صفحه 85 از 86 نخستنخست ... 35757677787980818283848586 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 841 تا 850 , از مجموع 855

موضوع: پرسش و پاسخ در زمینه ویزای H-1

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در زمینه ویزای H-1

نقل قول نوشته اصلی توسط leroy_brown نمایش پست ها
    The result of the lottery comes out in the first two weeks of April
    Then, if you were selected, your employer should apply for the H1B visa. It usually takes 2-3 months

Yes, if you started your job in May, you'd wait almost a year to switch from F1 to H1B. That's why F-1 students are eligible to work at least for one year
    What if someone is outside of US, say in Europe? Do they have to wait more than one year to go to US and start the work? Do employer really wait that long?

نقل قول نوشته اصلی توسط Physics2017 نمایش پست ها
    What if someone is outside of US, say in Europe? Do they have to wait more than one year to go to US and start the work? Do employer really wait that long?
    That I don't know. I don't even know if there's a lottery for those cases. If you have an offer and your employer wants to apply, then just ask them

نقل قول نوشته اصلی توسط leroy_brown نمایش پست ها
    That I don't know. I don't even know if there's a lottery for those cases. If you have an offer and your employer wants to apply, then just ask them
    But, I know that employers wait that long. I just remembered that my employer hired someone from Canada that took almost a year till he joined our team in CA.
    Obviously it depends on the company and the field. But generally, companies are desperate in hiring engineers

ApplyAbroad Hero reza_badkonaki آواتار ها

You don’t need to be in US to be get in the lottery
    most of indian applicants aren’t here before getting H1B
    but unless you are a genius or someone doing you a favor, chance of finding someone to sponsor you while your are not here is almost zero
    روزی هزار مرتبه بازنده میشوم
    از بازی ظریف تو شرمنده میشوم
    اینبار فرق میکند اما به شوق برد
    آماده جدال درآینده میشوم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_badkonaki نمایش پست ها
    You don’t need to be in US to be get in the lottery
    most of indian applicants aren’t here before getting H1B
    but unless you are a genius or someone doing you a favor, chance of finding someone to sponsor you while your are not here is almost
    zero
    Thanks! Then how do those Indians get in US? Are all genius?

Thanks! Then how do those Indians get in US? Are all genius?

Many of those companies are originally india base or have branches jn jndia
    they bring their engineers/programmers to states for cheap salaries compare to hiring us citizen
    there are other cases too, but that’s usually the reason
    آماده جدال درآینده میشوم

یکی از رفقام تو اروپا مشغول بکار هستش، ولی سربازی نرفته و غایب حساب میشه.
    یک پوزیشنی رو تو امریکا اکی شده براش و حقوق خوبی داره،‌اطلاع دارید ک بایستی برای ویزای کاری کارت پایان خدمت داشته باشه؟

(برای ماها ک با ویزای دانشجویی اومدیم مدرک سربازی خاستن،‌ من خودم ویزا کاری رو اطلاع ندارم از خارج از امریکا چی میشه داستانش!).

Junior Member

سلام
    بنده قصد دارم برای پست-داک اقدام کنم اما در نهایت تصمیم مهاجرت دارم.

ممنون میشم راهنمایی کنید:
    نوع ویزا برای پست-داک چیه ؟ (ویزای کاریه ؟) یعنی انتخاب نوع ویزا دست متقاضی است یا دانشگاه هدف ؟
    و اینکه برای انتخاب دانشگاه چه مواردی مهم است مثلا رنک دانشگاه در گرفتن ویزا تاثیر دارد یا نه ؟

در نهایت اقامت گرفتن بعد از پست-داک به جه نحوی است و چقدر احتمال موفقیت دارد ...

باسپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط kavehn نمایش پست ها
    سلام
    بنده قصد دارم برای پست-داک اقدام کنم اما در نهایت تصمیم مهاجرت دارم.

ممنون میشم راهنمایی کنید:
    نوع ویزا برای پست-داک چیه ؟ (ویزای کاریه ؟) یعنی انتخاب نوع ویزا دست متقاضی است یا دانشگاه هدف ؟
    و اینکه برای انتخاب دانشگاه چه مواردی مهم است مثلا رنک دانشگاه در گرفتن ویزا تاثیر دارد یا نه ؟

در نهایت اقامت گرفتن بعد از پست-داک به جه نحوی است و چقدر احتمال موفقیت دارد ...

باسپاس
    نوع ویزا رو دانشگاه تصمیم میگیره. میتونید ازشون بپرسید برای چه نوع ویزایی مدارک براتون ارسال میشه اما اگر پست داکه احتمال حیلی زیاد J1 هست ویزاتون
    مهم ترین فاکتور های ویزا مسایل مالی مدت تحصیلتون و همچنین سابقه و پرونده زندگی شماست ! از تحصیلی تا سربازی! تاپیک های ویزا رو دنبال کنید
    آماده جدال درآینده میشوم

سلام واحترام و سپاس بابت اطلاعات خوب این فروم
    من از یه دانشگاه ایالتی کالیفرنیا پوزیشن گرفتم. دانشگاه H1B رو پریمیوم اپلای کرد و دوهفته بعد تائید شد قرار بود آگست کارم رو شروع کنم اما وکیل علیرغم تلاش زیاد توانست سپتامبر از سفارت ارمنستان وقت مصاحبه بگیره
    دانشگاه با ذیرتر آمدن من مشکلی نداشت اما خودم واقعا نیاز دارم با شما مشورت کنم که چقدر بعد از مصاحبه به من ویزا می دن
    می دونم کیس با کیس فرق می کنه
    ولی آیا احتمالی هست که مثلا تا یک ماه بعد از مصاحبه ویزا بدن که من برنگردم ایران و از همان جا پرواز آمریکا رو بگیرم؟
    می دونم همه خیلی سرتون شلوغه اما این اولین پست من هست و راهنمایی شما خیلی کارسازه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)