صفحه 160 از 702 نخستنخست ... 60110150151152153154155156157158159160161162163164165166167168169170210260660 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,591 تا 1,600 , از مجموع 7017

موضوع: اصول مصاحبه برای متقاضیان مهاجرت به کانادا (کبک)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کبک - اصول مصاحبه کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط packers_alirez نمایش پست ها
    هرچی باهاش سر ساقه بیمه کلکل کردم و گفتم باید قبول کنی گفت نه و گفت دولت کبک این سابقه کارو قبول نداره!
    و 4 امتیاز از سابقه کارمو گرفت اما niveau فرانسه منو avance زد و انطباق پذیری رو بهم 6 داد
    آخر هم ماشین حسابشو برداشت که حساب کنه من هم بهش گفتم زیاد گرون حساب نکنی گفت نه قبولت میکنم
    یک انسان مثبت مهربون و کاملا مظلوم ))))
    موفق باشین و از همه بچه های سایت ممنونم
    مبارکه دوست عزیز
    سابقه کار رو تا روز مصاحبه در نظر میگیرن یا تا زمان فرستادن؟
    ویرایش توسط saman_shahin : February 14th, 2011 در ساعت 07:20 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    Degré continu associé en électronique

من کلا به شخصه دارم دیوانه می شم. دوستان من اینا رو می نویسم که همه اونایی که مصاحبشون در راه و فکر می کنن اوضعاشون خوب نیست بدونن یکی تو اینجا هست از همه اوضاش خراب تره. من اگه قبول بشم دیگه همه باید مطمئن باشن که قبولن .چون من تقریبا کف کفم . فوق دیپلم که رشتم امتیاز نداره فرانسه 7 انگلیسی 9 سابقه بیمه که خیلی پرتوپلاس که یه سال هم نمیشه که اصلا نرفتم پی جمع کردنش تازه از یه شرکت دیگه واسم رد شده دفترچه بیمه رو ترجمه کردم اونم تاریخ صدورش مال وسط کارمه که تاریخ اعتبارشم تموم شده. (یکی دیگه قبل از این دفترچه داشتم که تموم شده بود حماقت کردم انداختم بیرون) نامه مصاحبه هم که هنوز خبری نیست . با این همه استرس فرانسه هم که خوب پیش نمیره . امیدوارم به زور فیش حقوقی و کاتالوگ شرکت و سایت شرکت و اینا فرجی بشه . با این حساب خیلی نیاز به امتیاز دعای شما دارم. نکته شیرینش اینه که من با این شرایط اگه خیلی بهم حال بده و هر چی ادعا کردم رو قبول کنه به 6 امتیاز خودش احتیاج دارم .یه شانس دیگه هم که احتمالش کم اگه بیارم اینه که به فوق دیپلمم امتیاز لیسانس بده چون 3 سال طول کشیده (دیدم یک دو نفر که این اتفاق براشون افتاده) که اینم احتمالش زیاد نیست. اگه دوستان بجز دعا کمک فکری دیگه ازشون بر میاد خوشحال می شم بشنوم. حالا دوستانی که نگران هستن خیالشون راحت شد ؟
    ارسال مدارک:28/6/10(ARAMEX)دریافت مدارک توسط سفارت:30/06/10
    برداشت پول ار کردیت کارت:07/08/10تاریخ صدور فایل نامبر: 04/08/10دریافت از پست:25/08/10
    تاریخ مصاحبه:قدیم20/04/11جدید 07/06/11 جدیدتر
    14/12/11

Member __nikolas__ آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

سلام دوستان خوب من
    دو سه مورد سوال به ذهن من می رسه :
    1- در صورتی که سطح زبان x - y زده شده باشه (یعنی بدون امتیاز آداپتیته ، امتیاز لازم کسب گردد) اما در مصاحبه سطح زبان پایین تری داشته باشد ولی امتیاز آداپتیته آن را جبران کند ، آیا ممکن است آفیسر به علت اعلام سطح زبان بالاتر از سطح واقعی و به رقم آوردن امتیاز حداقلی متقاضی را رد نماید؟
    2- در صورت امکان نام لیست مدارک به انگلیسی و فرانسه در این فروم گذاشته شود ، چون به متقاضیان مصاحبه در پیش بسی کمک می کند (برای مثال ریز نمرات note خوانده می شود)
    3- آفیسرهای مصاحبه کننده برای فروردین ماه ، همین آقای کریستیان و خانم آنه خواهند بود؟ من شنیده ام الآن همراه ایشان آقای سیمون فورست هم هستند ، اطلاعاتی در مورد ایشان موجود است؟
    4- امتیاز زبان 4 از 6 برای انگلیسی ، به نظر شما چند سوال را در مصاحبه به همراه دارد؟
    5- داشتن وکیل ، نکته منفی می باشد؟
    CSQ & FFN: 11.4.20/UPDATE:13.5.7/SENT MED:13.10.5/PASS REQ:13.10.22/Landing Date:13.11.10
    برای من که در سرزمین خود غریب بوده ام از غم غربت مهاجرت قصه ساز مکن!
    می دانم هماره در همه این خاکستان غریبم ...

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط __nikolas__ نمایش پست ها
    سلام دوستان خوب من
    1- در صورتی که سطح زبان x - y زده شده باشه (یعنی بدون امتیاز آداپتیته ، امتیاز لازم کسب گردد) اما در مصاحبه سطح زبان پایین تری داشته باشد ولی امتیاز آداپتیته آن را جبران کند ، آیا ممکن است آفیسر به علت اعلام سطح زبان بالاتر از سطح واقعی و به رقم آوردن امتیاز حداقلی متقاضی را رد نماید؟
    2- در صورت امکان نام لیست مدارک به انگلیسی و فرانسه در این فروم گذاشته شود ، چون به متقاضیان مصاحبه در پیش بسی کمک می کند (برای مثال ریز نمرات note خوانده می شود)
    3- آفیسرهای مصاحبه کننده برای فروردین ماه ، همین آقای کریستیان و خانم آنه خواهند بود؟ من شنیده ام الآن همراه ایشان آقای سیمون فورست هم هستند ، اطلاعاتی در مورد ایشان موجود است؟
    4- امتیاز زبان 4 از 6 برای انگلیسی ، به نظر شما چند سوال را در مصاحبه به همراه دارد؟
    1- احتمالش کمه مگر اینکه اختلافی که می گید خیلی باشه مثلا فرانسه رو 8 زده باشید ولی 4 باشید
    2- ریز نمرات relever de note می شود بقیه اش رو هم از معلم فرانستون بپرسید پس برای چی این همه دوستان یقه شون رو پاره می کنند می کن فرانسه فرانسه و باز هم فرانسه
    3- آقای سیمون فارست با توجه به سمت رسمی که در سوریه دارند (مشاور بازرگانی سفارت) الان نزدیک به 18-19 ماهه که اونجا هستن و در مصاحبه ها کمک می کنن ولی آفیسر های دیگه بطور کتناوب تغییر می کنند
    4- 2 یا حداکثر 3 سئوال مگر اینکه فرانسه ضعیف باشه
    5- تا حدودی

جوابها با ضریب اطمینان 0.9 می باشد و قطعی نیست
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط __nikolas__ نمایش پست ها
    سلام دوستان خوب من
    من موارد 3و4 را توضیح میدم براتون. اینکه چه کسی از شما مصاحبه خواهد کرد مهم نیست - این مهمه که شما چقدر فرانسه و انگلیسی بلدید. هر کی از شما مصاحبه کنه از یه استانداردی پیروی میکنه که برای همه افیسرها یکسان تعریف شده پس به جای اینکه وقتتونو بزارید روی این مسئله فرانستونو قوی کنید. و اما سوال 4 که باید بگم اصلا معلوم نمیکنه شاید یه سلام و احوالپرسی باشه شایدم یک ربع یا بیشتر با متقاضی انگلیسی حرف بزنند. تجربه من حدودا 10 دقیقه یا بیشتر انگلیسی صحبت کردن بود. موفق باشید.

با سلام
    یک چیزی که منو نگران کرده اینه که من در cv که فرستادم ننوشتم که ielts دارم و فقط سطح زبانم را مشخص کردم.
    به نظر شما اگه روز مصاحبه اونو نشون بدم ممکنه دلیل بر عدم صداقت (به قول خودشان) بگذارند؟ با اینهمه حساسیتهایی که الان نشون می دهند.
    چه دلیلی باید بیارم اگر بگه چرا اعلام نکردی؟
    لطفا راهنمایی کنید
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    Ashe آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط nikaaa نمایش پست ها
    با سلام
    یک چیزی که منو نگران کرده اینه که من در cv که فرستادم ننوشتم که ielts دارم و فقط سطح زبانم را مشخص کردم.
    سلام
    دوست عزیز نگران این مسائل نباشید فقط زبانتون رو قوی کنید که اگه مسئله ای بود بتونید راحت توضیح بدید. این موردی رو هم که گفتید به نظر من اصلا به روی مبارک نیاورید و اگه هم پرسیدند خیلی با اعتماد به نفس بگید که من سطح زبان رو در فرمها و cv مشخص کردم و اصل مدرک زبان رو همراهم آوردم برای روز مصاحبه که نشون بدم .
    شاد باشید

QFN: 4Nov 2010,CSQ: 27 Nov 2012
    File Number Federal:14 Aug 2013,Medical:2 Oct 2013
    In Process:14 Nov 2013

Member rozita آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sciences de la nutrition

با سپاس از تمام دوستای خوبم ، امیدوارم همه بتونن این لحظه رو تجربه کنن.
    من هم قبول شدم.
    جمعه برمیگردم و به سوالات احتمالی تون جواب میدم
    با آرزوی موفقیت برای همه
    دمشق.2011/02/15
    File :16 Feb.2011 / MEDICAL : 18 SEP. 2013 / VISA 28 SEP. 2013 /spouse sponsorship file 9 oct / transfer to ankara27 jan

Member rozita آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sciences de la nutrition

من با کلمانس مصاحبه داشتم.فرشته روی زمین .اصلاٌ هول نشدم و بسیار با آرامش و لبخند فراوان باهاش حرف میزدم.من فرانسه رو 5 زده بودم.اما به من فرانکوفون داد.یعنی 12 امتیاز.انگار 8 زده باشم.بارها گفت bravo
    من مدارکم رو نشون میدادم اون چیزی نمیپرسید.یعنی بهش زمان نمیدادم.تا داشت تایپ میکرد من یه چیزی نشون میدادم
    چطور فرانسه خوندم.اسم پست کاری من.شرحی در مورد محل کارم.چه محصولاتی تولید میکنیم.چه ربطی به رشته من داره .شرح وظایف کاری.میزان حقوقم.اینکه چرا میخوام برم کبک_وضعیت تاهل.وضعیت رشته من در کبک.چه شهری رو انتخاب کردم و با خانواده زندگی میکنم یا نه ؟کمک مالی بهشون میکنم یانه...
    انگلیسی هم چرا این رشته رو انتخاب کردم و شرح وظایفم
    من TCFQ داشتم ، B2 گرفته بودم در گفتار و B1 در شنیداری
    اونو بهش دادم و خیلی خوشش اومد.کلا وقتی سطح انتخابی شما کمتر از توانایی ات هست و اونجا بهتر از انتظار ظاهر میشی خیلی عالی میشه.
    35 دقیقه باهم حرف زدیم.15 ذقیقه زودتر شروع کرد.سرچ های کبک رو خودم نشون میدادم.اول قصد داشتم از سرچ های دوستای خوبم هم کمک بگیرم اما چون روش تسلط نداشتم فقط خودم سرچ کردم.کمتر بود اما به این می ارزید که روش تسلط داشتم.
    آخرش اومد جلو و گفت فرانسه رو خیلی خوب حرف میزنی BRAVO.من شما رو فرانکوفون تشخیص میدم.شما قبول هستید.من ازش تشکر کردم.و گفتم دوستام بیرون منتظرن تا جشن بگیریم.گفت مدارکت رو جمع کن میخوام توضیح بدم .ازش امتیاز هامو پرسیدم گفت 62 شدی.و انطباق رو 5 بهت دادم.خوش اومدی و خداحافظ.
    بیمه رو با تمام مهر های زیرش زده بود به دیوار .بیمه اجباری شده تقریبا. من به استثناها کاری ندارم و نمیدونم که ممکنه کسی بدون بیمه قبول بشه یا نه.اما اینو هم کریستین گفت هم کلمانس.من تو این چند روز CONDITIONALبیمه خیلی دیدم.و نفر بعد از من هم با کلمانس متاسفانه مردود شد!!!نمیدونم چرا.یک زوج بودند.و بقیه همه قبول.
    File :16 Feb.2011 / MEDICAL : 18 SEP. 2013 / VISA 28 SEP. 2013 /spouse sponsorship file 9 oct / transfer to ankara27 jan

Member
    رشته و دانشگاه
    ingenieur d'industrie

سلام چرا فقط سوالهاي تکراري در مورد بيمه پرسيده مي شه بيمه خيلي مهم نيست ديروز يکي از بچه ها اصلا بيمه نداشته و قبول شده پس خيلي استرس نداشته باشيد.........شانسيه ممکنه يه آفيسر گير بده يکي گير نده درست مثل اينکه يه آفيسر با ديد مثبت با سطح فرانسه شما کنار بياد يکي نه يا به چيزاي ديگه گير بده

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)