صفحه 70 از 81 نخستنخست ... 20606162636465666768697071727374757677787980 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 691 تا 700 , از مجموع 804

موضوع: تحصیل در RMIT و مسایل مرتبط

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

پیش فرض پاسخ : تحصیل در RMIT و مسایل مرتبط

سلام دوستان..

من اواخر January 2017 برای RMIT اپلای کردم که بعد از سه هفته وارد پروسه ارزیابی شد. الان حدود 7 ماه گذشته و فهمیدم که سوپروایزر اصلی متاسفانه فایل ارزیابی تحریم ها رو دو ماه قبل فرستاده (با اینکه فرم رو همون اوایل پر کردن). بعد از پیگیری متوجه شدم که دو هفته پیش مدارک از Research Office رفته دست School of Engineering برای شروع در نوامبر 2017.
    کسی میدونه پروسه ارزیابی در چه مرحله ایه و کجاها باید بره؟ و اینکه بنظرتون با این شرایط چقدر دیگه طول میکشه؟ خود دانشگاه که جواب سربالا میده و سوپروایزر هم کلن تو باغ نیست..

و یه مسئله دیگه، برای پر کردن فرم اسکولارشیپ همین الان میشه پر کرد یا باید صبر کرد تا اول offer بیاد؟

ممنون..

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط tecra نمایش پست ها
    سلام دوستان..

من اواخر January 2017 برای RMIT اپلای کردم که بعد از سه هفته وارد پروسه ارزیابی شد. الان حدود 7 ماه گذشته و فهمیدم که سوپروایزر اصلی متاسفانه فایل ارزیابی تحریم ها رو دو ماه قبل فرستاده (با اینکه فرم رو همون اوایل پر کردن). بعد از پیگیری متوجه شدم که دو هفته پیش مدارک از Research Office رفته دست School of Engineering برای شروع در نوامبر 2017.
    کسی میدونه پروسه ارزیابی در چه مرحله ایه و کجاها باید بره؟ و اینکه بنظرتون با این شرایط چقدر دیگه طول میکشه؟ خود دانشگاه که جواب سربالا میده و سوپروایزر هم کلن تو باغ نیست..

و یه مسئله دیگه، برای پر کردن فرم اسکولارشیپ همین الان میشه پر کرد یا باید صبر کرد تا اول offer بیاد؟

ممنون..
    سلام
    ببینید. اگر مشکلی توی پروپوزال شما نباشه کل فرایند چیزی حدود 2ماه طول میکشه. که بیشتر این زمان مربوط به پروسه چک امنیتی میشه. حالا اگر فرایند اپلای شما پروسه چک امنیتی رو طی کرده و رسیده دست تحصیلات تکمیلی همین زودی ها ممکنه به شما افر لتر رو بدن. ولی اینم بگم قطعی زمانی نمیشه داد. شاید به دلایل مختلف دیرتر افر شما بیاد.
    در مورد اسکالرشیپ حتما برید توی سایت درخواستتون رو بدید. وگرنه برای اسکالرشیپ لحاظ نمیشید. نیازی هم به داشتن افرلتر نیست. همین که اپلای کرده باشید کافیه.
    این نکته رو هم بگم که فقط ترم مارچ اسکالرشیپ داره. اگر برای نوامبر افر بگیرید نمیتونید برای همون ترم اسکالرشیپ بگیرید. مجبورید افرتون رو دیفر کنید برای مارچ 2018.

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط pouriatiz نمایش پست ها
    سلام
    ببینید. اگر مشکلی توی پروپوزال شما نباشه کل فرایند چیزی حدود 2ماه طول میکشه. که بیشتر این زمان مربوط به پروسه چک امنیتی میشه. حالا اگر فرایند اپلای شما پروسه چک امنیتی رو طی کرده و رسیده دست تحصیلات تکمیلی همین زودی ها ممکنه به شما افر لتر رو بدن. ولی اینم بگم قطعی زمانی نمیشه داد. شاید به دلایل مختلف دیرتر افر شما بیاد.
    در مورد اسکالرشیپ حتما برید توی سایت درخواستتون رو بدید. وگرنه برای اسکالرشیپ لحاظ نمیشید. نیازی هم به داشتن افرلتر نیست. همین که اپلای کرده باشید کافیه.
    این نکته رو هم بگم که فقط ترم مارچ اسکالرشیپ داره. اگر برای نوامبر افر بگیرید نمیتونید برای همون ترم اسکالرشیپ بگیرید. مجبورید افرتون رو دیفر کنید برای مارچ 2018.
    خیلی ممنون..
    پروسه چک امنیتی فکر میکنم تموم شده . اواسط جولای رفته بود دفتر تحریم دانشگاه..
    خب من January 2017 برای June اپلای کرده بودم (که البته خودشون تاریخشو عوض کردن زدن August و اخیرن استادم گفت November). روی اسکلارشیپ خود دانشگاه (نه دولتی) حساب باز کرده بودم. الان اگه مجبور به دیفر بشم که خیلی مسخره ست.. یعنی دو راند اسکلارشیپو از دست دادم؟!

طبق صحبتتون خواستم فرم اسکلارشیپو پر کنم، سه گزینه داشت:
    Enrolment in a phD or master by research at RMIT University
    Offer for a Master by Research program from RMIT University
    Application with RMIT University but have not yet received an offer

گزینه اول که برای ما نیست، دومیو که چون آفر نگرفتم نمیشه زد، سومیو میزنم پروسه متوقف میشه میگه باید آفر داشته باشی. خواستم دومیو بزنم ولی گفتم بعدن ممکنه مشکل پیش بیاد.. تکلیف چیه الان؟

رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

خیلی ممنون..
    خب من January 2017 برای June اپلای کرده بودم (که البته خودشون تاریخشو عوض کردن زدن August و اخیرن استادم گفت November). روی اسکلارشیپ خود دانشگاه (نه دولتی) حساب باز کرده بودم. الان اگه مجبور به دیفر بشم که خیلی مسخره ست.. یعنی دو راند اسکلارشیپو از دست دادم؟!

گزینه اول که برای ما نیست، دومیو که چون آفر نگرفتم نمیشه زد، سومیو میزنم پروسه متوقف میشه میگه باید آفر داشته باشی. خواستم دومیو بزنم ولی گفتم بعدن ممکنه مشکل پیش بیاد.. تکلیف چیه الان؟
    پس از امسال هست که تا افر نگرفته باشی نمیذارن درخواست بدی. قبلا فقط توی سایت نوشته بودن که نمیشه ولی میشد! پس امیدوار باشید تا قبل از ددلاین اسکالرشیپ افرتون بیاد.
    تا ددلاین این دور اسکالرشیپ که خیلی زمان مونده (نزدیک دوماه). حتی اگر تا نزدیک ددلاین هم منتظر موندید و هنوز افرتون نیومده بود میتونید همون گزینه دوم رو انتخاب کنید که حداقل این دور رو از دست ندید.
    نگران این قضیه نباشید. زودتر یا دیرتر فرستادن درخواست اسکالرشیپ تاثیری روی نتیجه اون نداره. همه پرونده ها بعد از ددلاین بررسی میشن.

Junior Member

سلام دوستان، وقتتون بخیر.
    سوالی داشتم در مورد اینکه من برای پروژه‌ای تحقیقاتی که خودش فاند مشخصی (سالی 30000 دلار) داشته اپلای کردم به استاد و بعد از مصاحبه و اینا، اساتید مربوطه به من گفتند برو توی iApply اپلیکیشن خودت رو ثبت کن و به ما هم خبر بده هرزمان این کار رو کردی تا اونا به Manager of Higher Degrees by Research خبر بدند. حالا من بر این اساس چندتا سوال دارم که ممنون میشم راهنمایی کنید، چون خیلی تاثیر روی برنامه های زندگی شخصی و کاریم داره:

1- الان تقریبا با چه احتمالی من آفر دریافت خواهم کرد ؟
    2- حدودا چقدر زمان می بره ؟ با توجه به اینکه از نوع research بوده و فاند هم داره و مسئولین پروژه تاییدم کردند
    3- من در این مرحله که باید در iApply ثبت کنم، باید مدارکم رو آزاد کنم و یا با مدارک موقت می تونم کارها رو جلو ببرم ؟

خیلی ممنون خواهم شد اگر دوستان راهنمایی کنند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA

خیلی ممنون..

سلام
    بله باید آفر دریافت کرده باشید چون با تاکید این موضوع رو اعلام کرده و اینکه حتماااا از آفیس دانشگاه و استادتون نتیجه رو پیگیری کنید با ایمیل.
    من خودم بعد از پیگیری بود که جواب رو تازه دریافت کردم
    چون احتمالا مجبور به دیفر میشید بخاطر اینکه اسکالرشیپ راند قبلی رو نمیتونید درخواست کنید، بهتره پیگیری رو سریعتر انجام بدید
    همونطور که دوستمون هم اشاره کردن، زمان مناسبی تا ددلاین اسکارشیپ باقی هست. دیفر هم برای این دانشگاه نهایتا دو هفته ای جواب داده میشه اما پیگیی نتیجه اولیه کلا کار رو خیلی راحت تر میکنه
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA

یه مورد دیگه اینکه دانشگاه برای ترم قبل اصلا آفر اسکالرشیپ نداشت پس چیزی رو از دست ندادید و صرفا باید برای مارچ 2048 سریعتر درخواست خودتون رو بعد از دریافت آفرلتر ارائه کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA

سلام دوستان
    یه سوال در رابطه با پیگیری اسکالرشیپ داشتم. با توجه به اینکه آفرلتر قبلا ارسال شده و تا زمان اعلا منتایج اسکالرشیپ هم یه زمان تقریبا بیش از 2.5 مونده (ددلاین اسکالرشیپ آخر اکتبر هست)، تو این مدت زیاد، ارتباط گرفتن با استاد ضروری هست؟
    ِادآوری خاصی نیازه؟ به نظرم فاصله زیاد شاید باعث کمرنگ شدن اسم اپلیکنت بشه
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

س
    نقل قول نوشته اصلی توسط sahaar نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال در رابطه با پیگیری اسکالرشیپ داشتم. با توجه به اینکه آفرلتر قبلا ارسال شده و تا زمان اعلا منتایج اسکالرشیپ هم یه زمان تقریبا بیش از 2.5 مونده (ددلاین اسکالرشیپ آخر اکتبر هست)، تو این مدت زیاد، ارتباط گرفتن با استاد ضروری هست؟
    ِادآوری خاصی نیازه؟ به نظرم فاصله زیاد شاید باعث کمرنگ شدن اسم اپلیکنت بشه
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    سلام. به نظرم نگران این قضیه نباشید. چون افرادی که پذیرش میگیرن ولی اسکالرشیپ نمیگیرن زیادن. حتی هستن افرادی که اسکالرشیپ هم میگیرن ولی نمیرن. برای همین اکثر استادا تا زمانی که دانشجو پا نشده نرفته دانشگاه برای اون وقت نمیذارن. اونها هم خودشون هزارتا گرفتاری دارن و حوصله ندارن زمان بذارن برای کسی که معلوم نیست اصلا میره یا نه. برای همین شما اصلا نگران این قضیه نباشید. منتظر بمونید تا جواب اسکالرشیپ هم بیاد. بعد اگر خواستید برید به استادتون ایمیل بزنید.

سلام . اگر الان قبل از ددلاین اسکولارشیپ بخوام رزومه اپدیت شده رو اپلود کنم چه کار باید کنم.
    وارد iapply هم که میشیم می بینم گزینه برای اپلود داره ولی مشخص نمی کنه که اپلود کردی ایا ثبت می شه رزومه اپدیت شده یا نه . از کجا بفهیم با موفقیت ارسال شده
    همچنین تو قسمت اپلود ها گزینه ای برای اپلود کردن مقاله ها نیست. همین که در رزومه اشاره کنیم و لینکش رو بیاریم کافیه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)