صفحه 935 از 1402 نخستنخست ... 4358358859259269279289299309319329339349359369379389399409419429439449459851035 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,341 تا 9,350 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط meysamnajafi نمایش پست ها
    امروز زنگ زدم تهران گفت امتیازم شده 421 امتیاز خدایی ظلمه این همه مقاله ای اس ای داشتم
    معدل لیسانسم 15.33
    معدل ارشدم 17.14
    معدل دکترام 16.69
    یه سال جایزه تحصیلی گرفتم
    22 تا هم ای اس ای دارم 10 تا با استاد راهنمامه 12 تا هم سه نفره که نفر اولم
    امتیازم شده 421
    شما فقط با نصف مقالاتتون امتیاز 450 رو میارید. حالا نمره ی منفی معدل لیسانس و دکتری رو هم که در نظر بگیریم بازم با تمام مقالاتتون امتیاز رو میارید. اگر تمایل دارید لینک سایت مقالاتتون رو بذارید ببینیم اشکال کار کجاست. ولی از پیگیری غافل نشید. معمولا امتیاز دهی به افرادی که همزمان با شما پرونده میفرستن هم بستگی داره. سعی کنید دلیلشو بفهمید.

Junior Member

با سلام
    همین چند دقیقه پیش دیدم که درخواست من برای نظام وظیفه قبول شده. جالب گویا اکثرا سه شنبه ها جواب نهایی مشخص میشه! حدس میزدم و بنابراین از صبح منتظر بودم!
    اما رزومه من:
    من قبلا یه بار درخواست داده بودم و رد شده بود توی این پست.
    الان فقط دو تا علمی پژوهشی اضافه کردم که توی هر دو اسم اول بودم و اسم دوم هم یه استادی غیر از استاد راهنما بودند.
    در مورد زمان بررسی هم بگم که من دقیقا 24 خرداد درخواست دادم 2-3 روز بیشتر طول نکشید تا 2مقاله جدید بررسی شد و رفت جمع بندی.
    14 تیر هم برابر با اصل کردم.
    امروز 29 تیر هم نظام وظیفه تخصصی باز شد. 37 روز. البته من چون قبلا درخواست داده بودم بیشتر اطلاعاتم بررسی شده و تایید شده بود.
    اینم بگم که دو تا مقاله کنفرانس شفاهی هم داشتم ولی 1روز قبل از برابر با اصل چون تایید نشده بود حذفش کردم که سریع کارم پیش بره و نقص مدرک نخورم که خداروشکر بخیر گذشت
    الان هم فرم اطلاعات نخبگی رو پر کردم و آپلود کردم توی قسمت نظام وظیفه تخصصی و وضعیت رو زده: مشاهده امتیاز (بنیاد).
    کسی میدونه چقدر طول میکشه تا به ب ن ن م معرفی بشم؟
    راستی من 14 ماه کسری پیشنهادی هم دارم و 4 ماه خدمت قبلی. کسی میدونه الان تکلیف من دقیقا چی میشه؟ چقدر طول میکشه تا تکلیفم معلوم بشه؟

تبریک میگم با همین کسری ها بدون انجام پروزه بهتون کارت خدمت رو میدن مبارکه

همه مقالات من ایمپکت فاکتور بین 1 تا 3 دارند همشون هم تایید شدن
    هر چی به کارشناس ها میگم اقا چرا این جور شده میگه سیستم حساب کرده به ما ربطی نداره
    دوستان شماره جایی رو دارن من زنگ بزنم پیگیری کنم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط a871421324 نمایش پست ها
    با سلام
    همین چند دقیقه پیش دیدم که درخواست من برای نظام وظیفه قبول شده. جالب گویا اکثرا سه شنبه ها جواب نهایی مشخص میشه! حدس میزدم و بنابراین از صبح منتظر بودم!
    اما رزومه من:
    الان فقط دو تا علمی پژوهشی اضافه کردم که توی هر دو اسم اول بودم و اسم دوم هم یه استادی غیر از استاد راهنما بودند.
    در مورد زمان بررسی هم بگم که من دقیقا 24 خرداد درخواست دادم 2-3 روز بیشتر طول نکشید تا 2مقاله جدید بررسی شد و رفت جمع بندی.
    امروز 29 تیر هم نظام وظیفه تخصصی باز شد. 37 روز. البته من چون قبلا درخواست داده بودم بیشتر اطلاعاتم بررسی شده و تایید شده بود.
    اینم بگم که دو تا مقاله کنفرانس شفاهی هم داشتم ولی 1روز قبل از برابر با اصل چون تایید نشده بود حذفش کردم که سریع کارم پیش بره و نقص مدرک نخورم که خداروشکر بخیر گذشت
    الان هم فرم اطلاعات نخبگی رو پر کردم و آپلود کردم توی قسمت نظام وظیفه تخصصی و وضعیت رو زده: مشاهده امتیاز (بنیاد).
    راستی من 14 ماه کسری پیشنهادی هم دارم و 4 ماه خدمت قبلی. کسی میدونه الان تکلیف من دقیقا چی میشه؟ چقدر طول میکشه تا تکلیفم معلوم بشه؟
    حدود یک هفته دیگه شماره نامه واسه معرفی به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح بهتون میدن. هر روز سایت ثریا رو چک کنین. بعد از هفت روز کاری با مدارکی که تو سایت ثریا بهتون میگن برید بنیاد نخبگان نیروهای مسلح. اونجا قبل از مراجعه به سرهنگ وضعیت کسریاتون معلوم میشه. اگر 14 ماه تأیید بشه، بعد از مراحل اداریش کارت پایان خدمت بهتون میدن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mjnarak نمایش پست ها
    من یکشنبه بنیاد نخبگان نیروی مسلح بودم. ورودی در شیشه ای یه مطلبی راجع به این قضیه نوشته بود که دقت نکردم. برید اونجا بپرسید.
    من شیرازم دوست عزیز

نقل قول نوشته اصلی توسط a871421324 نمایش پست ها
    با سلام
    اما رزومه من:
    سلام دوست عزیز. تبریک میگم. مزاحمتون شدم بپرسم شما برای بار دوم در چه تاریخی مدارکتونو فرستادین؟ (چون من از روز قبل عید فطر فرستادم هنوز جوابش نیومده). سوال دوم اینکه میخواستم بدونم امتیازتون چند شد؟

و اینکه به نظرتون من با این رزومه میتونم حد نصابو کسب کنم؟

کارشناسیم معدلم 16/34 بوده و ارشدم معدلم 18/18 از دانشگاه تهران بدون در نظرگیری ضریب و امتیاز شاگرد اولی رشتمم هم دارم. یک مقاله ISI اسم دوم بعد استاد راهنما (4 نفر نویسنده)، یک مقاله داخلی بعد استاد راهنما (3 نفر نویسنده) و یک مقاله کنفرانسی نفر دوم.
    با تشکر

با سلام
    میخواستم بدونم کسی اطلاعی داره که اگر کسی سوابق خدمتی داشته حدود 6 ماه میتونه از مدت پروژه جایگزین خدمت کم کنه و پروژشو زودتر تحویل بده. ممنون میشم اگر کسی میدونه پاسخ بده

سلام من توی سایت http://kasri.ihu.ac.ir ثبت نام کردم و الان رزومه م در حال داوریه و توی دو حوزه ثبت نام کردم فرآیندش چطوره و چقدر زمان میبره؟
    در حال حاضر سربازم و 11 ماه از خدمتم مونده اگه بتونم 5 ماه کسری هم بگیرم واسم مناسبه
    فوق لیسانس برق -مخابرات

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_persian69 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. تبریک میگم. مزاحمتون شدم بپرسم شما برای بار دوم در چه تاریخی مدارکتونو فرستادین؟ (چون من از روز قبل عید فطر فرستادم هنوز جوابش نیومده). سوال دوم اینکه میخواستم بدونم امتیازتون چند شد؟

و اینکه به نظرتون من با این رزومه میتونم حد نصابو کسب کنم؟

کارشناسیم معدلم 16/34 بوده و ارشدم معدلم 18/18 از دانشگاه تهران بدون در نظرگیری ضریب و امتیاز شاگرد اولی رشتمم هم دارم. یک مقاله ISI اسم دوم بعد استاد راهنما (4 نفر نویسنده)، یک مقاله داخلی بعد استاد راهنما (3 نفر نویسنده) و یک مقاله کنفرانسی نفر دوم.
    با تشکر
    سلام. ممنون. گفتم 24 خرداد توی سامانه ثریا ثبت نام کردم و همون یک روز قبل از عیدفطر هم برابر با اصل کردم. امتیاز هم پرسیدم از ask.bmn.ir هر موقع که جواب بدند میذارم اینجا.
    معدل کارشناسی احتمالا امتیاز نداره
    معدل ارشد با فرض ضریب 1.03:
    [ (18.18*1.03)-17 ] * 50 = 86 اگر 4 ترم بوده ارشدتون
    شاگرد اولی رو من نمیدونم امتیاز داره یا نه
    مقاله آی اس آی:
    اسم استاد راهنما که حذف میشه سه نفر هم هستید درصد شما میشه 75%
    50*75%=37.5
    مقاله داخلی:
    مجددا اسم استاد راهنما حذف میشه دونفر هم هستید درصد شما میشه 85%
    30*85%=25.5
    کنفرانس هم بگیریم 5 امتیاز همینطوری
    کلا: 86+37.5+25.5+5 = 154

رزومه خوبی دارید ولی اگه اینطوری که حساب کردیم امتیاز بدند چون اون 170 امتیاز رو نمیارد خیلی سخت میشه. یکی از بچه ها بود 165 آورده بود متاسفانه رد شد.
    امیدوارم قبول بشه درخواست تون شما هم به نظرم امیدوار باشید هم ممکنه شاگرد اولی امتیاز داشته باشه و هم ممکنه امتیاز معدل از این چیزی که ما حساب کردیم بیشتر باشه.
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)