صفحه 231 از 232 نخستنخست ... 131181221222223224225226227228229230231232 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,301 تا 2,310 , از مجموع 2319

موضوع: ارز دانشجویی- آرشیو

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی- سوالات، اخبار و تجربیات شما

دوستان ینی راهی نیست که ماهایی که ویزا نداریم بتونیم نشا ثبت نام کنیم؟آخه وقتی داره برای 30 تیر وقت میده شاید تا اونموقع ویزا برسه دستمون

Junior Member

فکر می کنم 9 تیر مال اونایی که قبلا ثبت نام کردن ولی مدارکشون مشکل داشته. واسه اونایی که جدید ثبت نام می کنن 31 تیر وقت میده

Junior Member

دوستان ، نامه ای که وزارت علوم ، طی چند روز اخیر برای بانک صادر می کنه ، برای چه بازه زمانی است ؟ آیا برای سه ماه تابستونه یا اینکه شش ماهه است ؟ ( تو سایت نشا برای من ذکر شده "کاربر گرامي درصورت تاييد درخواست شما، نامه معرفي به بانک، تا بازه زماني ۱۳۹۱/۰۶/۳۱ به شما تعلق خواهد گرفت" ، اما گزینه ای برای انتخاب نداره و فقط می شه نیمسال اول و دوم را انتخاب کرد !!! شاد و پیروز باشید.

Junior Member

سلام دوستان
    آیا الان ارز دانشجویی نیمسال دوم رو هم می دن؟
    با تشکر

سلام.
    از بچه هایی که اخیرا اقدام واسه ارز دانشج.یی کردن، کسی هست که بهش ارز ندن؟؟؟؟؟( مهمه برام لطفا جواب بدین) میخوام بدونم این مشکل ارز کلا حل شده یا نه؟ نیاز به پارتی داره :دی
    من هنوز واسه مصاحبه ویزا نرفتم پس هنوز تو سایت نشا ثبت نام نکردم... و شاید اواخر شهریور ویزام بیاد به امید خدا... یعنی تا اون موقع ثبت نام نکنم ...پس نمیدونم کی ثبت نام کنم و آیا برام وقت میرسه که قبل رفتن ارز دانشجویی ببرم با خودم یا نه؟
    مرسی

ApplyAbroad Superstar shibaak آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Maryam1986 نمایش پست ها
    سلام.
    از بچه هایی که اخیرا اقدام واسه ارز دانشج.یی کردن، کسی هست که بهش ارز ندن؟؟؟؟؟( مهمه برام لطفا جواب بدین) میخوام بدونم این مشکل ارز کلا حل شده یا نه؟ نیاز به پارتی داره :دی
    من هنوز واسه مصاحبه ویزا نرفتم پس هنوز تو سایت نشا ثبت نام نکردم... و شاید اواخر شهریور ویزام بیاد به امید خدا... یعنی تا اون موقع ثبت نام نکنم ...پس نمیدونم کی ثبت نام کنم و آیا برام وقت میرسه که قبل رفتن ارز دانشجویی ببرم با خودم یا نه؟
    مرسی
    ثبت نام تو سایت نشا که نیاز به ویزا نداره. ثبت نام رو زودتر انجام بدین. درخواست نامه بانکه که نیاز به ویزا داره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering- University of Tehran

سلام دوستان

میدونم که سوالم تکراریه! ولی من هرچی بیشتر فروم رو خوندم بیشتر گیج شدم!
    من برای فال 12 پذیرش با فاند دارم. هنوز ویزا نگرفتم و منتظر کلیر شدن هستم. میشه بگید من الان دقیقا چه حرکت مفیدی برای گرفتن ارز دانشجویی میتونم انجام بدم؟!

ممنون

Junior Member

سلام دوستان، به نظر شما اگه نامه‌ی پذیرش برای ۱ سپتامبر داشته باشیم ولی ویزا بعد از ۱ سپتامبر به دستمون برسه بازم میشه قبل از رفتن ارز گرفت یا باید برم و با نامه‌ی اشتغال به تحصیل اقدام کنم؟

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pharjad نمایش پست ها
    سلام دوستان، به نظر شما اگه نامه‌ی پذیرش برای ۱ سپتامبر داشته باشیم ولی ویزا بعد از ۱ سپتامبر به دستمون برسه بازم میشه قبل از رفتن ارز گرفت یا باید برم و با نامه‌ی اشتغال به تحصیل اقدام کنم؟
    منظورتون از این سوال چیه؟ میشه یک باز دیگه کامل توضیح بدید؟ شما نوشتین قبل از رفتن، اما تاریخ رفتنتون رو مشخص نکردید!
    ناگهان خوابی مرا خواهد ربود ...

Member
    رشته و دانشگاه
    master of computer science - UPM

من از مالزی پذیرش دارم و همون طور که توی سایت وزارت علوم نوشته ماها حتما باید گواهی اشتغال به تحصیل ارائه بدیم و اگه ترم اولی هستیم می تونیم وثیقه بزاریم گروی بانک و ارز مورد نظر رو دریافت کنیم . من دیروز رفتم بانک ملی مرکزی (خ فردوسی) و گفتن که دیگه ارز دست دانشجو نمیدن و فقط نامه هست و دیگه خبری هم از وثیقه گذاشتن نیست . من کتابچه قوانین بانک مرکزی رو خوندم دقیقا گفته که با وثیقه می تونید ارز بگیرید . ولی وقتی بهش گفتم گفت قانون از اسفند پارسال عوض شده. حالا من موندم چی کنم . باید برم اونجا ثبت نام کنم و نمی دونم اگه شهریه رو واریز نکنم بهم گواهی اشتغال میدن یا نه ؟ بعدشم من موقع ثبت نامم اواسط شهریوره اگه اون موقع نامه رو بفرستم وزارت علوم واسه چند ماه دیگه نوبتم میشه که ترم اول کلا تموم شده . دوستان کسی خبر نداره باید چیکار کنیم ؟ آیا فقط بانک ملی اینجوری شده ؟