نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما درباره کیفیت این برنامه چیست؟

رأی دهندگان
186. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالی

87 46.77%
  • خوب

66 35.48%
  • متوسط

17 9.14%
  • ضعیف

6 3.23%
  • بد

10 5.38%
صفحه 122 از 325 نخستنخست ... 2272112113114115116117118119120121122123124125126127128129130131132172222 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,211 تا 1,220 , از مجموع 3241

موضوع: انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

سلام دوستان ویزای منم بالاخره بعد از 4 ماه اومد! زنگ زدن یکشنبه 7 صبح سفارت باشم. خواستم بدونم 7 صبح باید باشم یا 10 صبح؟ چون وقتی برای تایید مدارک رفته بودم، 10 صبح میومدن برای گرفتن ویزا!

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط sisi65 نمایش پست ها
    سلام دوستان ویزای منم بالاخره بعد از 4 ماه اومد! زنگ زدن یکشنبه 7 صبح سفارت باشم. خواستم بدونم 7 صبح باید باشم یا 10 صبح؟ چون وقتی برای تایید مدارک رفته بودم، 10 صبح میومدن برای گرفتن ویزا!
    از 7 تا 10 فرصت دارین اونجا باشین.

این حساب کاربری دیگر فعالیتی در این فروم ندارد.

سلام

من از دانشگاه اسن برای ترم تابستان 2015 پذیرش گرفتم مهلت ثبت نام در پذیرش اولیه تا 30 اپریل بود ولی الان یک نامه دیگه دارم که نوشته تا 17 جولای میتونم ثبت نام کنم ایا لازمه این نامه دوم رو در مصاحبه سفارت همراه داشته باشم یا نه؟

Junior Member

دوستان سلام
    اينكه با اداره مهاجرت تماس ميگرند چجوري ميشه آدرس ايميلشو گير آورد. من اداره مهاجرت برلين و ميخوام
    آيا همون
    berlin.deهست؟ با اين سايت بايد تماس بگيرم؟ اونوقت متن ايميل بايد چي باشه كه بهمون جواب بدن كه پرونده در چه مرحله اي هست، همچنين تو متن ايميل بايستي چه اطلاعاتي بديم؟ باركد؟شماره پاسپورت؟؟
    مرسي

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of tehran

سلام.. کسی تا حالا شنیده بدون تماس با استاد ویزا بیاد.. وقتی امنیت خوردید..

مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidia نمایش پست ها
    دوستان سلام
    اينكه با اداره مهاجرت تماس ميگرند چجوري ميشه آدرس ايميلشو گير آورد. من اداره مهاجرت برلين و ميخوام
    آيا همون
    berlin.deهست؟ با اين سايت بايد تماس بگيرم؟ اونوقت متن ايميل بايد چي باشه كه بهمون جواب بدن كه پرونده در چه مرحله اي هست، همچنين تو متن ايميل بايستي چه اطلاعاتي بديم؟ باركد؟شماره پاسپورت؟؟
    مرسي
    سلام.. من خودم از تو گوگل سرچ کردم واسه شخرمو پیدا کردم .. ولی راجع به سوال دوم ایمیلی که بهم زدند رو میذارم واستون:

we can not find an actual Visa Process in our system with your name.
    Can you please give us some more details for a better research?

date of birth:
    place of birth:
    the DEU No.:
    like DEU XXXXXXXXXXXXX
    or VISA No.:
    like V XXXXXXXX

البته من خودم تو ایمیل اولم خودمو معرفی کردم مقطع و دانشگاهمو گفته بودم و اینکه از کدوم کشور اقدام کردم..

موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    Intelligent Systems - St. Petersburg Polytechnic University

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidia نمایش پست ها
    دوستان سلام
    آيا همون
    مرسي
    سلام
    من گوگل کردم اینم نتیجه !!!
    Berlin Foreigners Registration Office (Ausländerbehörde)
    ایمیلشون و بقیه چیزا همینجا هست
    مسلما شماره پاسپورت حتما باید باشه، و رشتتون و دانشگاهتون و اگه چیز دیگه هم هست اضافه کنید.
    بصورت عادی بپرسید سوالتون رو دیگه، ولی تجربه میگه زنگ بزنید زودتر و بهتر به نتیجه میرسید
    شما دوست عزیز که پیام میدی، مطمئن باش صندوق پیام هات خالیه که بعد نوشتن یه طومار یهو نبینم زده:
    ظرفیت صندوق پیام های خصوصی FELANI به اتمام است

Junior Member

دوستان سلام امروز 9 مارچه و آحرین لیست بارکدهای مثبت 1 مارچ اعلام شده این عجیب نیس؟ آیا من دارم اشتباهی چک می کنم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط hameeeeed نمایش پست ها
    دوستان سلام امروز 9 مارچه و آحرین لیست بارکدهای مثبت 1 مارچ اعلام شده این عجیب نیس؟ آیا من دارم اشتباهی چک می کنم؟
    سلام.. به نظر من که عجیب نیست تو بعضی هفته ها پنجشنبه ها اعلام میکنند .. گاهی هم هفته ای دو بار.. شما اشتباهی چک نکردید چون منم هرروز دارم چک میکنم..

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tannaz67 نمایش پست ها
    سلام.. به نظر من که عجیب نیست تو بعضی هفته ها پنجشنبه ها اعلام میکنند .. گاهی هم هفته ای دو بار.. شما اشتباهی چک نکردید چون منم هرروز دارم چک میکنم..
    هفته پیش نمیدونم چند شنبه بود ولی اونروز دوبار آپدیت شد. نه به اون موقع نه به الان که هرچی چک میکنی این تاریخ 1/3 را میبینی. کاش بعد از این همه انتظار خبر خوبی واسه همه در راه باشه.
    هرچی هم میکشیم از این امنیته.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)