صفحه 5 از 33 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 324

موضوع: تقويت مهارت بخش Speaking

ApplyAbroad Champion
    m0h3n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Science, University of Bonn

پیش فرض پاسخ : لطفاً راهنمایی کنید: تقویت Speaking IELTS

بنظر من دیدن فیلم خیلی میتونه کمک کنه. بعلاوه اینکه وقتی شما reading میخونید یا writing کار میکنید یا listening گوش می کنید، موقع صحبت کردن ساختارها خودبه خود در ذهنتون شکل می گیره(در صورت کارکردن زیاد).
    من خودم که واسه speaking هیچ کتابی نخوندم. فیلم نگاه میکردم و فقط یه 4-5 باری با یکی از دوستام Task2 امتحان رو با هم کار میکردیم. یه موضوع اون میگفت و یکی من. گاهی وقت ها هم با خودم صحبت می کردم.
    فقط همین. امتحان هم شدم 6

When one helps another, Both gain in strength
    جهان هر کس به وسعت جهان فکر اوست !

سلام
    دوستان احیانا کسی اینجا هست که روز 8 jan امتحان Speaking داشته باشه ؟ IELTS TEHRAN

من هم فکر میکنم توصیف راه خوبی باشه ...
    می تونی با کسی که زبانش قوی بحث کنی
    ویرایش توسط mahdi : December 22nd, 2009 در ساعت 09:26 PM دلیل: دو پست ارسال شده را من در یک پست قرار دادم !

Junior Member

باسلام. ما باید باچه لهجه ای جواب بدیم ؟ اشکال نداره اگه بریتیش و امریکن اشتبا ها قاطی بشه؟ با تشکر.

ApplyAbroad Champion
    m0h3n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Science, University of Bonn

نقل قول نوشته اصلی توسط محقی نمایش پست ها
    باسلام. ما باید باچه لهجه ای جواب بدیم ؟ اشکال نداره اگه بریتیش و امریکن اشتبا ها قاطی بشه؟ با تشکر.
    تفاوتی نداره که شما با چه لهجه ای پاسخ میدید... تنها سعی کنید پاسخ درستی از حیث speaking بدید و سوال examiner رو cover کنید...
    بی شک صحیت کردن با لهجه قشنگ، به لحاظ روانی تاثیر گذار خواهد بود...

When one helps another, Both gain in strength
    جهان هر کس به وسعت جهان فکر اوست !

ApplyAbroad Hero shp_com آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط محقی نمایش پست ها
    ببینید شما یا American جواب می دین یا Brithish. لهجه ها رو قاطی نکنید. من یادمه استاد ها بارها اینو به ما گوش زد می کردن.
    اگر برای پاییز 2010 سوئد اپلای کردید، لطفا در این نظرسنجی شرکت کنید.
    در صورتی که نتیجه ی ویزای سوئدتون اومده، لطفا به اینجا مراجعه کنید.
    به امید خبر های خوب

سلام
    دو تا موضوع را فراموش نكنيد:
    1- اين موضوع هايي كه در كتابها هست را واقعا كار كنيد! اينكه فقط بخونيد كافي نيست. چون من خودم به اين مشكل برخوردم.
    2- با كسي كه باهاتون مصاحبه ميكنه اگه ميتونيد بحث كنيد! مثلا من داشتم از سيستم حمل و نقل و متروي تهران تعريف ميكردم، اون هم با حالت تعجب بهم نگاه كرد، ابروش رو انداخت بالا و گفت "واقعا خوبه؟! چرا اينو ميگي؟" من هم از فرصت استفاده كردم و شروع كردم به دفاع از ايران! و يكم سياست داخلي و خارجي! و علت اينكه الان چرا وضع خيلي خوب نيست و اينا! (بازهم ميگم اگه به موضوعي كه واردش ميشيد تسلط نداريد اصلا وارد موضوع چالشي نشيد و به سوالات فقط درحد كافي جواب بديد چون اون ازتون با توجه به حرفهاي خودتون دوباره سوال ميكنه)

Junior Member amir12 آواتار ها

برای طولانی مدت به نظر من خوبه که آدم هر از چند گاهی از موضوعات روز دنیا خبر داشته باشه که مثلا با نگاهی انداختن به مجله های جنرال خارجی هم میشه با این موضوعات آشنا شد و هم یک سری لغات کلیدی یاد گرفت. مجله Readers Digest یکی از اوناست که از اینترنت هم میتونین دانلود کنین. اصولا مطلع بودن هم تاثیر مثبتی روی شنونده داره و هم آرامش و اعتماد بنفس خودتونو زیاد میکنه که دوباره باعث میشه نمرتون بالاتر بره.
    در کنارش هر از چند گاهی یه فیلمی ببینین کتابی بخونین و ... . میدونین مثلا موضوع فیلم و مسایل مرتبط با اون تا حالا به صورتهای مختلف سئوال خیلیها بوده.
    انسان نمیتواند به آسمان نیندیشد! چگونه میتواند؟!
    دکتر شریعتی

Junior Member

دوستان کتابی هست که برای هر موضوع توضیح نمونه هم داشته باشه؟

در حین مصاحبه آیا باید حتما به چشم های طرف نگاه کنیم و اگه نکنیم ضعف محسوب می شه؟؟ نمی شه به زمین یا در و دیوار نگاه کنیم؟ وقتب یه طرفم نگاه می کنم هول می شم.

و در آخر این که نمونه سوالات speaking کشورهای دیگه رو که دوستان توی یه تاپیک دیگه گذاشته بودن آیا به در کسایی که تو ایران هستن می خوره؟؟ یعنی سوالات هر کشوری با بقیه فرق داره یا مباحث یکیه؟

Member shad آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mad نمایش پست ها
    دوستان کتابی هست که برای هر موضوع توضیح نمونه هم داشته باشه؟

در حین مصاحبه آیا باید حتما به چشم های طرف نگاه کنیم و اگه نکنیم ضعف محسوب می شه؟؟ نمی شه به زمین یا در و دیوار نگاه کنیم؟ وقتب یه طرفم نگاه می کنم هول می شم.

و در آخر این که نمونه سوالات speaking کشورهای دیگه رو که دوستان توی یه تاپیک دیگه گذاشته بودن آیا به در کسایی که تو ایران هستن می خوره؟؟ یعنی سوالات هر کشوری با بقیه فرق داره یا مباحث یکیه؟

بعله کتاب دکتر ایروانی یا Crack IELTS in Flash در مورد موضوع های مختلف نمونه سوال همراه پاسخ دارند.

eye contact یکی از نکاتی هست که برای نمره گرفتن باید رعایت بشه.باید با یک نفر تمرین کنید تا براتون عادی بشه.

شک نداشته باشید که به دردتون می خوره. هر چه قدر شما راجع به موضوعات مختلف ایده داشته باشید بهتر می تونید راجع بهشون حرف بزنید.بعضی سوال ها توی speaking عینا تکرار می شه.جلوی ممتحن یک پوشه حاوی تعداد زیادی کارت هست که اتفاقی یکیشو بر می داره و این دیگه به شانس شما بستگی داره که چه قدر اون موضوع براتون جدید باشه.توزیع سوال ها هم ربطی به کشور خاصی نداره و سوالات به صورت general هستند معمولا. توی هر سری امتحان،یک سری سوالات و موضوعات جدید اضافه می شند،اما تعداد زیادی هم سوال وجود داره که از سری های قبلی تکرار شده.
    Inactive