صفحه 921 از 1402 نخستنخست ... 4218218719119129139149159169179189199209219229239249259269279289299309319711021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,201 تا 9,210 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط Microoooo نمایش پست ها
    امتیاز من با این رزومه ۱۹۵ شده دوستان
    سلام، اول اینکه بازم تبریک میگم، دوم اینکه ممنونم که اطلاعاتتون رو اینجا هم مطرح می‌کنید.
    تونستید یه محاسبه سر انگشتی بکنید ببینید برای هر آیتم چند امتیاز دادن بهتون؟

امتیاز من با این رزومه ۱۹۵ شده دوستان
    خیلی عجیبه که شما با این رزومه خوب-سه تا مقاله- امتیازتون به 200 نرسیده...
    یکی از دوستان من کارشناسی و ارشدش رو دانشگاه تبریز بوده رشته مهندسی مکانیک، در هر دو مقطع شرط معدل رو کسب کرده و البته با سهمیه استعداد درخشان وارد مقطع ارشد شده و یه مقاله هم داشته و امتیاز لازم رو گرفته البته نمیدونم چند ولی کارش حل شده...یعنی فقط با داشتن معدل بالا+سهمیه استعداد درخشان و یک مقاله!

نقل قول نوشته اصلی توسط irwater نمایش پست ها
    سلام
    آقایون یه مشکلی برام پیش اومده. هم می تونه تجربه ای باشه برای بقیه هم اگر کسی راه حلی سراغ داره کمک کنه.
    من اوایل اسفند 94 مدارکم رو بارگذاری کردم برای تسهیلات نظام وظیفه، بعد از 2 ماه نقص پرونده خورد راجع به مقالات کنفرانسی، بعد از 10 روز رسید به مرحله برابر با اصل کردن، برابر با اصل رو انجام دادم، بعد از 10 روز دوباره نقص پرونده خورد درباره گواهی سطح سه اختراع، بعد از 10 روز دوباره نقص پرونده خورد درباره گواهی اختراع، بعد از 10 روز پیام اومد که بیا برای برابر با اصل کردن مدارک. بعد از 9 روز ، امروز توی سیستم گفت که که حد نصاب امتیاز رو نیوردی. حالا من موندم و 4 ماه وقت تلف شده و اول شهریور اعزام به خدمت...
    رزومه:
    کارشناسی مهندسی عمران معدل 16.19
    معدل ارشد دانشگاه تهران 17.11
    6 تا مقاله کنفرانسی که هیچکدوم بدردم نخورد.
    گواهی ثبت اختراع سطح 3 با مشارکت 100%
    عضویت در انجمن تخصصی به مدت 2 سال
    عضویت در انجمن تخصصی به مدت یک سال
    خیلی عجیبه واقعا!!!
    اگه رزومه شما اون حد نصاب لازم رو نمیتونسته بدست بیاره پس چرا ازتون خواستن که مدارک رو برابر با اصل کنید و اینهمه شما رو معطل کردن؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar123 نمایش پست ها
    سلام، اول اینکه بازم تبریک میگم، دوم اینکه ممنونم که اطلاعاتتون رو اینجا هم مطرح می‌کنید.
    تونستید یه محاسبه سر انگشتی بکنید ببینید برای هر آیتم چند امتیاز دادن بهتون؟
    ممنون دوست عزیز.
    خب ظاهرا معدل امتیاز منفی رو داره.
    ۱- معدل کارشناسی (۱۷-(۱۵.۳۸×۱.۰۰))×۲۵×۹/۸= ۴۳-
    ۲-معدل ارشد (۱۷-(۱۸.۱۶×۱.۰۱))×۵۰×۴/۵=۵۳
    ۳-رتبه ارشد دور و بر ۵ الی ۱۰ امتیاز
    ۴-عضویت انجمن ۶۰ امتیاز (ماکزیمم امتیاز)
    ۵-مقالات هم دو رو بر ۱۰۰ الی ۱۱۰ امتیاز
    ۶- کنفرانس ها ۱۰ امتیاز
    مجموع امتیازها تقریبا میشه ۱۹۵. حالا این اون چیزی بود که من بدست آوردم. فقط این وسط ایمپکت مقاله هام زیاد تاثیری تو روند کار نداشته گویا.

ممنون دوست عزیز.
    خب ظاهرا معدل امتیاز منفی رو داره.
    ۱- معدل کارشناسی (۱۷-(۱۵.۳۸×۱.۰۰))×۲۵×۹/۸= ۴۳-
    ۲-معدل ارشد (۱۷-(۱۸.۱۶×۱.۰۱))×۵۰×۴/۵=۵۳
    ۳-رتبه ارشد دور و بر ۵ الی ۱۰ امتیاز
    ۴-عضویت انجمن ۶۰ امتیاز (ماکزیمم امتیاز)
    ۵-مقالات هم دو رو بر ۱۰۰ الی ۱۱۰ امتیاز
    ۶- کنفرانس ها ۱۰ امتیاز
    مجموع امتیازها تقریبا میشه ۱۹۵. حالا این اون چیزی بود که من بدست آوردم. فقط این وسط ایمپکت مقاله هام زیاد تاثیری تو روند کار نداشته گویا.
    اینطور که معلومه برای عضویت در انجمن‌ها امتیاز خوبی قائل میشن، چند روز پیش که مدارکم رو آپلود کردم قسمتی‌ نبود که مشخص کنم چند سال عضو انجمن بودم و فقط در گواهی آپلود شده نوشته شده بود، از روی همون تصمیم میگیرن؟
    شما با ۱۹۵ امتیاز قبول شدید، پس اینکه حتما ۲۰۰ امتیاز کسب بشه شرط نیست و گویا ملاحظات دیگه ای هم دارن ، مثلا شما مقالات خوبی داشتید البته امتیاز بالایی گرفته بودید

سلام. وقت همگی بخیر.
    یه سوال داشتم از دوستان. زمان شروع مدت ۱۴ ماهه طرح جایگزین خدمت، از تاریخ تشکیل پرونده و معرفی به سازمان شروع میشه، یا از تاریخ تصویب پروپوزال؟

Junior Member

سلام دوست من.
    ممنون از راهنمایتون.
    فرصت برای اکسپت مقاله دیگه نیست. شاید با همین رزومه یکبار دیگه اقدام کنم، هرچه باداباد.
    موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط irwater نمایش پست ها
    سلام دوست من.
    ممنون از راهنمایتون.
    فرصت برای اکسپت مقاله دیگه نیست. شاید با همین رزومه یکبار دیگه اقدام کنم، هرچه باداباد.
    موفق باشید.
    به نظرم حتما از سامانه پرسش و پاسخ پیگیری کنید (http://qanda.bmn.ir/#/login). اینکه اونقدر طول کشید یعنی امتیازتون نزدیک بوده. حالا اگه بتونید کنفرانس هارو اضافه کنید باز خوبه برای دوباره تلاش کردن، اگر بدون تغییر در رزومه دوباره اقدام کنید احتمال زیاد سریع رد میکنند!
    موفق باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشک

با سلام خدمت همه دوستان...
    ممنون از همه کسانی که بدور از بخل و حسادت اطلاعات رو در اختیار بقیه قرار میدن تا شاید کار دوستاشون جلو بیفته..
    دانشجوی پزشکی بودم که بهمن فارغ التحصیل شدم
    من اوایل اسفند 94 واسه بنیاد اقدام کردم
    الان کار از مرحله برابر با اصل گذشته و یه منوی دیگه به نام "نظام وظیفه تخصصی" باز شده که خواسته بود کاربرگ معرفی به ب ن ن م رو پر کنم و واسشون بفرستم. منم فرستادم و الان نوشته مشاهده امتیاز (بنیاد) و وقتی روی علامت چشم میزنم مینویسه در دست بررسی توسط کارشناسان
    حالا من نمیدونم این یعنی من پذیرفته شدم یا هنوز معلوم نیست؟؟ اگه کسی میدونه کمک کنه!!!
    اگرم کسی مطمئنه پذیرفته شدم تا رزومه م و مراحل کار رو بگم تا سایرین بتونن وضعیت خودشون رو بهتر ارزیابی کنن

نقل قول نوشته اصلی توسط dr0938353 نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان...
    ممنون از همه کسانی که بدور از بخل و حسادت اطلاعات رو در اختیار بقیه قرار میدن تا شاید کار دوستاشون جلو بیفته..
    دانشجوی پزشکی بودم که بهمن فارغ التحصیل شدم
    من اوایل اسفند 94 واسه بنیاد اقدام کردم
    الان کار از مرحله برابر با اصل گذشته و یه منوی دیگه به نام "نظام وظیفه تخصصی" باز شده که خواسته بود کاربرگ معرفی به ب ن ن م رو پر کنم و واسشون بفرستم. منم فرستادم و الان نوشته مشاهده امتیاز (بنیاد) و وقتی روی علامت چشم میزنم مینویسه در دست بررسی توسط کارشناسان
    حالا من نمیدونم این یعنی من پذیرفته شدم یا هنوز معلوم نیست؟؟ اگه کسی میدونه کمک کنه!!!
    اگرم کسی مطمئنه پذیرفته شدم تا رزومه م و مراحل کار رو بگم تا سایرین بتونن وضعیت خودشون رو بهتر ارزیابی کنن
    سلام. تبریک میگم بهتون، قبول شدید.
    یک هفته الی ۱۰ روز دیگه نامه ی معرفی شما به ب ن ن م ارسال میشه.

موفق باشین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)