پست ها
    سلام مجدد.

دوستان من EoR زدم، با تمام صاحبای آیلتسم تماس گرفتم IDP - BC - Cambridge! همه گفتن جوابت اومد بهمون خبر بده. پیگیر باشید و چیز عجیب میبینید بیخیال نشید خواهشا. هرچی میکشیم از این "اشکال نداره حالا شده" میکشیم.
    دوست عزیز منظورتون از جواب اومد بهمون خبر بده چیه؟الان مثلا من به کی باید خبر بدم؟جواب من هم از IDP اومده

نقل قول نوشته اصلی توسط taraneh1983 نمایش پست ها
    یه چیز جالب دیگه؛تاریخ نامه برای 1 دسامبرخورده،وامروز7 دسامبر ایرسافام جواب رو برای من ارسال کرده!!!!!!! یعنی 1 هفته بلاتکلیفی و استرس بیشتر.نمیدونم واقعا اینها متوجه نیستند که حتی یک روز هم میتونه کلی تو دد لاین دانشگاه تاثیر بذاره؟!!
    فقط من به یک مورد مشکوکم،لطفا دوستان اگر اطلاعات موثقی دارند راهنمایی بفرمایید.من اعتراضم تو پنل کاربری ایرسافامم و همچنین پنل کاربری IDP ایم اصلا منعکس نشده و اسمی ازش آورده نشده.امروز جواب بمن ایمیل شد،آدرس ایمیل هم واسه خود ایرسافام هست!!!! حالا سئوال اینجاس؟ از کجا معلوم که این اعتراض اصلا منعکس شده؟!!از کجا باید مطمئن شم که اینها اعتراض من رو ارسال کردن اصلا؟!!!!
    کسی اگر اطلاعاتی داره لطفا راهنمایی کنه
    با سلام.
    بعد از اعتراض يك سرتيفيكيت رسمي براتون صادر ميشه كه اونجا نتيجه اعتراض رو كامل شرح ميده.
    من الان بيرونم و دسترسي ندارم اما در اولين فرصت يه نمونش رو براي شما و باقي دوستان همينجا آپلود ميكنم تا اگر مغايرتي هست پيگير بشيد.
    موفق باشيد.
    مژده ای دل که مسیحا نفسی می آید..............که ز انفاس خوشش بوی کسی می آید
    از غم هجر مکــن ناله و فریــاد که دوش..............زده ام فــــالی و فریادرســــــی مـی آید

Junior Member

با IDP مستقیم تماس بگیرین بگین آیا شما برگه ی منو دیدین؟؟ اگر از نمره تون خیلی مطمئن هستین راحت بیخیال نشین. با تمام مراجع تماس بگیرین.

دوست عزیز منظورتون از جواب اومد بهمون خبر بده چیه؟الان مثلا من به کی باید خبر بدم؟جواب من هم از IDP اومده

Junior Member

خواهش میکنم از شما. از همچین مسائلی نگذرید. همین مطلب رو به IDP کمبریج و بریتیش کانسیل منعکس کنید. متاسفانه شهر بیقانونه دیگه.

یه چیز جالب دیگه؛تاریخ نامه برای 1 دسامبرخورده،وامروز7 دسامبر ایرسافام جواب رو برای من ارسال کرده!!!!!!! یعنی 1 هفته بلاتکلیفی و استرس بیشتر.نمیدونم واقعا اینها متوجه نیستند که حتی یک روز هم میتونه کلی تو دد لاین دانشگاه تاثیر بذاره؟!!
    فقط من به یک مورد مشکوکم،لطفا دوستان اگر اطلاعات موثقی دارند راهنمایی بفرمایید.من اعتراضم تو پنل کاربری ایرسافامم و همچنین پنل کاربری IDP ایم اصلا منعکس نشده و اسمی ازش آورده نشده.امروز جواب بمن ایمیل شد،آدرس ایمیل هم واسه خود ایرسافام هست!!!! حالا سئوال اینجاس؟ از کجا معلوم که این اعتراض اصلا منعکس شده؟!!از کجا باید مطمئن شم که اینها اعتراض من رو ارسال کردن اصلا؟!!!!
    کسی اگر اطلاعاتی داره لطفا راهنمایی کنه

Junior Member

لطفا کمی راجع به این مطلب توضیح بدین.

نقل قول نوشته اصلی توسط AMin_AM نمایش پست ها
    با سلام.
    بعد از اعتراض يك سرتيفيكيت رسمي براتون صادر ميشه كه اونجا نتيجه اعتراض رو كامل شرح ميده.
    من الان بيرونم و دسترسي ندارم اما در اولين فرصت يه نمونش رو براي شما و باقي دوستان همينجا آپلود ميكنم تا اگر مغايرتي هست پيگير بشيد.
    موفق باشيد.

نقل قول نوشته اصلی توسط AMin_AM نمایش پست ها
    با سلام.
    موفق باشيد.
    خوب من فکر میکنم همین چیزی هست که امروز برای من اومده.اما سئوالم اینه چرا هیچ چیزی راجع به اعتراض من تو پنلم منعکس نشده؟چرا اگر این نامه رو IDP فرستاده ایرسافام عین ایمیل اونها رو برای من فوروارد نکرده که من مطمئن بشم با دیدین آدرس اونها؟چون مستقیم از داخل خود سنتر این ایمیل شده بود. ضمن اینکه رزوروشن نامه بسیار پایینه. من 4-5 خط آخر که یکسری توضیحات معمولی هست رو به زحمت میتونم بخونم.چون بزرگش که میکنم کیفیتش میاد پایین

دوستان تیم بازبینی برگه های اعتراض آدرسش اینه.اگر خواستید بااین آدرس مکاتبه کنید IDPIELTSAustralia@idp.com

این هم سرتیفیکیتی که بعد از اعتراض میاد.
    این دوستم سوم نوامبر آزمون داشتند و به رایتینگشون اعتراض زدند و نمره رایتینگشون از 5.5 به 6 تغییر کرد.
    از غم هجر مکــن ناله و فریــاد که دوش..............زده ام فــــالی و فریادرســــــی مـی آید

Junior Member

خوش بحالش. مال من سه ماه طول کشید. البته ماهان مشهد امتحان داده بودم. ازین لحاظا ایرسافام منظمتر از جاهای دیگه است

نقل قول نوشته اصلی توسط moshirfar نمایش پست ها
    ببینید دوست عزیز. نصف بیشتر افراد ادعا می کنند که نمره خودشان به آن ها داده نشده است. من هم اکنون می توانم از پاسخ شما بفهمم که چرا نمره Writing کم می شود.
    من نوشته ام «یک نمونه از رایتینگ خود» و نه دقیقا اسکن شده رایتینگتان در جلسه آزمون IELTS

یکی از دلایلی که افراد در نوشتن مشکل پیدا می کنند این است که اساسا مفهوم سؤالی که باید برایش بنویسند را نمی فهمند.
    اگر معتقدید نمره نوشتاری شما باید بیشتر از آن چیزی می شد که سر جلسه گرفته اید، من شما را دعوت می کنم به نوشتن یک صفحه از هر موضوعی که دوست دارید، به صورت آکادمیک و ارسال آن به تاپیک «بررسی نمونه های writing کاربران» در انجمن زبان انگلیسی. اگر توانایی نگارش به زبان انگلیسی دارید، باید بتوانید همین الان یک صفحه کامل از یک موضوع بنویسید.

در غیر این صورت پیشنهاد من به همه کاربران معترض این است: همان نمره را بپذیرید و اعتراض نکنید.
    با سلام.
    من در روزهای آتی اسکن سرتیفیکت دوستی رو اینجا قرار میدم که در 6 ماه اخیر دو آزمون قبل 7.5 و 7 از رایتینگ داشتند و در آزمون اخیرشون رایتینگشون رو بهشون 5.5 دادند.
    کسی که در دو ازمون نمره بالای 7 دریافت کرد و در 2 کارنامه قبلش نمره لیسنینگ و ریدینگ 8.5 هم داشت مطمئنا نمره رایتینگش 5.5 نیست.تنها دلیل بار سوم ازمون دادنش هم این بود که میخواست اورال 8 و نمره لایف تام داشته باشه حالا که آمادست.
    کسی اینجا حرف از توانایی نگارش نزد.فقط این تضادهایی که بین آزمونهای 3 نوامبر به بعد و آزمونهای سنوات گذشته وجود داره کمی آزار دهندست.مخصوصا برای دوستانی که قبلا آزمون دادند و نمره های به مراتب بالاتری از رایتینگ داشتند.
    من خودم بعد ار 3 بار امتحان نمره مورد نظرم رو گرفتم اما چون میبینم شرایط کمی غیر عادی و استرس زا هست این روزها سعی میکنم به دوستان آبلتسی بیشتر کمک کنم تا اینکه بخوام مته به خشخاششون بزارم و تنها دلیل اینکه اکثر ما اینجا هستیم اینه که کمکی کنیم.ممنون میشم شما هم با تجربه هایی که مطمئنا خیلی مسمر ثمر خواهد بود به این دوستان کمک و یا انرژی مثبت بدید.