صفحه 414 از 1402 نخستنخست ... 314364404405406407408409410411412413414415416417418419420421422423424464514914 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,131 تا 4,140 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Moderator

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

نقل قول نوشته اصلی توسط maziar_bani نمایش پست ها
    مهدی، احسان، و jackrooz
    ممنون که وقت گذاشتید و اطلاعاتتون رو به اشتراک گذاشتید. من دنبال پیچوندنه سربازی نیستم اما اینجا بیمه‌ و درامد دارم. اگه از ۱ مدت بیشتر ایران بمونم این امتیازات رو اینجا از دست میدم. اما اگه راه دیگی‌ نبش، باهاش کنار میام.
    پس اگه بعد از دکترا برگردم ایران، گذرنامه رو بایگانی می‌کنن و فقط با هماهنگی سازمان می‌شه خروج گرفت. و اینطور که شما گفتید، زمانی‌ که برگردم و پروژه رو شروع کنم، حتا برای پست‌داک هم نمی‌شه از ایران خارج شد، درسته؟
    من از اینجا چند دفعه بهاشون تماس گرفتم. در مورد قوانینِ خروج از کشور زیاد مطلع نیستن و میگن ما فقط وظیفمون معرفی‌ کردن به ب ن ن م هست.
    به نظر میرسه جمع بندی درستی ارائه کردید، منتها گرفتن معافیت برای پست داک کماکان برای منم مبهم هستش. چون این رو میدونیم که پست داک مقطع تحصیلی رسمی حساب نمیشه. اما با توجه به اینکه
    یه بندی هست که نوشته "در دوره پسادکترا با اجازه استاد راهنما میشه پروژه بنیاد رو انجام داد" ، احتمالن این معنی رو میده که یک فرد میتونه دوره پست داک (در ایران) رو بگذرونه و همزمان پروژه بنیاد رو انجام بده،
    و این یعنی شاید راه قانونی وجود داره تا اجرای پروژه یا معافیت در دوره پسادکترا رو توجیه کنه. بازم تاکید میکنم این استنباط منه با توجه به قوانینی که توی ایران هست و همیشه یک آیین نامه ای، تبصره ای، بخشنامه ای
    چیزی هست که در شرابط خاص بشه کارایی رو کرد، شما میتونید برید حضوری و بتونید پرس و جو کنید جواب قطعی رو بگیرید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi2010 نمایش پست ها
    به نظر میرسه جمع بندی درستی ارائه کردید، منتها گرفتن معافیت برای پست داک کماکان برای منم مبهم هستش. چون این رو میدونیم که پست داک مقطع تحصیلی رسمی حساب نمیشه. اما با توجه به اینکه
    یه بندی هست که نوشته "در دوره پسادکترا با اجازه استاد راهنما میشه پروژه بنیاد رو انجام داد" ، احتمالن این معنی رو میده که یک فرد میتونه دوره پست داک (در ایران) رو بگذرونه و همزمان پروژه بنیاد رو انجام بده،
    و این یعنی شاید راه قانونی وجود داره تا اجرای پروژه یا معافیت در دوره پسادکترا رو توجیه کنه. بازم تاکید میکنم این استنباط منه با توجه به قوانینی که توی ایران هست و همیشه یک آیین نامه ای، تبصره ای، بخشنامه ای
    چیزی هست که در شرابط خاص بشه کارایی رو کرد، شما میتونید برید حضوری و بتونید پرس و جو کنید جواب قطعی رو بگیرید.
    اولا پسادکترا مقطع نیست و کار محسوب میشه توی تمام دنیا!. درثانی شما عضو بنیاد نبودید و نیستید پس امتیازی ندارید! اگر بیای ایران که جریانیش رو گفتم. تنها کاری که میتونی انجام بدی بعنوان دانشجوی دکترا بیای ایران که مشکل خروج نداشته باشی و بعد بیای با مدرک فوق لیسانس بری بنیاد و بگی من میخوام عضو بشم اگر شدی و بهت پروژه دادند احتمال زیاد مشکلی واسه خروج نداری و میتونی بری بدون وثیقه ادامه تحصیل. اما اگر درس ات تموم بشه و خوشحال برگردی گیر میکنی اینجا و زیر 20 ماه حساب نکن بتونی تموم کنی یعنی کارت پایان خدمت رو بگیری. حالا باز خود دانید.

Junior Member

سلام دوستان
    میدونم ممکنه قبلا پرسیده باشن ولی اگه جوابمو بدین ممنون میشم

من فارغ التحصیل مقطع کارشناسی رشته عمران هستم، سوالم اینه که آیا هیچ راهی هست که من بتونم با مدرک کارشناسی هر گونه کسری خدمتی از پروژه بگیرم؟؟؟
    چون قبلا جایی خوندم که با مدرک کارشناسی هم میشه بعد از اعزام، برای یگان محل خدمت پروژه انجام داد.

از هر گونه راهنمایی دوستان صمیمانه ممنون خواهم بود.

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط jackrooz نمایش پست ها
    اولا پسادکترا مقطع نیست و کار محسوب میشه توی تمام دنیا!. درثانی شما عضو بنیاد نبودید و نیستید پس امتیازی ندارید! اگر بیای ایران که جریانیش رو گفتم. تنها کاری که میتونی انجام بدی بعنوان دانشجوی دکترا بیای ایران که مشکل خروج نداشته باشی و بعد بیای با مدرک فوق لیسانس بری بنیاد و بگی من میخوام عضو بشم اگر شدی و بهت پروژه دادند احتمال زیاد مشکلی واسه خروج نداری و میتونی بری بدون وثیقه ادامه تحصیل. اما اگر درس ات تموم بشه و خوشحال برگردی گیر میکنی اینجا و زیر 20 ماه حساب نکن بتونی تموم کنی یعنی کارت پایان خدمت رو بگیری. حالا باز خود دانید.
    دوست عزیز شما هنوز جوری دارید اصرار میکنید که انگار این بنده خدا میخواد سربازی رو بپیچونه که میگید وقتی خوشحال برگردی گیر میکنی!
    خب ایشون داره میاد تلاشش رو بکنه. اطلاعات شما هم مفیده. اما در مورد پسا دکترا والا ما هم نگفتیم پسادکترا مقطع تحصیلیه. من برای بار چهارمه
    که دارم میگم پسا دکترا مقطع تخصیلی نیست، اما توی تبصره 3 از ماده 3 (صفحه آخر) این داکیومنتی که لینکش رو میذارم گفته شده در دوران پسا دکترا
    هم فرد میتونه پروژه بنیاد رو انجام بده. با فرض اینکه این دوستمون دکترا رو بگیره و برگرده ایران و با توجه به اینکه شرایط عضویت در بنیاد رو داره،
    حتی میتونه به این فکر کنه که توی دوره پسا دکترا توی دانشگاههای ایران مشغول بشه و همزمان پروژه رو انجام بده. یا حدااقل روی کاغذ میتونه این شانس رو
    داشته باشه و بره بپرسه که آیا ممکنه ایشون در دوره های پسادکترای خارج از کشور مشغول باشه و بتونه پروژه بگیره یا معافیت بگیره؟
    اینها رو که میتونه بره بپرسه/ شما یکجوری میگید انگار هیچ راهی وجود نداره!
    بازم عذر میخوام اگه بحث رو طولانی کردم. خودتون میدونید. اینم اون بخشنامه ای که گفتم:
    http://www.usb.ac.ir/UnitContents/fa...aryService.pdf

Junior Member

سلام دوستان
    لطفا کمکم کنید چون شهریور اعزام به سربازی هستم
    من شرایط معدل کارشناسی و ارشد رو دارم. یک مقاله علمی پژوهشی هم با استاد راهنما و مشاورم تو دوره ارشد دادم و پذیرفته شده. با این شرایط درخواست دادم که گفتن چون ISI نداری پروندت تو کمیته رد شده. تازگی یه مقاله ISI پذیرش گرفتم که توش فقط اسم من و استاد مشاورم هست و من نفر دوم هستم. حالا اگه استاد راهنما تایید کنه که مستخرج از پایان نامه هستش، آیا این دو تا مقاله رو بدم بازم به خاطر اینکه چون اسم استاد راهنمام نیست پروندم تو کمیته رد میشه؟
    تا حالا کسی چنین شرایطی داشته؟حتما باید استاد راهنما اسمش تو مقاله باشه یا همینکه تایید کنه کافیه؟
    لطفا کمکم کنید واقعا کارم گیره
    با تشکر

Junior Member

دوستاني كه مطلع أمد لطفا نظر. الان دو هفته است وضعيت شده پايان خدمت توي سامانه. أيا كسي بتازگي وضعيت كارت پايان خدمت رو چك كرده؟ بعدي كسي صفر تا صد نامه برأي گذرنامه رو رفته منظورم يكبار خروج. يه ٦ ماه أون رو كار دارم ميشه ٦ ماه بريم و برگرديم؟ أخه ب ن ن م ميگه صدور كارت تأخير ميفته اگر درخواست بدي! راستي نميشه مستقيم بريم ن و از اونجا نامه بستونيم واسه گذرنامه بعد اگر كارت صادر مگه نميشه از سفارت گذرنامه رو خروج مكرر كرد؟ مدارك واسه درخواست خروج چي ميخوان ؟!

Junior Member rogershah آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech. Manufacturing

نقل قول نوشته اصلی توسط opinions نمایش پست ها
    دوستان نظری در این باره ندارید؟ ممنون میشم جواب بدین...
    ملاک اون چیزیه که تو برگه درخواست کسری که به بنیاد میدنه، اینا خیلی بعیده که دبه کنن چون از اینا که چیزی کم نمیشه ولی بنیاد کم می کنه معمولا

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sibasina نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من الان اواسط این پروسه ای هستم که سوال کردین
    یعنی اول برای کسری اقدام کردم و در حال حاضر شرایط ب م ن برای 10+2 رو هم دارم و منتظرم ب م ن نامه بزنه به ب ن ن م. از کسری 12 ماه پیشنهاد دارم که هنوز دفاع نکردم (تازه پروژه تموم شده). چند وقت پیش از ب ن ن م پرسیدم گفتن بله قابل تبدیله (اگه نخبه باشی البته). اگه 10 ما کسری بگیری فقط 2 ماه میری آموزشی.
    سلام؛
    من دقیقا همین مشکل رو سوال دارم. من تا هفته دیگه میام تهران برای گرفتن پروژه کسری خدمت از ب ن ن م. از طرفی برای ب م ن هم میخوام اقدام کنم (بعد از آماده شدن مقاله م). میخوام بدونم الان که برم ب ن ن م و با یه سازمان شروع به کار کنم، باید دقیقا چیکار کنم؟ باید به اون سازمان چی بگم؟ پروژه چند ماهه بردارم؟ ممنون میشم جزیی تر راهنماییم کنید. چون از شهرستان میام، سخته برام چندبار تهران برم و بیام
    با تشکر

سلام
    ممنون از راهنمايي تون.

Junior Member

!!!!لطف کنید جواب منم بدید!!!!!
    سلام دوستان
    لطفا کمکم کنید چون شهریور اعزام به سربازی هستم
    من شرایط معدل کارشناسی و ارشد رو دارم. یک مقاله علمی پژوهشی هم با استاد راهنما و مشاورم تو دوره ارشد دادم و پذیرفته شده. با این شرایط درخواست دادم که گفتن چون ISI نداری پروندت تو کمیته رد شده. تازگی یه مقاله ISI پذیرش گرفتم که توش فقط اسم من و استاد مشاورم هست و من نفر دوم هستم. حالا اگه استاد راهنما تایید کنه که مستخرج از پایان نامه هستش، آیا این دو تا مقاله رو بدم بازم به خاطر اینکه چون اسم استاد راهنمام نیست پروندم تو کمیته رد میشه؟
    تا حالا کسی چنین شرایطی داشته؟حتما باید استاد راهنما اسمش تو مقاله باشه یا همینکه تایید کنه کافیه؟
    لطفا کمکم کنید واقعا کارم گیره
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)