نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1435. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • QATAR AIRWAYS

359 25.02%
  • LUFTHANSA

189 13.17%
  • EMIRATES

231 16.10%
  • ETIHAD AIRWAYS

51 3.55%
  • TURKISH AIRLINES

348 24.25%
  • KLM

113 7.87%
  • ALITALIA

73 5.09%
  • ? + IRAN AIR

51 3.55%
  • AEROFLOT

20 1.39%
صفحه 620 از 1383 نخستنخست ... 1205205706106116126136146156166176186196206216226236246256266276286296306707201120 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,191 تا 6,200 , از مجموع 13825

موضوع: پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    1. از همين الان چيه دوست عزيز؟! همه ي كلاس ها ارزون آگست پر شده الان بليت زير 6/700 نمي تونيد پيدا كنيد براي LBB
    بهتره به فكر بليت به شهرهاي بزرگ تگزاس مثل هيوستون يا دالاس باشيد
    2. هر كدون ارزونتر بود
    به هيوستون ميشه با توركيش 4/400 گرفت
    3. ؟
    4. همه شون دو تيكه بار 23 كيلويي هست
    Pearson عزیز از پاسخ شما سپاسگزارم.

1- سوال اینجاست که من باید از الان (بدون داشتن ویزا) بلیط بگیرم یا باید رزرو کنم؟ (اصلاً چیزی به نام رزرو کردن بلیط بدون ok شدن آن معنی میده یا نه؟)
    2- منظور شما از بلیط به شهرهای هیوستون یا دالاس چیه؟ یعنی بعدش به صورت زمینی به LBB برم؟
    3- به سایت http://nesha.msrt.gov.ir/nesha/mosha...1367b44bea9b51 بروید و قسمت "موارد تسهيلات غير ارزي دانشجوئي" رو مطالعه بفرمایید.

Member

آقا من نمیدونم این پیرسون چرا انقدر پاسخ هاش دقیقه !!! می خوام همیجا بهت یه لقب بدم : Lord of Aviation . هر کی سوال داشت فقط از ایشون بپرسه. کارش درسته.

Member azadeh89 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع غذائی

سلام جناب پیرسون;لطفا بفرمایید بهترین مسیر برای رفتن به portland در ایالت oregon چی هست?تشکر
    فايل نامبرdec/2011
    سي اس كيو:Nov/2015
    ويزاdeco/2016
    لندينگ:Feb/2017

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadian نمایش پست ها
    Pearson عزیز از پاسخ شما سپاسگزارم.

1- سوال اینجاست که من باید از الان (بدون داشتن ویزا) بلیط بگیرم یا باید رزرو کنم؟ (اصلاً چیزی به نام رزرو کردن بلیط بدون ok شدن آن معنی میده یا نه؟)
    2- منظور شما از بلیط به شهرهای هیوستون یا دالاس چیه؟ یعنی بعدش به صورت زمینی به LBB برم؟
    3- به سایت http://nesha.msrt.gov.ir/nesha/mosha...1367b44bea9b51 بروید و قسمت "موارد تسهيلات غير ارزي دانشجوئي" رو مطالعه بفرمایید.
    1. رزرو بليت كه بيشتر از چند روز نمي مونه بهتر هست بليت رو بخريد بدون ويزا
    2. به عنوان آلترناتيو يك بليت بگيريد به يكي از شهرها فعلن . بعدش به قول خودتون زميني ميريد
    3. تخفيفي اگر باشد براي بليت هاي ايران ار هست فقط كه توی ماه آگست شما نمي تونيد بليتي پيدا كنيد روي اين ارلاينز ديگه
    ضمن اينكه گويا به بليت هاي تركيبي ايران ار با كريير هاي خارجي تخفيفي داده نمي شود اصلن و فقط شامل پروازهايي هست كه فقط با ايران ار آپريت ميشه

نقل قول نوشته اصلی توسط azadeh89 نمایش پست ها
    سلام جناب پیرسون;لطفا بفرمایید بهترین مسیر برای رفتن به portland در ایالت oregon چی هست?تشکر
    بهترين مسير به تاريخ سفرتون بستگي دارد
    با اينكه KLM از ايران رفته ولي هنوز فقط با اين ارلاينز امكان دارد كه شما پرواز مستقيم از اروپا به PDX‌ داشته باشيد

نقل قول نوشته اصلی توسط hatamizadeh نمایش پست ها
    می خوام همیجا بهت یه لقب بدم : Lord of Aviation .
    دست درد نكنه
    آقا مهراد ببين لقب رو ، شما هميش به آدم از اين تايتل ها كيلر ميلر و لقب های خفن ميديد

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    دست درد نكنه
    آقا مهراد ببين لقب رو ، شما هميش به آدم از اين تايتل ها كيلر ميلر و لقب های خفن ميديد
    عجب، حالا خوبه اون لقبهاي كيلر ميلر (و غيره!) رو شما به من داديد نه بالعكس. اسنادش هم در همين تاپيك موجوده و هنوز مدير فروم حذف نكرده. اسناد بقيه اش هم در مورد بريتيش و امريكن در آرشيو فروم موجوده. ميگن طرف دست پيش رو مي گيره كه پس نيفته همينه.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    amirkabir university of technology

آقای پیرسون من باید خدود 10 اگوست رالی کارولینای شمالی باشم!میشه لطفا بگید بهترین مسیر چیه و هزینش چقدر میشه؟(ارزونترین).....و اگر مثلا یه ماه دیگه بخوام بلیت بگیرم(چون وضعیت ویزا معلوم نیست) از مظر پولی به ضررمه یا نه؟مرسی!

Junior Member

با سلام به دوستان
    یک سوال داشتم. پروازهایی که کانکشن طولانیتر از 8 ساعت توی یک فرودگاه اروپایی دارن مثلا پرواز قطری با کانکشن 9 ساعته در هیترو، خود ایرلاین خدماتی ارائه میده ? لانج میده؟

Junior Member

سلام دوستان عزیز، اگه ممکن هست منو هم راهنمایی کنید.
    من 25 جون مصاحبه سفارت(دبی) داشتم. فکر نکنم زیر 30 روز کلیرم بیاد. با احتساب صدور ویزا و پیکاپ در خوشبینانه ترین حالت 5 آگوست ویزای من حاضره. مقصدم ممفیس هست. با چند تا آژانس که تماس گرفتم، ایرلاین آلیتالیا و پرواز ترکیبی تهران-رم-آتلانتا-ممفیس پیشنهاد کردند، که ارزونترینش 10 آگوست بود با قیمت 4323000 تومان. به نظر شما با توجه به ریسکی بودن این تاریخ بلیط بخرم؟ یا با 300000-500000 اختلاف 17 آگوست بگیرم؟ یا کلا صبر کنم تا اومدن کلیرنس؟
    از همه دوستان مطلع مخصوصا آقای پیرسون ممنونم. اگه راه حل بهتری سراغ دارید هم ممنون میشم منو مطلع کنید
    تشکر فراوان

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)