نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 107

موضوع: مدت رمان لارم برای اخذ ویزا

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : مدت رمان لارم برای اخذ ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    من فقط یک سوال داشتم منظورتون چی بود که ابوظبی وقت دادن رو هم طول میده؟ تو ابوظبی که شما خیلی سریع و بدون مشکلی برای فردا یا پس فردا هم میتونید وقت بگیرید. مشکل چیه؟
    اینکه شما میخواهید بعد تحصیل چی کار کنید هیچ اثری در تصمیم افسر ویزا نداره و در ویزاهای PBS اصلا مهم نیست شما اصلا مگه کسی ازتون در جایی میپرسه که بعد تحصیل چی کار میخواهید بکنید؟
    ویزای فوری دبی 14 روزه است و نمیشه تمدید کرد و اصلا این کار رو نکنید چون تو امارات به مشکل برخورد میکنید. اگر سر فرصت برنامه ریزی کنید به راحتی ویزای عادی یک ماه امارات رو میشه گرفت.
    زمان پاسخگویی در ابوظبی کاملا متغیره من همین پریروز موردی داشتم که 8 روزه ویزا گرفت. دو ماه مورد 5 روزه هم داشتم ولی مورد 23 روزه هم داشتم. ولی تو تهران زمان ثابت و چهار هفته است.
    بسم الله الرحمن الرحیم
    هومن عزیز ، سلام

1 - بنده افرادی را می شناسم که با وجود اینکه یک ماه از ارسال درخواستشان برای ابوظبی جهت گرفتن وقت می گذرد ، هنوز پاسخی دریافت نکرده اند . دلیلش چیست ؟ نمی دانم !

2 - بله در سفارت مکررا مشاهده شده که سوال می کنند بعد از تحصیل قصد ماندن را دارید یا می خواهید برگردید .

3 - همانطور که فرموده اید ویزای فوری دوبی چهارده روزه است ، البته در خصوص عدم امکان تمدیدش بنده اطلاعی ندارم . از اطلاع رسانی شما متشکرم . بله ویزای عادی یک ماهه با چند روز فرصت گذاشتن قابل دریافت است .

4 - در خصوص زمان پاسخگویی ابوظبی بنده اظهار نظری نکرده ام و اطلاعی نیز ندارم .

موفق و پیروز باشید .

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط SALMAN نمایش پست ها
    بسم الله الرحمن الرحیم
    هومن عزیز ، سلام

1 - بنده افرادی را می شناسم که با وجود اینکه یک ماه از ارسال درخواستشان برای ابوظبی جهت گرفتن وقت می گذرد ، هنوز پاسخی دریافت نکرده اند . دلیلش چیست ؟ نمی دانم !

2 - بله در سفارت مکررا مشاهده شده که سوال می کنند بعد از تحصیل قصد ماندن را دارید یا می خواهید برگردید .

3 - همانطور که فرموده اید ویزای فوری دوبی چهارده روزه است ، البته در خصوص عدم امکان تمدیدش بنده اطلاعی ندارم . از اطلاع رسانی شما متشکرم . بله ویزای عادی یک ماهه با چند روز فرصت گذاشتن قابل دریافت است .

4 - در خصوص زمان پاسخگویی ابوظبی بنده اظهار نظری نکرده ام و اطلاعی نیز ندارم .

موفق و پیروز باشید .
    من متوجه نمیشوم یعنی چی کسی درخواست کرده و وقت نگرفته؟ بهشون بگید با من تماس بگیرند تا براشون ظرف 5 دقیقه وقت بگیرم. اصلا در ابوظبی شما از طریق اینترنت راحت ساعت و روز رو مشخص می کنید مثل تهران کسی ایمیل نمیزنه. به دوستاتون بگید با من تماس بگیرند.

در مورد سوال منظوتون از سفارت همون شرکت VFS است؟ این شرکت و کارمندانش و کارمندای سفارت انگلستان در تهران هیچ اطلاعی از ویزا و قوانین اون ندارند و سوالها و جواب هاشون هیچ ارزشی نداره. اگر هم پرسیدند اشتباه کردند پرسیدند و نظر اونها هیچ اثری در بررسی افسر ویزا نداره. افسر ویزا براساس مدارکی که شما بهش دادید و براساس قوانینی مشخص و صریح تصمیم گیری میکنه و نه براساس نظر اپراتورهای بی اطلاع. بارها گفتم و باز هم میگم که اصلا وقت و فکر خودتون رو معطل این افراد نکنید. فقط و فقط افسر ویزا میتونه نظری کارشناسی بده. در مورد ویزاهیا PBS اینکه شما بعد اتمام کار چیکار میخواهید بکنید اصلا مهم نیست و در قوانین به اون اشاره نشده. در مورد غیر PBS ها داستان فرق میکنه.

من متوجه نمیشوم یعنی چی کسی درخواست کرده و وقت نگرفته؟ بهشون بگید با من تماس بگیرند تا براشون ظرف 5 دقیقه وقت بگیرم. اصلا در ابوظبی شما از طریق اینترنت راحت ساعت و روز رو مشخص می کنید مثل تهران کسی ایمیل نمیزنه. به دوستاتون بگید با من تماس بگیرند.

در مورد سوال منظوتون از سفارت همون شرکت VFS است؟ این شرکت و کارمندانش و کارمندای سفارت انگلستان در تهران هیچ اطلاعی از ویزا و قوانین اون ندارند و سوالها و جواب هاشون هیچ ارزشی نداره. اگر هم پرسیدند اشتباه کردند پرسیدند و نظر اونها هیچ اثری در بررسی افسر ویزا نداره. افسر ویزا براساس مدارکی که شما بهش دادید و براساس قوانینی مشخص و صریح تصمیم گیری میکنه و نه براساس نظر اپراتورهای بی اطلاع. بارها گفتم و باز هم میگم که اصلا وقت و فکر خودتون رو معطل این افراد نکنید. فقط و فقط افسر ویزا میتونه نظری کارشناسی بده. در مورد ویزاهیا PBS اینکه شما بعد اتمام کار چیکار میخواهید بکنید اصلا مهم نیست و در قوانین به اون اشاره نشده. در مورد غیر PBS ها داستان فرق میکنه.
    بسم الله الرحمن الرحیم
    با سلام ،
    هومن عزیز ،

1 - لطفا نشانی از خودتان لطف بفرمایید . ( منظور ایمیل است ) تا در خصوص گرفتن وقت از ابوظبی مزاحم وقت شریف شما شوند . تشکر این بنده را پذیرا باشید .

2 - منظور از سفارت ، سفارت بریطانیا در تهران بوده است .

با آرزوی شادکامی برای شما .

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط SALMAN نمایش پست ها
    بسم الله الرحمن الرحیم
    با سلام ،
    هومن عزیز ،

1 - لطفا نشانی از خودتان لطف بفرمایید . ( منظور ایمیل است ) تا در خصوص گرفتن وقت از ابوظبی مزاحم وقت شریف شما شوند . تشکر این بنده را پذیرا باشید .

2 - منظور از سفارت ، سفارت بریطانیا در تهران بوده است .

با آرزوی شادکامی برای شما .
    به من پیغام خصوصی بزنید تا ایمیل را بدهم. در مورد سفارت هم گفتم سخنان کارمندان آنجا ارزشی ندارد و براساس قوانین نیازی به اعلام اینکه بعد تحصیل چه کار میخواهید بکنید نیست.

به من پیغام خصوصی بزنید تا ایمیل را بدهم. در مورد سفارت هم گفتم سخنان کارمندان آنجا ارزشی ندارد و براساس قوانین نیازی به اعلام اینکه بعد تحصیل چه کار میخواهید بکنید نیست.
    بسم الله الرحمن الرحیم
    با سلام ،
    اکنون برایتان پیغام خصوصی ارسال خواهم کرد . اگرچه موجب مزید امتنان خواهد بود چنانچه زحمت بکشید و مراحل گرفتن وقت را از ابوظبی همینجا جهت اطلاع اشخاصی که اطلاعی ندارند توضیح بدهید .
    با تشکر از پاسخگویی شما .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)