صفحه 20 از 38 نخستنخست ... 101112131415161718192021222324252627282930 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 376

موضوع: کنسل شدن آزمون TOEFL در هر سنتری از طریق ETS

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کنسل شدن آزمون در یک حوزه، طبق اعلام ets

نقل قول نوشته اصلی توسط mecha90 نمایش پست ها
    سنتر مشهد تو سایتش درباره بسته شدن مطلبی انداخته:
    http://jahanelm.ac.ir/toefl/index.ph...tent&t=co&i=13
    خب پس دقیقا مشخص شد مشکل از کجاست. البته جای امیدواری هست که تاریخ های بعدی دوباره برگرده و بشه دوباره ثبت نام کرد.

Junior Member

بچه ها به منم ایمیل اومده که شیرازم همه امتحان ها لغو شده قضیه چیه الانم همه تاریخ ها پر هس نمیدونم چرا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط behdasht نمایش پست ها
    بچه ها به منم ایمیل اومده که شیرازم همه امتحان ها لغو شده قضیه چیه الانم همه تاریخ ها پر هس نمیدونم چرا؟
    منظورتون از اینکه (شیرازم همه امتحانها لغو شده) چیه دوست عزیز؟ یعنی شما سنترتون شیراز بوده و از ای تی اس ایمیل اومده که امتحانتون لغو شده؟ یا اینکه از جای دیگری خبردار شدید که همه امتحانها لغو شده؟ ببخشید که این سوالهارو پرسیدم، چون واسم عجیب بود که چطور و از چه منبع موثقی فهمیدید همه امتحانها لغو شده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران - شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط baran_eghtesad نمایش پست ها
    منظورتون از اینکه (شیرازم همه امتحانها لغو شده) چیه دوست عزیز؟ یعنی شما سنترتون شیراز بوده و از ای تی اس ایمیل اومده که امتحانتون لغو شده؟ یا اینکه از جای دیگری خبردار شدید که همه امتحانها لغو شده؟ ببخشید که این سوالهارو پرسیدم، چون واسم عجیب بود که چطور و از چه منبع موثقی فهمیدید همه امتحانها لغو شده.
    برای مشهد هم همین اتفاق افتاده، برای من ایمیل اومد که دیگه توی مشهد آزمونی برگزار نمیشه، با وجود اینکه تا اون تاریخی که من بودم سه تا آزمون دیگه مونده بود.
    اگه تو ای تی اس هم چک کنید، تاریخ های امتحان مشهد و شیراز خالیه.
    بقیه شهرها تاریخها نوشته شده (حتی اگه پر باشه)

Junior Member

بله شیراز اصفهان و آمل لغو شدن بعد ی چیزی ی ووچر برای من اومده این همون ووچری هس که میتونم دوباره ثبت نام کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط behdasht نمایش پست ها
    بله شیراز اصفهان و آمل لغو شدن بعد ی چیزی ی ووچر برای من اومده این همون ووچری هس که میتونم دوباره ثبت نام کنم؟
    بله دوست عزیز. چون خودشون امتحان رو لغو کردن به همه شرکت کننده ها یه ووچر دیگه دادن که دوباره ثبت نام کنن. ولی چه فایده همه برنامه های آدم رو میریزن بهم بعد یه ووچر میدن در حالیکه هیچ تاریخی باز نیست که بتونی ثبت نام کنی یا حداقل تاریخهایی که بازن عملأ به دردت نمیخورن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط baran_eghtesad نمایش پست ها
    بله دوست عزیز. چون خودشون امتحان رو لغو کردن به همه شرکت کننده ها یه ووچر دیگه دادن که دوباره ثبت نام کنن. ولی چه فایده همه برنامه های آدم رو میریزن بهم بعد یه ووچر میدن در حالیکه هیچ تاریخی باز نیست که بتونی ثبت نام کنی یا حداقل تاریخهایی که بازن عملأ به دردت نمیخورن
    بله دیقا درسته الانم همه برنامه هام بهم ریخته تازه استرس یک شهر دیگه هم دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط masih65 نمایش پست ها
    خب پس دقیقا مشخص شد مشکل از کجاست. البته جای امیدواری هست که تاریخ های بعدی دوباره برگرده و بشه دوباره ثبت نام کرد.
    نه اصلا ریسک نکنید دوستان چون من ازش پرسیدم گفت این بعدا ممکن ا ماه دیگه باشه ممکنم هست 1 سال دیگه

Junior Member mecha90 آواتار ها

دوستان من از ابنجا نگاه می کنم مثل اینکه تبریز هم کنسل شده. ایمیل اومده برای شرکت کنندگان؟

نقل قول نوشته اصلی توسط vralizadeh نمایش پست ها
    آره عزیز، من 18 اکتبر بودم، مشهد. کنسل شده، تو پروفایلم هم زده کنسلد، یه ووچر هم اومده. ولی افسوس که همه جا پره!
    به نظرتون نزدیک همون 18 اکتبر احتمال خالی شدن جایی هست با ووچر بریم بگیریم؟
    مال منم 18 اکتبر بود و شد کنسل متاسفانه.
    شما ها دوباره برا مشهد میزنید یا جای دیگه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)