صفحه 167 از 506 نخستنخست ... 67117157158159160161162163164165166167168169170171172173174175176177217267 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,661 تا 1,670 , از مجموع 5051

موضوع: ویزای دانشجویی اسپانیا

Member yekta آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronic of IAU and MBA of Tehran University

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط nasermohammad نمایش پست ها
    مصاحبه کسانی که ریجکت میشن باز هم میره مادرید؟
    همه چی مثل یک مصاحبه شغلی است :

1. شما مدارکتو می دی
    2. ارزیاب مدارک شما را چک می کند تو ارزیابی اولیه یکسری خط قرمزهای وجود داره که می تونه منجر به ریجکت در همان مرحله اولیه بشود مثلا من اینطوری بودم دو هفته بعد از تحویل مدارک در ارزیابی ابتدایی مدارک ریجکت شدم حال برای چی خدا می دونه
    3. پس از ارزیابی مدارک شما دعوت به مصاحبه می شود سوالتی در مورد اینکه قصد شما از رفتن چیه برنامه تحصیلیتون چیه آشنایی حضوری با شخص شما و سطح زبان شما و ...
    4. مصاحبه گر به شرطی که منصف باشد و تکنیک های مصاحبه گری را بلد باشد یک ارزیابی را پرونده شما می کند حال نتیجه یا قبولی یا ریجکتی است اگر ریجکت باشید که هیچ و اگر مورد تایید واقع شده باشید ریپورت شما جهت تصمیم نهایی و اخذ ویزا به مادرید فرستاده می شود
    5. تماس با شما جهت صدور ویزا

در نهایت هم سفارت یک گزارش از لیست قبولی ها و ریجکتی ها به مادرید می ده ولی اینکه شما ریجکت بشی و اونا بخوان شما را با مادرید چک کنند خیلی دور از انتظاره و اصلا منتطقی نیست مادرید با اینهمه نمایندگی در دنیا بخواد خودشو اینهمه پر کار کنه اصلا نمایندگی ها یکسری اختیارات در صدور و ریجکت ویزا دارند

در ریجکت اولیه و مصاحبه کاملا مختارند به همین خاطره که به من نامه دادن و گفتن شما ریجکتی و هر شکایتی را با دادگاه عالی مادرید چک کن علیه کنسولگری تهران وگرنه می گفتند علیه وزارت امور خارجه مادرید

موفق باشید
    سعادت دیگران بخشی از خوشبختی ماست

پس این که گفتن رفته برا مادرید یعنی از نظر اینا قبولم؟

Member yekta آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronic of IAU and MBA of Tehran University

نقل قول نوشته اصلی توسط nasermohammad نمایش پست ها
    پس این که گفتن رفته برا مادرید یعنی از نظر اینا قبولم؟
    من اینطوری فکر می کنم
    سعادت دیگران بخشی از خوشبختی ماست

نقل قول نوشته اصلی توسط yekta نمایش پست ها
    من اینطوری فکر می کنم
    به استادم گفتن بعد مصاحبه مدارک همه میره مادرید. پس همه قبولن؟!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT Management

من برای دکترا از upc برای مارچ پذیرش دارم.چقدر احتمال داره که برای سپتامبر اینده با این وضعیت الان سفارت بتوانم دیفر کنم؟ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT Management

سلام.2 تا از دانشگاه های این کشور رنکینگ زیر 500 دارند و معتبر هستند.کشور اسلوونی همسایه ایتالیا-اتریش-سوییس است.عضو شینگنه.کشور فوق العاده ای است.ارام.زیبا.مردم خوبی داره.به تازگی وزارت علوم این 2 دانشگاه را ارزشیابی کرده و قراره در سایت وزارتخانه هم بیاورد.سفارت این کشور 1 ماه است که در خیابان پاسداران راه افتاده.و یکی از موسسات مجوزذار وزارت علوم هم شروع کرده به کار کردن روی این کشور.تا اشباع نشده به دوستان توصیه می کنم اقدام کنند.
    اسلوونی

نقل قول نوشته اصلی توسط honeyball نمایش پست ها
    سلام به ذوستان
    منم امروز نامه ریجکتیمو از این دارالمجانین گرفتم

موفق و موید باشید
    سلام دوست عزیز
    خیلییییی متاسف شدم
    شما برای دکتری می خواستید برید؟جسارتا شرایطتون رو میگید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid2005 نمایش پست ها
    يكي از مداركي كه من در ميان همه ريجكتي ها ديدم مدرك زبان بود شايد اين يكي از دلايل سفارت براي رد ويزاها بوده موفق باشيد

سلام یعنی همه اینها که ریجکت شدن نمره زبان نداشتن؟
    من خوب استاد باهام مصاحبه کرده و لابد از نظر زبان خوب بودم که قبولم کرده.من نمره زبان ندارم 22 فوریه هم تاریخ تحویل مدارکمه. نمیرسم که الان زبان بدم IElts هم که تا 25 فوریه جا نداشت.؟ استرس گرفتم نمی دونم چکار کنم؟ نمیشه نمره زبان رو مثلا یه هفته دیرتر برد یا اینکه وقت سفارت رو عقب انداخت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط yekta نمایش پست ها
    من اینطوری فکر می کنم
    استادم پرسیدن گفتن تو مادرید تصمیم گیری میشه
    درسته؟

سلام دیشب بعد از 20 روز التماس بالخره بخش بین الملل مرکزی ککه میخواستم یه دوره یک ماه بگزرونم پذیرشمو فرستاد منم با کمال نا امیدی بردم سفارت اصلا بهم وقت ندادند گفتن به دوره نمی رسم. دوره مارسه جالبش این بود که مسئول روابط بین الملله پشت تلفن میگه این دلیل کاملا غیر منطقیه هنوز 40 روز به شروع دوره مونده . ازش خواستم زنگ بزنه سفارت به نظرتون میشه واسه دوره مارس کاری کرد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)