نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 15

موضوع: ایجاد صفحات جدید در ویکی

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : ایجاد صفحات جدید در ویکی

سلام
    نمی دونم کار خوبی کردم که بعد از 4 سال این صفحه رو اکتیو کردم و موضوع جدید ایجاد نکردم یا نه؟!
    بهرحال بنظرم جای یک صفحه توی ویکی خالی اومد خواستم پیشنهاد بدم دوستان با همکاری هم ایجاد و توسعه اش بدن.
    توی ویکی یک صفحه هست بعنوان واژه نامه گرفتن پذیرش. موضوع خوبیه اما کافی نیست!
    بنظر من، یک موضوع در مورد واژه نامه دانشگاهها یا دانشجویی یا شبیه این هم خیلی خوبه که داشته باشیم و توش درمورد اصطلاحات و واژه هایی که در دانشگاههای دنیا و بخصوص وقتی به سایتشون مراجعه می کنیم و می بینیم، توضیح داده بشه.
    من یکمورد رو اینجا بعنوان نمونه عرض می کنم باقی رو حتما دوستان دیگه میدونن: مثلا در سایتهای دانشگاهها مکررا با واژه های: Faculty, Department و یا واژه های نزدیک دیگه برخورد می کنیم که بطور کلی همه به یک بخش آموزشی یا دانشکده اشاره دارن، اما قاعدتا باید فرقی بین اونها باشه که در سایت یک دانشگاه گاها با دو یا سه تا از این واژه ها بطور همزمان برخورد می کنیم.
    بنظرم توضیح این اصطلاحات میتونه بخصوص برای دوستانی که میخوان برای دانشگاهها اپلای کنن بسیار مفید باشه و در وقتشون صرفه جویی بشه.
    امیدوارم بزودی شاهد ایجاد چنین موضوعی باشیم. با تشکر
    زمانی آلبرت اینشتین چنین اظهار داشت: ((در جوانی، رویای من این بود که جغرافی دان شوم. اما هنگام کار در دفتر ثبت اختراعات،عمیقا در خصوص این مساله فکر کردم و به این نتیجه رسیدم که رشته ای بسیار دشوار است و با بی میلی بسوی فیزیک رفتم)).

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : ایجاد صفحات جدید در ویکی

نقل قول نوشته اصلی توسط saman1 نمایش پست ها
    سلام
    نمی دونم کار خوبی کردم که بعد از 4 سال این صفحه رو اکتیو کردم و موضوع جدید ایجاد نکردم یا نه؟!
    بهرحال بنظرم جای یک صفحه توی ویکی خالی اومد خواستم پیشنهاد بدم دوستان با همکاری هم ایجاد و توسعه اش بدن.
    توی ویکی یک صفحه هست بعنوان واژه نامه گرفتن پذیرش. موضوع خوبیه اما کافی نیست!
    بنظر من، یک موضوع در مورد واژه نامه دانشگاهها یا دانشجویی یا شبیه این هم خیلی خوبه که داشته باشیم و توش درمورد اصطلاحات و واژه هایی که در دانشگاههای دنیا و بخصوص وقتی به سایتشون مراجعه می کنیم و می بینیم، توضیح داده بشه.
    من یکمورد رو اینجا بعنوان نمونه عرض می کنم باقی رو حتما دوستان دیگه میدونن: مثلا در سایتهای دانشگاهها مکررا با واژه های: Faculty, Department و یا واژه های نزدیک دیگه برخورد می کنیم که بطور کلی همه به یک بخش آموزشی یا دانشکده اشاره دارن، اما قاعدتا باید فرقی بین اونها باشه که در سایت یک دانشگاه گاها با دو یا سه تا از این واژه ها بطور همزمان برخورد می کنیم.
    بنظرم توضیح این اصطلاحات میتونه بخصوص برای دوستانی که میخوان برای دانشگاهها اپلای کنن بسیار مفید باشه و در وقتشون صرفه جویی بشه.
    امیدوارم بزودی شاهد ایجاد چنین موضوعی باشیم. با تشکر
    درود

با نظر دوست خوبمون موافقم می تونیم در همون صفحه واژه نامه پذیرش ایجاد کنیم . فقط تقسیم بندی ها رو بفرمایید من ایجاد کنم . یکیش شد دانشگاه ها یکی مقالات دیگه ؟

1 . واژه نامه بخش دانشگاه ها
    2 . واژه نامه بخش مقاله ها
    3 . واژه نامه بخش اپلای ها
    4 . واژه نامه بخش کمک هزینه ها
    5 . واژه نامه بخش مدارک پذیرش
    6 . واژه نامه بخش فروم اپلای ابرود

ایجاد شد .

بی نهایت سپاسگزارم

محمدرضا
    ویرایش توسط FanTasTic : July 15th, 2012 در ساعت 09:26 PM
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

علاقه مندی ها (Bookmarks)