صفحه 42 از 45 نخستنخست ... 3233343536373839404142434445 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 411 تا 420 , از مجموع 441

موضوع: مدارک لازم برای ویزای دانشجویی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک لازم برای ویزای دانشجویی

آدرس زير رو چك كنيد بعد تصميم بگيريد آنلاين اقدام كنيد يا حضوري. اين صفحه كه مربوط به اداره مهاجرت سوئده زمان تقريبي براي صدور ويزا رو بهتون ميگه.

http://www.migrationsverket.se/Engli...-decision.html

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamedhhh نمایش پست ها
    به همه بچه هايي كه ميخوان براي ويزا اقدام كنن شديدا توصيه ميكنم آنلاين اقدام كنن. در حال حاضر مدت زمان تصميم گيري براي آنلاين ها يك تا دو ماهه در حالي كه براي درخواست حضوري اين زمان دو تا شش ماهه.

Junior Member

سلام دوستان عزیز. یه سوال خیلی فوری دارم و امیدوارم بتونید راهنمایی کنید. آیا برای تحصیل علاوه بر کارت اقامت برای ویزا هم باید اقدام کنیم؟ یعنی بطور مجزا. یا فقط دریافت کارت اقامت کفایت می کنه؟ مرسی

Junior Member

دوستانی که به تازگی اقدام کردن, ترجمه شناسنامه باید با مهر وزارت خارجه و دادگستری باشه؟ من زنگ زدم سفارت گفتن همه چیز لازمه! در صورتی که یکی از دوستان اینجا گفته مهر دارالترجمه کفایت می کنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط negin557 نمایش پست ها
    دوستانی که به تازگی اقدام کردن, ترجمه شناسنامه باید با مهر وزارت خارجه و دادگستری باشه؟ من زنگ زدم سفارت گفتن همه چیز لازمه! در صورتی که یکی از دوستان اینجا گفته مهر دارالترجمه کفایت می کنه
    شما دارید با همسرتون اقدام می کنید؟

با سلام من تمام صفحات رو خوندم برای مدارک لازم ولی چیزی که تعجب کردم این بود که چرا اسمی از مدارک تحصیلی یا ترجمه شناسنامه نیستش؟ یعنی اینا لازم نیستش؟ لطف میکنید منو راهنمایی کنید .

سلام
    برای گرفتن کارت اقامت دانشجویی ، تو مدارکی که تو سایت سفارت نوشته مدارک تحصیلی نمی خواد . ترجمه شناسنامه رو خواسته ولی ظاهرا برای متاهلینه ، اگر مجرد باشین اون رو هم نمی خوان. پیشنهاد میکنم یه کپی از مدارک تحصیلی و ترجمه هاشو داشته باشین ممکنه بعدا بخوان . این تجربه من بود.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elze نمایش پست ها
    شما دارید با همسرتون اقدام می کنید؟
    من که انلاین اقدام کردم اصلا کپی شناسنامه نخواست . البته من مجرد بودم . ولی خودمم شنیدم که نمیخاد ولی مطمعن نیستم . طبق گفته های دوستان نمیخاد .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط khoshkharam نمایش پست ها
    با سلام من تمام صفحات رو خوندم برای مدارک لازم ولی چیزی که تعجب کردم این بود که چرا اسمی از مدارک تحصیلی یا ترجمه شناسنامه نیستش؟ یعنی اینا لازم نیستش؟ لطف میکنید منو راهنمایی کنید .
    شناسنامه نمیخاد چون احتمالا زدید مجرد . مدرک هم نمیخاست منم تعجب کردم . احتمالا چون شما پذیدش دارید و قبلش دانشگاه مدارک رو دیدیه و تایید کرده . البته برای خود من بعد یک ماه ایمیل زدن و یک لینک فرستادن که به سوالات این سایت جواب بده و مدارک لازم مربئط به سوالات رو اپلود کنو که یکی از سوالاتش این بود کجا درس خوندید . من اونجا مدرک کارشناسی رو اپلود کردم . والا خودشونم نمیدونن چی میخاد .

Junior Member

سلام

من 10 روز پیش آنلاین اپلای کردم برای resident permit و امروز ایمیل دریافت کردم که باید 1000 کرون برای اپلیکیشن فی پرداخت کنم، ولی نگفتن که چطوری میشه آنلاین این پول رو پرداخت کرد و هیچ گزینه ای هم تو برای اینکار تو سایتی که اپلای کردم نیست. حالا کسی میدونه چطوری میشه این پول رو آنلاین پرداخت کرد؟ ممنون میشم اگه کسی راهنمایی کنه.

http://www.swedenabroad.com/en-GB/Em...n-Sweden/Fees/

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sae1363 نمایش پست ها
    سلام

من 10 روز پیش آنلاین اپلای کردم برای resident permit و امروز ایمیل دریافت کردم که باید 1000 کرون برای اپلیکیشن فی پرداخت کنم، ولی نگفتن که چطوری میشه آنلاین این پول رو پرداخت کرد و هیچ گزینه ای هم تو برای اینکار تو سایتی که اپلای کردم نیست. حالا کسی میدونه چطوری میشه این پول رو آنلاین پرداخت کرد؟ ممنون میشم اگه کسی راهنمایی کنه.

http://www.swedenabroad.com/en-GB/Em...n-Sweden/Fees/
    من از اینجا 1000 کرون پرداخت کردم شد 555 تومن کارت اقامتم اومده

http://sharifvisa24.com/

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)