صفحه 116 از 128 نخستنخست ... 1666106107108109110111112113114115116117118119120121122123124125126 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,151 تا 1,160 , از مجموع 1271

موضوع: اصلاح و ویرایش رزومه های ارسالی کاربران (لطفا پست اول را مطالعه کنید)

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : اصلاح و ویرایش رزومه های ارسالی کاربران (لطفا پست اول را مطالعه کنید)

نقل قول نوشته اصلی توسط peymangb نمایش پست ها
    سلام. وقت بخیر. ممنون میشم یک نفر نظرش رو درمورد CV بنده بگه. فقط خیلی عجله دارم. ممنون از وقتی که میذارید.
    http://s9.picofile.com/file/83383034...Final.pdf.html
    سلام
    به نظر من خوبه چون عجله هم دارید ولی در قسمت اینترست، دراگ دلیوری کمی پرت نیست؟ چون مقاله ی مرتبط هم نداشتید. در ضمن رزومه برای چه کشورها؟ نانو کامپوزیت و ممبران کمی مشکل ساز. موفق باشید

پیش فرض پاسخ : اصلاح و ویرایش رزومه های ارسالی کاربران (لطفا پست اول را مطالعه کنید)

نقل قول نوشته اصلی توسط arashtajdar نمایش پست ها
    سلام. با توجه به گفته هاتون ، تو این چند روز رفتم اصلاحش کردم :
    https://drive.google.com/file/d/1vaK...ew?usp=sharing
    فقط معدلم چون پایین بود اشاره نکردم بهش. ظاهرشم کار داره هنوز .
    این قبلیه رو هم ادیت کردم و تقریبا نهاییه. هرچند ظاهرشو ممنون میشم کسی راهنمایی بده اما اصل اینه که ببینم محتوایی که نوشتم کم و کسر چی داره و کدوماش اضافه است .
    https://drive.google.com/file/d/1vaK...ew?usp=sharing
    در مورد اون چند خط اول رزومه هم ممنون میشم نظر بدید. اصلا باشه یا نه. اگر قراره باشه آیا اندازه متن خوبه ؟ کم یا زیاد نیست ؟
    خیلی ممنون

سلام
    وقت بخیر ، لطفا نظرتون رو در مورد رزومه ام بگین . توضیح اینکه من دانشجوی انصرافی ارشد هستم و سوال اصلی ام هم اینه که اوردن اینکه 1 سال ارشد خوندم بعد انصراف دادم لازمه ؟ با توجه به اینکه نمره هایی که ارشد گرفتم تو دروس مرتبط خوب بوده http://s8.picofile.com/file/83439170...ad_CV.pdf.html
    ممنون

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    اگر لطف کنید و رزومه من رو بررسی کنید ممنون میشم
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    • نوع فایل: pdf CV.pdf (378.7 کیلوبایت, 308 views)

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط babak1365 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    اگر لطف کنید و رزومه من رو بررسی کنید ممنون میشم
    به نظر من شکلک ها رو کلا از سمت چپ بردارین.
    رزومه تونو سیاه و سفید بنویسین که وقتی پرینت میگیرن واقعا همون چیزی باشه که شما خودتون هم میدیدین.
    رفرنس ها بره آخر.
    ریسرچ اینترست ها بسیار متنوع و زیادن و از نظر موضوعی گسترده. به نظرم باید کمتر بشن.
    تجربه های کاری معمولا بلافاصله بعد از تحصیلات قرار می گیره و یه خط هم باید زیر هر کدوم توضیح بنویسین که دقیقا مسئولیتتون چی بوده.
    تیچینگ اکسپرینس هم باید قبل از آکادمیک پروجکت ها قرار بگیره.
    قسمت زبان اصلا ندارین که باید داشته باشین (منظورم نمره ی زبان نیست، اینکه کلا چیا بلدین).
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

Post پاسخ : اصلاح و ویرایش رزومه های ارسالی کاربران (لطفا پست اول را مطالعه کنید)

سلام دوستان
    لطف نظرتون رو در مورد رزومه بنده بفرمایید.
    از نقطه نظرات عزیزان پیشاپیش تشکر میکنم.

Resume - Ver 01 _ MT

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi-tehrani نمایش پست ها
    سلام دوستان
    لطف نظرتون رو در مورد رزومه بنده بفرمایید.
    از نقطه نظرات عزیزان پیشاپیش تشکر میکنم.

Resume - Ver 01 _ MT
    1-گرافیک و فونتشو دوست داشتم میتونه بهتر هم بشه
    2-اسم اساتید تز مستر رو نمیبینم و همچنین در انتها رفرنس هم ندارید یعنی اساتید که با شما کار کردن و میتونن شما رو تایید کنن با ذکر مشخصات و ایمیل
    3-من باشم تجارب کاری فقط تیتروار نمی نویسم و 1 خط در مورد کاری که اونجا انجام شده هم توضیح میدم
    4-اگر اشتباه نکنم بعضی جاها جاستیفای نیست
    5-قسمت نرم افزارهای های مهندسی خیلی شلوغه یخورده خلاصه تر و تیتروار تر که بشه در یک نگاه متوجه شد که شما چی بلدی
    6-قسمت زبان خیلی گسترده و با جدول ارائه کردید که به نظر من ضروری نیست خلاصه اشاره کنید در هر زبان چه مدرکی دارید و در چه سطحی هستید
    7-فکر کنم فونت قسمت تجارب کاری کمی با بقیه ناهماهنگه بزرگتر هستش
    قبلا هم گفتم حرفای من صرفا نظر شخصیه و ممکنه صحیح نباشه
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering-azad & tehran

سلام. ممنون می شم رزومه من رو هم یک نگاهی بفرمائید. مسلما خالی از ایراد نیست. و نکته ای که هست اینه که با وجود این که رزومه پر و پیمونیم ندارم ولی کلا رزومه مختصر مفید رو بیشتر ترجیح می دهم و می تونم کل رزومه ام رو حتی تو یک صفحه جمع و جور کنم. به نظرتون نیازه به پروژه های دانشگاهی که انجام دادم هم اشاره کنم یا نه؟؟؟؟ تشکر
    • نوع فایل: pdf CV5.pdf (29.1 کیلوبایت, 67 views)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک علم و صنعت

سلام دوستان, امکانش هست CV من رو هم یه نگاهش بهش بندازین؟ مقالاتی که هنوز شروع نکردم ولی قصد دارم کار کنم رو هم بهتره باشه یا نه؟
    • نوع فایل: pdf CV2.pdf (185.3 کیلوبایت, 148 views)

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط eng_mohammad نمایش پست ها
    سلام دوستان, امکانش هست CV من رو هم یه نگاهش بهش بندازین؟ مقالاتی که هنوز شروع نکردم ولی قصد دارم کار کنم رو هم بهتره باشه یا نه؟
    سلام
    کلیت رزومه تون خوبه ولی به نظرم یه سری نکات ریز رو دقت نکردین.
    مثلا master of science و name of employer و Title of thesis باید کلمات آخرشون با حرف بزرگ نوشته بشن.
    من مطمئن نیستم اون Dates کلمه ی درست یا حداقل قشنگی باشه برای نوشتن. می تونین برش دارین.
    حتی name of employerهم قشنگ نیست. می تونین فقط بنویسین Employer.
    به نظر من پروژه هایی که می خواین هنوز شروع کنین رو لازم نیست بنویسین. اما اگه روی پروژه ای دارین کار م کنین و هنوز تموم نشده، می تونین بیارینش تو رزومه.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)