نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1435. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • QATAR AIRWAYS

359 25.02%
  • LUFTHANSA

189 13.17%
  • EMIRATES

231 16.10%
  • ETIHAD AIRWAYS

51 3.55%
  • TURKISH AIRLINES

348 24.25%
  • KLM

113 7.87%
  • ALITALIA

73 5.09%
  • ? + IRAN AIR

51 3.55%
  • AEROFLOT

20 1.39%
صفحه 621 از 1383 نخستنخست ... 1215215716116126136146156166176186196206216226236246256266276286296306316717211121 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,201 تا 6,210 , از مجموع 13825

موضوع: پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

پیش فرض پاسخ : پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

نقل قول نوشته اصلی توسط mehranehh نمایش پست ها
    آقای پیرسون من باید خدود 10 اگوست رالی کارولینای شمالی باشم!میشه لطفا بگید بهترین مسیر چیه و هزینش چقدر میشه؟(ارزونترین).....و اگر مثلا یه ماه دیگه بخوام بلیت بگیرم(چون وضعیت ویزا معلوم نیست) از مظر پولی به ضررمه یا نه؟مرسی!
    آليتاليا هنوز كلاس K جا ميده حدود 4 ميليون
    بله صد درصد الان يه نگاهي به قيمت هاي لوفت هانزا بياندازيد همين بلا س ارلاينزهاي ديگه مياد

نقل قول نوشته اصلی توسط dian نمایش پست ها
    با سلام به دوستان
    یک سوال داشتم. پروازهایی که کانکشن طولانیتر از 8 ساعت توی یک فرودگاه اروپایی دارن مثلا پرواز قطری با کانکشن 9 ساعته در هیترو، خود ایرلاین خدماتی ارائه میده ? لانج میده؟
    لانج فقط براي مسافرين بيزينس يا فرست هست

نقل قول نوشته اصلی توسط keikam نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز، اگه ممکن هست منو هم راهنمایی کنید.
    من 25 جون مصاحبه سفارت(دبی) داشتم. فکر نکنم زیر 30 روز کلیرم بیاد. با احتساب صدور ویزا و پیکاپ در خوشبینانه ترین حالت 5 آگوست ویزای من حاضره. مقصدم ممفیس هست. با چند تا آژانس که تماس گرفتم، ایرلاین آلیتالیا و پرواز ترکیبی تهران-رم-آتلانتا-ممفیس پیشنهاد کردند، که ارزونترینش 10 آگوست بود با قیمت 4323000 تومان. به نظر شما با توجه به ریسکی بودن این تاریخ بلیط بخرم؟ یا با 300000-500000 اختلاف 17 آگوست بگیرم؟ یا کلا صبر کنم تا اومدن کلیرنس؟
    از همه دوستان مطلع مخصوصا آقای پیرسون ممنونم. اگه راه حل بهتری سراغ دارید هم ممنون میشم منو مطلع کنید
    تشکر فراوان
    واله جريان اون قمار هست
    ولي اگر قصد خريد بليت داره بگو برات يك دفعه ديگه غير از اوني كه آژانس گفته چك كنم مسير رو

Junior Member

پرواز آنکارا به شیکاگو با لوفتهانزا یه استاپ 7 ساعته تو مونیخ دارم و از مونیخ تا شیکاگو هم ایرلاین همون لوفتهانزاست باید بار رو تحویل بگیرم دویاره تحویل بدم؟یا لازم به تحویل گرفتن نیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    واله جريان اون قمار هست
    ولي اگر قصد خريد بليت داره بگو برات يك دفعه ديگه غير از اوني كه آژانس گفته چك كنم مسير رو
    سلام آقای پیرسون عزیز. پس در کل نظر شما اینه که ماهایی که کلیر نشدیم به جای رزرو. بلیطو بخریم؟
    بعد اینکه این سایت cheapoair.com آیا امکان جابه جایی تاریخ بلیطو داره؟ و qatarairways یا emirate هم مثل اون S که واسه ترکیش گفتین قیمتاش چه آزانس بگیره چه خودمون یکیه؟

ApplyAbroad Superstar houtcivil آواتار ها

با سلام خدمت جناب Pearson و دیگر دوستان فروم

بلیط ترکیش: امام خمینی - استانبول - شیکاگو - اوماها (در فرودگاه شیکاگو 4 ساعت توقف دارد)
    در بلیط نوشته است: 2 عدد چمدان 23 کیلویی (البته ما 3 نفر هستیم که داریم با هم میریم و چون واسه پیکاب رفته بودم، دوستان بلیط گرفتند و من هنوز خودم ندیدمش. اگه دوستان نگرفته بودند، زحمتش می افتاد به جناب Pearson)

حالا قضیه چی هست؟ ترکیش با 2 تا چمدان 23 کیلوگرمی تا شیکاگو مشکلی نداره و ما فقط باید اضافه بار برای پرواز داخلی رو بدیم؟!!
    میشه اون پرواز داخلی رو هم ندیم؟ مثلا بگیم که گفتند نباید بدید و ما تو بلیطمون نوشته 2 تا چمدون و .....

ممنون

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط mhz_ir نمایش پست ها
    پرواز آنکارا به شیکاگو با لوفتهانزا یه استاپ 7 ساعته تو مونیخ دارم و از مونیخ تا شیکاگو هم ایرلاین همون لوفتهانزاست باید بار رو تحویل بگیرم دویاره تحویل بدم؟یا لازم به تحویل گرفتن نیست؟
    وقتي بليتتون يك تكه باشه، حتي تغيير ايرلاين هم داشته باشيد، خودشون بار رو داخل فرودگاه جابجا مي كنن و به مسافر كاري ندارن. حتي براي بليت دو تكه هم در شرايطي اين كار ممكنه كه در تاپيك سوالهاي متداول بليت آمريكا در اين مورد توضيح كامل هست.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط houtcivil نمایش پست ها
    با سلام خدمت جناب Pearson و دیگر دوستان فروم

بلیط ترکیش: امام خمینی - استانبول - شیکاگو - اوماها (در فرودگاه شیکاگو 4 ساعت توقف دارد)
    در بلیط نوشته است: 2 عدد چمدان 23 کیلویی (البته ما 3 نفر هستیم که داریم با هم میریم و چون واسه پیکاب رفته بودم، دوستان بلیط گرفتند و من هنوز خودم ندیدمش. اگه دوستان نگرفته بودند، زحمتش می افتاد به جناب Pearson)

حالا قضیه چی هست؟ ترکیش با 2 تا چمدان 23 کیلوگرمی تا شیکاگو مشکلی نداره و ما فقط باید اضافه بار برای پرواز داخلی رو بدیم؟!!
    میشه اون پرواز داخلی رو هم ندیم؟ مثلا بگیم که گفتند نباید بدید و ما تو بلیطمون نوشته 2 تا چمدون و .....

ممنون
    سگمنت سوم رو چي نوشته ؟
    بوكينگ كدت رو برام بفرست تا برات چك كنم اگه خواستي

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    يا در برخي موارد كساني كه كارت frequent flyer در رده هاي بالا دارن. منظور من از كارتهاي frequent flyer رده بالا كساني هست كه در طول يك سال گذشته مسافرتهاي خيلي زيادي با استفاده از اون كارت frequent flyer انجام داده باشن. اين نكته رو فراموش كرده بودم در پست قبليم درمورد frequent flyer بنويسم. به هر حال كساني كه بليتشون بيزنس يا فرست نيست يا كارت frequent flyer در رده هاي بالا ندارن، نميتونن از خدمات اين lounge هاي فرودگاهي به رايگان استفاده كنن و براي ورود به lounge بايد پول بدن كه خيلي سرگردنه اي حساب مي كنن.
    به شرط اينكه كارت FF شما با لانج اون فرودگاه بخونه. مثلن با كارت HON لوفت هانزا نمي تونيد بريد توي لانج KLM
    بعضي ارلاينزها توي فرودگاه هاي بزرگ دنيا لانج دارند مثلن EMIRATES توي فرانكفورت لانج خودش رو دارد

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazaal83 نمایش پست ها
    سلام آقای پیرسون عزیز. پس در کل نظر شما اینه که ماهایی که کلیر نشدیم به جای رزرو. بلیطو بخریم؟
    بعد اینکه این سایت cheapoair.com آیا امکان جابه جایی تاریخ بلیطو داره؟ و qatarairways یا emirate هم مثل اون S که واسه ترکیش گفتین قیمتاش چه آزانس بگیره چه خودمون یکیه؟
    چاره اي نداريد جز خريدن بليت چون رزرو چند روز بيشتر نميمونه تازه توي شرايط خاصي حتي توي اين چند روز هم نرخ رو تضمين نمي كند
    جابه جايي بليت يعني كنسل كردن بليت و خريدن بليت با قيمت جديد و شرايط جديد اين يعني اينكه مالتفاوت رو بايد پرداخت نماييد
    فقط توي هر مركز فروشي شرايط يكي هست . سايت هاي فروش آنلاين بليت شرايط خودشون رو دارند مثلن مي گن اين بليت ريفاندبل نيست يا هست. قيمت رو هم خودشون مشخص مي كنند.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)