صفحه 920 از 1402 نخستنخست ... 4208208709109119129139149159169179189199209219229239249259269279289299309701020 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,191 تا 9,200 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa_beh نمایش پست ها
    کسی اطلاعی نداره راجع به این قضیه؟ ((
    وقتی پروپوزال تصویب بشه دیگه تمومه. سعی کن یجوری به پدافند غیر عامل و اینا ربطش بدی. مثلا بگی اگه سیکلو فلان کارش بکنیم، چند درصد توی هزینه های نیروگاه و ارزبری صرفه جویی میشه و ما رو از بیگانگان بی نیاز می کنه و زمینه ی نفوذ رو از بین میبره.
    ولی به نظرم خوب پروژه هایی دارن. همونارو که بهت پیشنهاد دادن، انجام بده. من یکی از دوستام دکترای عمران داشت، امام حسین سر همین پروژه ی نخبگی اشکشو درآوردن. منم دکترای تبدیل انرژی دارم. اگه واقعاً پروزه هاشون تو همین مایه هاست، حتما برمیدارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mjnarak نمایش پست ها
    گواهی دانش آموختگی مشکلی نداره. من هم هفته ی پیش گواهیم مدت زمان تحصیل یا زمان شروع تحصیل نداشت، تأیید کردن و گیر ندادن. البته کارناممو همراه گواهی تو یه فایل پی دی اف فرستادم. مقاله کنفرانسیامم همه رو حذف کردم. بود و نبودشون فرقی نداره.
    اضافه کردن کارنامه فکر خوبیه، ممنون.
    مشکل‌ اینجاست که امکان ویرایش یا حذف وجود نداره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    علم و صنعت-طراحی کاربردی

سلام
    از دوستان کسی که از تسهیلات فناور استفاده کرده، نماشو برای ب ن ن م ارسال کردند یا نه؟
    شنیده شده که برای داش آموخته فناور آیین نامه ای برای ب ن ن م ارسال نشده!!!

Junior Member

سلام. من ارشد برق قدرت دارم و از بنیاد نخبگان نامه برای ب ن ن م دارم ولی هیچ جایی رو نمیشناسم. کسی اطلاعی داره در خصوص اینکه از کجا پروژه بگیرم؟ (می دونم معمولا خودشون یه جایی میندازن ولی بعضی وقتا هم سوال میکنن که اگه با جایی حرف زده باشیم اونجا بندازن). اگر کسی جایی رفته قبلا یا مشغول انجام هست و اونجا رو پیشنهاد میکنه لطفا در میون بزاره فکر کنم کمک بزرگی به همه باشه.

Junior Member

سلام
    آقایون یه مشکلی برام پیش اومده. هم می تونه تجربه ای باشه برای بقیه هم اگر کسی راه حلی سراغ داره کمک کنه.
    من اوایل اسفند 94 مدارکم رو بارگذاری کردم برای تسهیلات نظام وظیفه، بعد از 2 ماه نقص پرونده خورد راجع به مقالات کنفرانسی، بعد از 10 روز رسید به مرحله برابر با اصل کردن، برابر با اصل رو انجام دادم، بعد از 10 روز دوباره نقص پرونده خورد درباره گواهی سطح سه اختراع، بعد از 10 روز دوباره نقص پرونده خورد درباره گواهی اختراع، بعد از 10 روز پیام اومد که بیا برای برابر با اصل کردن مدارک. بعد از 9 روز ، امروز توی سیستم گفت که که حد نصاب امتیاز رو نیوردی. حالا من موندم و 4 ماه وقت تلف شده و اول شهریور اعزام به خدمت...
    رزومه:
    کارشناسی مهندسی عمران معدل 16.19
    معدل ارشد دانشگاه تهران 17.11
    6 تا مقاله کنفرانسی که هیچکدوم بدردم نخورد.
    گواهی ثبت اختراع سطح 3 با مشارکت 100%
    عضویت در انجمن تخصصی به مدت 2 سال
    عضویت در انجمن تخصصی به مدت یک سال

نقل قول نوشته اصلی توسط irwater نمایش پست ها
    سلام
    آقایون یه مشکلی برام پیش اومده. هم می تونه تجربه ای باشه برای بقیه هم اگر کسی راه حلی سراغ داره کمک کنه.
    من اوایل اسفند 94 مدارکم رو بارگذاری کردم برای تسهیلات نظام وظیفه، بعد از 2 ماه نقص پرونده خورد راجع به مقالات کنفرانسی، بعد از 10 روز رسید به مرحله برابر با اصل کردن، برابر با اصل رو انجام دادم، بعد از 10 روز دوباره نقص پرونده خورد درباره گواهی سطح سه اختراع، بعد از 10 روز دوباره نقص پرونده خورد درباره گواهی اختراع، بعد از 10 روز پیام اومد که بیا برای برابر با اصل کردن مدارک. بعد از 9 روز ، امروز توی سیستم گفت که که حد نصاب امتیاز رو نیوردی. حالا من موندم و 4 ماه وقت تلف شده و اول شهریور اعزام به خدمت...
    رزومه:
    کارشناسی مهندسی عمران معدل 16.19
    معدل ارشد دانشگاه تهران 17.11
    6 تا مقاله کنفرانسی که هیچکدوم بدردم نخورد.
    گواهی ثبت اختراع سطح 3 با مشارکت 100%
    عضویت در انجمن تخصصی به مدت 2 سال
    عضویت در انجمن تخصصی به مدت یک سال
    سلام
    واقعا متاسفم. حتما از سامانه پرسش و پاسخ ب م ن امتیازتون رو بپرسین.
    الان به نظر میرسه که در نهایت ثبت اختراع رو قبول نکردند دیگه و گرنه چرا اینقدر سر دووندن و اخرش رد قبول نشدید!
    مقاله های کنفرانس چرا هیچکدوم بدردتون نخوردن؟؟
    اگه امتیازتون مرزی بود میتونید مقاله های کنفرانسی رو پیگیری کنید که قبول کنند. یا اینکه مثلا یک مقاله ژورنال جور کنید به صورت همکاری با کسی که مقاله آماده برای سابمیت داره!
    در نهایت میتونید اعزام رو حداقل 2 ماه عقب بندازین برای بررسی این مدارک.
    موفق باشید

Senior Member Sha7ab آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط LIMITED نمایش پست ها
    سلام
    واقعا متاسفم. حتما از سامانه پرسش و پاسخ ب م ن امتیازتون رو بپرسین.
    الان به نظر میرسه که در نهایت ثبت اختراع رو قبول نکردند دیگه و گرنه چرا اینقدر سر دووندن و اخرش رد قبول نشدید!
    مقاله های کنفرانس چرا هیچکدوم بدردتون نخوردن؟؟
    اگه امتیازتون مرزی بود میتونید مقاله های کنفرانسی رو پیگیری کنید که قبول کنند. یا اینکه مثلا یک مقاله ژورنال جور کنید به صورت همکاری با کسی که مقاله آماده برای سابمیت داره!
    در نهایت میتونید اعزام رو حداقل 2 ماه عقب بندازین برای بررسی این مدارک.
    موفق باشید
    دوست عزیز مقاله ژورنال اکسپتش حداقل یک یا دو ماه طول میکشه.
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران-دانشگاه آزاد

با سلام
    دوستان، تفاوتی بین داوری پروژه های زیر شش ماه کسری با پروژه های با کسری بین 6 و 9 ماه در بنیاد وجود دارد یا هردو آنها همان دفاع چند دقیقه ای هستند؟ کلا تفاوت خاصی بین آنها وجود دارد؟ تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط Microoooo نمایش پست ها
    سلام دوستان
    امروز برام فرم نظام وظیفه تخصصی باز شده، رزومم رو همینجا میگم تا بقیه هم استفاده کنن! امتیازم و هم پیگیری کدم تا 2 3 روز آینده میاد جوابش:
    1- معدل کارشناسی 15.38 رشته فیزیک بدون اعمال ضریب (ضریب 1.00)
    2- معد ارشد 18.16 رشته فوتونیک بدون اعمال ضریب (ضریب 1.01)
    3- رتبه کل 16 ارشد از بین 1910 نفر
    4- 2.5 سال عضویت انجمن تخصصی
    5- 3 تا مقاله ISI با ضرایب تاثیر 4.54 ,6.45, 3.04 که تو همشون نفر اول بودم، بعلاوه اساتید راهنما و مشاور (2 تا راهنما +1 مشاور) تو همشون 3 نفر دیگه هم بودن (کلا 7 نفر)!
    6- دو تا کنفرانس (ارائه) که تو یکیش نفر اول بودم و تو اون یکی نفر هفتم (باز هم عین مقاله ها 3 نفر اساتید راهنما و مشاور بودن)
    سه تا طرح پژوهشی هم داشتم که چون تموم نشده بودن قبول نشدن! یه مقاله هم این اواخر اکسپت شد که دیگه اضافه نکردم
    25 فرودن مدارکم و فرستادم، یه ماه بعد نقص خوردم و 23 خرداد برابر اصل کردم! امروزم که اوکی شد.
    امتیاز من با این رزومه ۱۹۵ شده دوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط Sha7ab نمایش پست ها
    دوست عزیز مقاله ژورنال اکسپتش حداقل یک یا دو ماه طول میکشه.
    یک یا دو ماه که تازه میشه سریع ترین حالت و باید خوشحال باشن اگه اینقدر سریع بتونن اکسپت بگیرن! منم به عنوان راه آخر که اگه نخوان سربازی معمولی برن و از راه های دیگه هم جواب نگرفتن گفتم این کارم میتونن بکنن. برای این منظور ایشون میتونن برای خودشون همینقدر یا حتی بیشتر وقت بخرن و اعزام رو عقب بندازن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)