صفحه 29 از 30 نخستنخست ... 192021222324252627282930 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 300

موضوع: عیب یابی و مشکلات نرم افزاری | برای رفع این پیغام خطا چه کاری باید انجام دهیم؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    mohammad_k88 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : عیب یابی و مشکلات نرم افزاری | برای رفع این پیغام خطا چه کاری باید انجام دهیم؟

سلام
    میشه به من یاد بدید این my activity تو پروفایل من چی هست من بلد نیستم باهاش کار کنم
    یه گزینه ای داره این فروم به نام "موضوعات مشترک شده" زمانی که من تو بخشی اطلاعاتی مینویسم اسم این بخش توی اشتراک ها میاد و مینویسه که من جواب چه پست هایی رو دادم و اینکه آیا بعد از من کسی هم پاسخ اون پست رو داده یا نه. من شاید پاسخ چند نفر رو امروز و دیروز و پس پریروز داده باشم. ولی اینکه دوباره برگردم ببنیم اینا کی بودن که من جواب بهشون دادم و اینکه آیا بعد از من کسی چیزی نوشته یا نه در حال حاضر برای من کار سختی هست باید برم تو تمام پست ها ی کاربر خودم بعد دونه دونه پست های قبلی رو کلیک کنم ببنیم چه اتفاقی افتاده. ولی با این روشی که گفتم این کار خیییلی ساده می شه.
    من این گزینه توی این سایت تازه پیدا کردم و فکر می کنم شاید خیلی ها مثل من باشند که ندونن همچین گزینه ای هم وجود داره
    تشششششششششکر
    ویرایش توسط studentz : November 4th, 2013 در ساعت 06:47 PM دلیل: درخواست mohammad_k88
    If one can do it, you too can do it, if no one can do it, you must do it

Senior Member nima_AA آواتار ها

پیش فرض پاسخ : عیب یابی و مشکلات نرم افزاری | برای رفع این پیغام خطا چه کاری باید انجام دهیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_k88 نمایش پست ها
    سلام
    میشه به من یاد بدید این my activity تو پروفایل من چی هست من بلد نیستم باهاش کار کنم
    من توی فروم دیگه ای به نام sevenforoums هستم. اون هم فروم خیلی بزرگی هست همه هم حرفه ای کامپیوتر. یه گزینه ای داره زمانی که من تو بخشی اطلاعاتی مینویسم اسم این بخش توی activity های من میاد و مینویسه که من جواب چه پست هایی رو دادم و اینکه آیا بعد از من کسی هم پاسخ اون پست رو داده یا نه. من شاید پاسخ چند نفر رو امروز و دیروز و پس پریروز داده باشم. ولی اینکه دوباره برگردم ببنیم اینا کی بودن که من جواب بهشون دادم و اینکه آیا بعد از من کسی چیزی نوشته یا نه در حال حاضر برای من کار سختی هست باید برم تو تمام پست ها ی کاربر خودم بعد دونه دونه پست های قبلی رو کلیک کنم ببنیم چه اتفاقی افتاده. ولی با این روشی که گفتم این کار خیییلی ساده می شه.
    من نمیدونم این گزینه توی این سایت چجوری فعال می شه. اصلا هست؟ اگر نیست بسسیا توصیه اکید دارم به مدیرا که برن این فروم که گفتم رو ببنین و یه شبیه سازی بکنن.
    تشششششششششکر
    سلام دوست عزیز

شما بهتر باشه این بحث در قسمت پیشنهادات مطرح بشه چون مربوط به خطاهای نرم افزار نیست ولی در هر صورت این امکان My Activity در انجمن وجود داره ولی توسط ادمین احتمالا به خاطر فشاری که به سرور میاورده و سرعت انجمن کاهش پیدا میکرده غیر فعال شده , ایشون شاید خودشون بهتر بتونن توضیح بدن ولی اگر تمایل داشتین در قسمت پیشنهادات مربوط به مسائل فنی انجمن مطرح کنید...موفق باشید
    زندگی یک هدیه است به ما حق ویژه، فرصت و مسؤولیت می‌دهد.
    باید به ازای آن، چیزی بازگردانیم و آن « خود اصلاح‌شده » ماست
    . « آنتونی رابینز »

ApplyAbroad Senior Veteran
    mohammad_k88 آواتار ها

سلام مجدد
    من امروز متوجه شدم که نمیتون:م به موضوعات موجود در این صفحه دسترسی داشته باشم و تمام موضوعات مخفی هستند:
    http://www.applyabroad.org/forum/for....php?426-LaTex

نمایش موضوعات: شماره 0 تا 0 , از مجموع ‍0 موضوع

این درحالی هست که در یک دایرکتوری بالاتر که میرم می نویسه:

• موضوع‌ها: 4

که البته من با سرچ گوگل تونستم دو تا از صفحات مخفی این بخش رو پیدا کنم:
    موضوع: ویدئو : راهنمای تصویری آموزشی استفاده از نرم افزار LaTeX

موضوع: کتاب : راهنمای استفاده از نرم افزار LaTex
    If one can do it, you too can do it, if no one can do it, you must do it

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_k88 نمایش پست ها
    سلام مجدد
    من امروز متوجه شدم که نمیتون:م به موضوعات موجود در این صفحه دسترسی داشته باشم و تمام موضوعات مخفی هستند:
    http://www.applyabroad.org/forum/for....php?426-LaTex

نمایش موضوعات: شماره 0 تا 0 , از مجموع ‍0 موضوع

این درحالی هست که در یک دایرکتوری بالاتر که میرم می نویسه:

• موضوع‌ها: 4

که البته من با سرچ گوگل تونستم دو تا از صفحات مخفی این بخش رو پیدا کنم:
    موضوع: ویدئو : راهنمای تصویری آموزشی استفاده از نرم افزار LaTeX

موضوع: کتاب : راهنمای استفاده از نرم افزار LaTex
    سلام ٬ لطفا در قسمت ویرایش تنظیمات٬ قسمت حالت نمایش موضوعات بترتیب اولویت زمانی: را به حالت پیش فرض انجمن تغییر بدید و تغییرات را ذخیره نمایید. ممنون
    لطفا پست نامرتبط و خلاف مقررات را گزارش فرمایید.

دوستان، چرا قسمت جست و جوی سایت کار نمی کند؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Postdoc - UBC - Mechanical Eng

من امروز هرکاری میکنم نمی تونم عکس آواتارم رو آپلود کنم :| هرجوری که بگید انجام دادم ولی هی یا میگه فایل عکس خراب است یا میگه invalid url و...
    من هم عکس رو در ابعاد 80 در 80 با فرمت های bmp jpg tiff و... امتحان کردم، هم ابعادش رو بزرگتر یا کوچکتر کردم فایده نداشت! حتی از طریق url هم نشد :/
    ویرایش توسط mj1991 : December 3rd, 2014 در ساعت 12:21 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط mj1991 نمایش پست ها
    من امروز هرکاری میکنم نمی تونم عکس آواتارم رو آپلود کنم :| هرجوری که بگید انجام دادم ولی هی یا میگه فایل عکس خراب است یا میگه invalid url و...
    من هم عکس رو در ابعاد 80 در 80 با فرمت های bmp jpg tiff و... امتحان کردم، هم ابعادش رو بزرگتر یا کوچکتر کردم فایده نداشت! حتی از طریق url هم نشد :/
    ممنون که اطلاع دادید. بعد از انتقال سرور لازم بود تنظیماتی تغییر کنه که درست شد.
    مرسی.
    لطفا قوانین فروم رو بخونید و با رعایت اونها در بهبود کیفیت فروم سهیم باشید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Postdoc - UBC - Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrdad نمایش پست ها
    ممنون که اطلاع دادید. بعد از انتقال سرور لازم بود تنظیماتی تغییر کنه که درست شد.
    مرسی.
    مرسی که سریع درستش کردید مهرداد جان

یه پیشنهاد هم برای بخش نتایج پذیرش دارم، الان فقط نسبت به یک موضوع مرتب میشه کردش، یعنی مثلا فقط میشه نسبت به رشته مرتب کرد، یا مثلا فقط معدل...
    اما اگه بشه برنامه ش رو تغییر بدید که بشه توش با چند تا آپشن مختلف سرچ کرد عالی میشه...
    (یا حتی اگر بشه ازش خروجی اکسل هم گرفت بد نیست اونم)
    Brothers everywhere , Raise your hands into the air
    We're warriors , Warriors of the world
    Like thunder from the sky , Sworn to fight and die
    We're warriors , Warriors of the world

سلام
    من برای بخش پذیرش برنامه هایی دارم که امیدوارم به زودی بتونم پیاده کنم. مرسی.
    لطفا قوانین فروم رو بخونید و با رعایت اونها در بهبود کیفیت فروم سهیم باشید.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrdad نمایش پست ها
    سلام
    من برای بخش پذیرش برنامه هایی دارم که امیدوارم به زودی بتونم پیاده کنم. مرسی.
    با عرض سلام و خسته نباشید
    می خواستم بپرسم که چرا با وجود داشتن 709 امتیاز فقط یک مربع سبز من روشن هست؟ مگر نباید 4 مربع سبز روشن باشد؟ ایا علت خاصی دارد؟
    پیشاپیش از پاسختون ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)