صفحه 409 از 1402 نخستنخست ... 309359399400401402403404405406407408409410411412413414415416417418419459509909 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,081 تا 4,090 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

اخرین اپدیت راجع به کارت پایان خدمت. 1 ماه و 3 روز گذشت ولی هنوز از کارت پایان خدمت خبری نیس! الان وضعیت شده پایان خدمت توی سامانه. زنگ که زدم گفتن کارتت رو فرستادیم واسه صدور و تا 1 ماه تا 40 روز دیگه میاد. خوب پس دوستان 2 ماه کارت پایان خدمت بعد از اتمام پروژه و دادن تمامی مدارک طول میکشه. البته از پایان پروژه الان 3 ماهه میگذره!!! پس برنامه ریزی نکنید تا کارتتون نیومده دستتون!

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط jackrooz نمایش پست ها
    اخرین اپدیت راجع به کارت پایان خدمت. 1 ماه و 3 روز گذشت ولی هنوز از کارت پایان خدمت خبری نیس! الان وضعیت شده پایان خدمت توی سامانه. زنگ که زدم گفتن کارتت رو فرستادیم واسه صدور و تا 1 ماه تا 40 روز دیگه میاد. خوب پس دوستان 2 ماه کارت پایان خدمت بعد از اتمام پروژه و دادن تمامی مدارک طول میکشه. البته از پایان پروژه الان 3 ماهه میگذره!!! پس برنامه ریزی نکنید تا کارتتون نیومده دستتون!
    من دو تا از دوستام خدمتشون تموم شده زیر 4 ماه کارتشون نیومده

نقل قول نوشته اصلی توسط amirangle نمایش پست ها
    با سلام. ممنون بابت راهنمایی شما.
    من کارشناسی دانشگاه فردوسی بودم. هر چی گشتم ضریب معدل دانشگاه رو پیدا نکردم. به نظرتون می تونه بالای 1 باشه؟
    ضریب دانشگاه بر اساس رتبه ی دانشگاه و کیفیت دانشگاه مشخص میشه دانشگاهتون جز دانشگاه های خوب هست باید زنگ بزنی دانشگاه مدیر آموزشی سوال کنی

نقل قول نوشته اصلی توسط mrz12345 نمایش پست ها
    سلام . این قانونو مطمئنید؟
    دوسال پیش که میخواستم عضو بشم کارشناس ب م ن دقیقا همین حرف رو بهم زد چون یه مقاله ی سه نفره داشتم برا همین یادمه،شاید الان قانونش عوض شده باشه مطمئن نیستم

Junior Member

دوستان من سال آخر پزشکی هستم و یه همچین پیامی بعد از ثبت نام تو سامانه برام اومده:
    سپری شدن حداکثر سنوات برای بررسی پرونده به عنوان دانش‌آموخته برتر

بر اساس ضوابط بنياد ملي نخبگان، دانش‌آموختگان دانشگاه‌هاي داخل كشور حداكثر تا دو سال پس از فارغ‌التحصيلي و دانش‌آموختگان دانشگاه‌هاي خارج از كشور حداكثر تا سه سال پس از فارغ‌التحصيلي مي‌توانند درخواست بررسي پرونده بر اساس شرايط دانش‌آموختگان برتر آموزشي – پژوهشي – نوآوري نمايند. همچنين دانشجويان خارج از كشور، پس از بازگشت و اقامت در وطن مي‌توانند درخواست بررسي پرونده بر اساس اين آيين‌نامه را نمايند. همچنين افرادي كه تا كنون هيچ‌يك از مقاطع تحصيلات دانشگاهي را به صورت رسمي به اتمام نرسانيده‌اند(دانشجويان مقاطع كارشناسي ، دكتري حرفه‌اي ، كارشناسي‌ارشد پيوسته و دكتري تخصصي پيوسته)، براي بررسي بر اساس اين ضوابط، بايد تا دانش‌آموختگي رسمي خود منتظر بمانند.

لذا بر اساس شرايط اعلامي، در حال حاضر پرونده شما قابل بررسي نمي‌باشد. اميدواريم در آينده نزديك مشمول تسهيلات و حمايت‌هاي بنياد ملي نخبگان گرديد.

خیلی مسخره است.کسی کمکی راهنمایی داره بهم بکنه؟
    ممنون میشم

Junior Member

سلام به دوستان؛
    من میخوام ب م ن عضو بشم. تا الان هنوز یک سال از تاریخ فارغ التحصیلی لیسانسم نگذشته. الان هم دانشجوی ارشدم. چون کم تر از 2 سال از لیسناسم میگذره، لیسانس حساب میشم. شرط دیگه، مقاله س که من هنوز ندارم ولی دارم روش کار میکنم که تا 2-3 هفته دیگه لفرستم و حدود 6-7 دیگه جوابش بیاد. از اونجایی که هیچ بندی تو ب م ن درمورد اینکه مقاله باید حتما در زمان دانشجویی در مقطع لیسانس باشه یا نه؛ خواستم بپرسم اگه الان هم مقاله بدم، جزو لیسانس حساب میشه؟ گیر نمیدن چون زمان دانشجوی لیسانس بودنم، مقاله ندارم؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

Junior Member kh_m آواتار ها

سلام دوستان در سامانه ثریا، یه جا ازمون سابقه کار رو میخواد. من مدت محدود کار غیر هیئت علمی داشتم. به نظرتون ثبت کنم؟ از اونجایی که مدرکی ندارم که آپلودکنم و اگر درخواست کردن باید برم دنبالش و ... میخواستم بدونم ارزشی داره واقعا که ذکر کنیم؟

Junior Member

دوستان سلام من از طرف بنیاد برای انجام پروژه جایگزین خدمت تایید شدم و الان از طرف ب ن ن م برای انجام پروژه جایی معرفی شدم و اونها گفتن یکی دو هفته دیگه جواب میدن. از طرفی یه کار پاره وقت پیدا کردم و اونها یه نامه میخوان که تایید کنه از لحاظ خدمت مشکل ندارم. دوستان میدونن که این نامه رو باید از کجا بگیرم؟ از ب ن ن م یا اون جایی که پروژه کار میکنم؟ الان نامه رو میدن و یا باید صبر کنم تا پروژه شروع شه بعد بگیرم؟ ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mk3th نمایش پست ها
    دوستان من سال آخر پزشکی هستم و یه همچین پیامی بعد از ثبت نام تو سامانه برام اومده:
    سپری شدن حداکثر سنوات برای بررسی پرونده به عنوان دانش‌آموخته برتر

بر اساس ضوابط بنياد ملي نخبگان، دانش‌آموختگان دانشگاه‌هاي داخل كشور حداكثر تا دو سال پس از فارغ‌التحصيلي و دانش‌آموختگان دانشگاه‌هاي خارج از كشور حداكثر تا سه سال پس از فارغ‌التحصيلي مي‌توانند درخواست بررسي پرونده بر اساس شرايط دانش‌آموختگان برتر آموزشي – پژوهشي – نوآوري نمايند. همچنين دانشجويان خارج از كشور، پس از بازگشت و اقامت در وطن مي‌توانند درخواست بررسي پرونده بر اساس اين آيين‌نامه را نمايند. همچنين افرادي كه تا كنون هيچ‌يك از مقاطع تحصيلات دانشگاهي را به صورت رسمي به اتمام نرسانيده‌اند(دانشجويان مقاطع كارشناسي ، دكتري حرفه‌اي ، كارشناسي‌ارشد پيوسته و دكتري تخصصي پيوسته)، براي بررسي بر اساس اين ضوابط، بايد تا دانش‌آموختگي رسمي خود منتظر بمانند.

لذا بر اساس شرايط اعلامي، در حال حاضر پرونده شما قابل بررسي نمي‌باشد. اميدواريم در آينده نزديك مشمول تسهيلات و حمايت‌هاي بنياد ملي نخبگان گرديد.

خیلی مسخره است.کسی کمکی راهنمایی داره بهم بکنه؟
    ممنون میشم

s
    سلام دوست عزیز. منم سال آخر دکترای حرفه ای دامپزشکی هستم و شرایط مشابه شما رو دارم. می خواستم ترم آینده قبل فارغ التحصیلی (مثلا فروردین ماه) اقدام کنم و تا اون موقع کار مقالم رو انجام بدم. یعنی اگه منم اقدام کنم یه همچین پیامی رو میده؟
    این خیلی مسخره است.. یعنی باید فارغ التحصیل بشیم بعدا برای سامانه اقدام کنیم! اون جور که دوستان تو کامنتا نوشتن 2-3 ماه هم طول می کشه تا نتیجه ی نهایی بیاد. تازه اون موقع معلوم نیست تایید بشی یا نه! اینجوری عملا بعد فارغ التحصیلی 2-3 ماه زمان رو از دست می دیم و باید منتظر جواب بنیاد بمونیم!!

لطفا اگه کسی میتونه کمک کنه چون فک می کنم این مشکل منم باشه..

Junior Member

سلام دوستان. فرصت دو سال بعد از فارغ التحصیلی چه جوریه؟ مثلا اگه یک ماه تا اتمام فرصت دو ساله باقی مونده باشه و تازه (اکسپت مقاله اومده) درخواست اولیه بدیم، با توجه به اینکه مراحل اولیه بررسی پرونده نزدیک دو سه ماه طول میکشه و فرصت دو ساله تموم میشه عملا درخواست رد میشه یا مهم تاریخ ثبت درخواست اولیه هست؟

Junior Member kh_m آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shahri20 نمایش پست ها
    سلام دوستان. فرصت دو سال بعد از فارغ التحصیلی چه جوریه؟ مثلا اگه یک ماه تا اتمام فرصت دو ساله باقی مونده باشه و تازه (اکسپت مقاله اومده) درخواست اولیه بدیم، با توجه به اینکه مراحل اولیه بررسی پرونده نزدیک دو سه ماه طول میکشه و فرصت دو ساله تموم میشه عملا درخواست رد میشه یا مهم تاریخ ثبت درخواست اولیه هست؟
    سلام عزیز. من با یکی که به بنیاد ملی نخبگان مراجعه کرده بود صحبت میکرم، شرایطش مثل شما بود و ظاهرا هیچ مشکلی وجود نداشت، یعنی اون 13 روز مونده بود که فرصت 2 ساله اش تمام بشه پروندش تکملیل شده واسه شروع بررسی. باز هم یه سوال از بنیاد ملی نخبگان بکنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)