صفحه 922 از 1402 نخستنخست ... 4228228729129139149159169179189199209219229239249259269279289299309319329721022 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,211 تا 9,220 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشک

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

خیلی ممنون آقا مصطفی...
    رزومه من:
    رتبه 250-300 کنکور سراسری تجربی و پزشکی شهید بهشتی
    معدل 17.15 البته بدون ضریب (ضریب بهشتی 1.06)
    یک letter to editor بعنوان نویسنده سوم در ژورنال ایپمکت 4 که ISI و pubmed هست (3 نویسنده داشته)
    یک systematic review (مقاله اوریجینال) تو ژورنال ISI و pubmed ولی بدون ایمپکت بعنوان نفر اول ( 5 نویسنده داشته)
    دو تا case-report (گزارش موردی) هردو توی مجلات فقط pubmed و بدون ایمپکت بوده یکی بعنوان نفر دوم و کارسپاند (2 نویسنده داشته) و یکی بعنوان نفر سوم (5 نویسنده داشته)
    یک case-report and review of literature توی مچله فقط pubmed و بدون ایمپکت بعنوان نفر دوم (4 نویسنده داشته)
    یک original article بعنوان نفر هفتم تو مجله ایمپکت 2.5 که ISIو pubmed هست (9 نویسنده داشته)
    همین
    Pubmed و ISI چون 2 تا پایگاه مهم واسه مجلات پزشکی هستن تاکید کردم
    ........

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشک

مراحل کار:
    من مدارکو حدود 7 اسفند اپلود کردم
    بعد حدود 50 روز اومد که ناقصه وگواهی تایید استاد راهنما برای 2 تا مقاله پذیرفته شده (چاپ نشده ) رو خواستن ولی نگفتن رو چی بنویسم و چطوری..
    منم با کلی شرمندگی از راه دور با استادم تماس گرفتم و گفتم رو یه سربرگ بیمارستان بنویسه من چکاره بودم تو مقااله ها ومهرو امضا کنه و عکسشو برام بفرسته
    استاد گرامی لطف کزدن و فرداش برام فرستادن که اپلود کردم.
    تقریبا بعد از 1 ماه دوباره واسه همون دومقاله نقص زدن و این بار گفتن که اصل مقاله بعنی همون چیزی رو که واسه مچله فرستادین رو برامون بفرستید. (چون من سری اول یه نسخه اولیه که قطعی نبود و یکم نقص داشت رو فرستاده بودم). منم که نداشتم، این بار با ایمیل به دفتر مجله اصلشو خواستم که برام فرستادن بعد 1 روز (البته اینو بگم از شانس ما این دو مجله ایرانی بودن و در تهران بودن و تماس هم گرفتم). منم آپلود کردمو فرستادم.
    بعد حدود 3 هفته برای بار سوم نقص زدن واسه همون 2 مقاله که تایید استاد راهنما باید روی پرینت برگ پذیرش باشه و تاکید کردن که ترتیب اسامی نویسندگان توسط استاد راهنما باید مشخص باشه. این بار با شرمندگی بیشتر دوباره تماس گرفتم با استادم که روی پرینت برگ پذیرش اسامی رو بترتیب و همچنین نقش منو بنویسه و مهر وامضا شده برام بفرسته. استاد عزیز هم همون روز برام فرستاد. منم اپلود کردم
    این دفه دیگه مراحل سریعتر پیش رفت و بعد 7-8 روز تو سایت زد که باید اصل مدارکو بیاری. منم اصل مدارکو بردم و تایید شد. بعد حدود 10 روز یه منوی جدید باز شده بعنوان "نظام وظیفه تخصصی" کفته بود کاربرگ معرفی ب ن ن م رو پر کنید و اپلود کن که انجام دادم
    دیروز فرستادم و الان زده مشاهده امتیاز (بنیاد) و وقتی روی چشم میزنم میگه در دست بررسی توسط کارشناسان
    حالا منتظرم ببینم چی میشه....

دوستان سلام، وقتتون بخیر
    من دانشجوی دانشگاه تهران بودم، اما با یکی از اساتید دانشگاه علم و صنعت در زمینه رشته خودم-مهندسی شیمی- همکاری کردم و تونستیم مقاله کار رو هم تو یه ژورنال نسبتا خوب چاپ کنیم-البته طبیعتا با افیلیشن دانشکده و دانشگاه خودم-. آیا این مقاله رو میتونم بعنوان رزومه ارائه کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط miladg نمایش پست ها
    دوستان سلام، وقتتون بخیر
    من دانشجوی دانشگاه تهران بودم، اما با یکی از اساتید دانشگاه علم و صنعت در زمینه رشته خودم-مهندسی شیمی- همکاری کردم و تونستیم مقاله کار رو هم تو یه ژورنال نسبتا خوب چاپ کنیم-البته طبیعتا با افیلیشن دانشکده و دانشگاه خودم-. آیا این مقاله رو میتونم بعنوان رزومه ارائه کنم؟
    بله دوست عزیز میشه و امکانش هست. حتی اگه افیلییشن دانشگاه دیگه ای هم داشته باشید امکانش هست

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar123 نمایش پست ها
    اینطور که معلومه برای عضویت در انجمن‌ها امتیاز خوبی قائل میشن، چند روز پیش که مدارکم رو آپلود کردم قسمتی‌ نبود که مشخص کنم چند سال عضو انجمن بودم و فقط در گواهی آپلود شده نوشته شده بود، از روی همون تصمیم میگیرن؟
    شما با ۱۹۵ امتیاز قبول شدید، پس اینکه حتما ۲۰۰ امتیاز کسب بشه شرط نیست و گویا ملاحظات دیگه ای هم دارن ، مثلا شما مقالات خوبی داشتید البته امتیاز بالایی گرفته بودید
    بله دوست عزیز، طبق‌همون مدرک هستش

Junior Member

سلام.ممنون که اطلاعات خوبی در اختیار همه قرار می دید. من تازه از پایان نامه ارشدم دفاع کردم و میخوام برای پروژه کسر خدمت اقدام کنم.نمیدونم از کجا باید شروع کنم.یه سالی هست که توی سامانه ثریا مدارکمو کم کم اپلود می کنم ولی تایید نهایی نزدم هنوز چون نمیدونم بعدش ویرایش میشه کرد یا نه.مشخصاتم به شکل زیره:
    معدل کارشناسی از دانشگاه ازاد در مهندسی عمران 16.56
    معدل ارشد از دانشگاه ازاد در عمران 19.22 ( بدون نمره پایان نامه چون دفاع نمره کامل 18 گرفتم دارم مقاله ارسال می کنم. دوستان میدونن دانشگاه ازاد مقاله باید داد که 2 نمره دیگه هم بشه گرفت)
    بیش ار 1 سال سابقه عضویت در حدود 6 انجمن علمی که توی انجمن دانشگاه عضو هیئت مدیره هستم
    5 مقاله کنفرانسی دارم ملی و بین المللی
    گواهی دانشجوی ممتاز ارشد در دانشگاه
    عضو باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان
    موارد بالا رو اپلود کردم در سامانه ثریا. دوستان به نظرتون طرح کی باید بردارم و چه جوری؟ اصلا شرایطم میخوره به بنیاد نخبگان؟ یا از راه دیگه ای باید اقدام کنم؟چقد کم میشه با شرایط من؟ نمیخوام زمانم تلف شه و زود اقدام کنم.ممنون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nemati_88 نمایش پست ها
    سلام.ممنون که اطلاعات خوبی در اختیار همه قرار می دید. من تازه از پایان نامه ارشدم دفاع کردم و میخوام برای پروژه کسر خدمت اقدام کنم.نمیدونم از کجا باید شروع کنم.یه سالی هست که توی سامانه ثریا مدارکمو کم کم اپلود می کنم ولی تایید نهایی نزدم هنوز چون نمیدونم بعدش ویرایش میشه کرد یا نه.مشخصاتم به شکل زیره:
    معدل کارشناسی از دانشگاه ازاد در مهندسی عمران 16.56
    معدل ارشد از دانشگاه ازاد در عمران 19.22 ( بدون نمره پایان نامه چون دفاع نمره کامل 18 گرفتم دارم مقاله ارسال می کنم. دوستان میدونن دانشگاه ازاد مقاله باید داد که 2 نمره دیگه هم بشه گرفت)
    بیش ار 1 سال سابقه عضویت در حدود 6 انجمن علمی که توی انجمن دانشگاه عضو هیئت مدیره هستم
    5 مقاله کنفرانسی دارم ملی و بین المللی
    گواهی دانشجوی ممتاز ارشد در دانشگاه
    عضو باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان
    موارد بالا رو اپلود کردم در سامانه ثریا. دوستان به نظرتون طرح کی باید بردارم و چه جوری؟ اصلا شرایطم میخوره به بنیاد نخبگان؟ یا از راه دیگه ای باید اقدام کنم؟چقد کم میشه با شرایط من؟ نمیخوام زمانم تلف شه و زود اقدام کنم.ممنون.
    اگر کنفرانسات ارایه شفاهی بوده و گواهی هم داری ، بهنظرم اقدام کن

نقل قول نوشته اصلی توسط Microoooo نمایش پست ها
    بله دوست عزیز میشه و امکانش هست. حتی اگه افیلییشن دانشگاه دیگه ای هم داشته باشید امکانش هست
    سپاس از پاسخ شما و اینکه به سوالات توجه میکنید.
    یه مورد دیگه هم میخواستم بپرسم در مورد اون فرمولی که برای محاسبه امتیاز معدل گذاشته بودید...من فکر میکنم یه بخشی از فرمول اشکال داره چون هرچقدر حساب کردم اون اعداد -43 و 53 که شما بدست آورده بودید رو نتونستم بدست بیارم...اگر امکانش هست محبت کنید خودتون هم چک کنید...مرسی

Junior Member

ممنون که پاسخ دادین. متاسفانه دو موردش شفاهی بوده ولی برای همشون گواهی دارم.پس باید از طریق سامانه ثریا اقدام کنم برای کاهش خدمت و پروژه ؟؟

با سلام،
    خوشحالم از اینکه اینجا دوستان مشارکت دارند و اطلاعاتشون رو در اختیار بقیه قرار میدن.
    اینطور که دوستان زمان بندی بنیاد در بررسی مدارک رو اینجا میگن، گویا ممکنه خیلی‌ بیشتر از ۴۵ روز مطرح شده در سایت بنیاد طول بکشه و با توجه به اینکه من شهریور مهلت یک ساله‌ام تموم می‌شه باید به فکر راه‌های جایگزین هم باشم.

می‌خواستم بپرسم اگر من به سازمانی درخواست امریه بدم و بعد از اوکی گرفتن از اون سازمان نخبگی اوکی بشه، آیا امکان خروج از امریه و ورود به طرح نخبگی وجود داره؟
    ویرایش توسط shahriar123 : June 29th, 2016 در ساعت 09:34 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)