نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 464

موضوع: دانشگاه ها و رشته ها در سوئيس

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : دانشگاه ها و رشته ها در سوئيس

سلام من دانشجوی ترم آخر زیست هستم
    4 تا مقاله سابمیت شده ISI تو الزویر با ایمپکت های 1-2.5 که به احتمال قوی اکسپت میشن
    1 مقاله ISI اکسپت شده با ایمپکت 0.6
    ارائه 1 پوستر در کنفرانس
    آشنایی کامل با تمام تکنیک ها و لوازم آزمایشگاهی مربوط به گرایش neuroscience ( مقالاتم هم در همین موردن)
    تافل ibt میخوام شرکت کنم و فکر کنم بالای 85 بیارم و GRE sub biology رو هم روش دارم کار میکنم و مطمئنم بالای 95 یا حتی 98% میزنم
    یک سال سابقه کار در آزمایشگاه فیزیولوژی جانوری laboratory assistant
    سه ماه به طور کار اموز هم تو انیستیتو پاستور کار کردم تو بخش مربوط به neuroscience
    واحد های مربوط به این گرایش رو هم از مقطع ارشد با نمره خوب پاس کردم که پیش نیاز نخورم
    و نقطه ضعف رزومه ام: GPA 12.98 از دانشگاه سراسری ارومیه
    با همه اینها چقد شانس دارم تا بورس بگیرم راستش خودم واسه دانشگاه گوتینگن برنامه ریخته بودم ولی بعضی از دوستان کمی نا امیدم کردن
    من دنبال دانشگاه های رایگان یا ارزون یا با بورس راحت میگردم
    ممنون میشم راهنماییم کنین

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sera26 نمایش پست ها
    سلام من دانشجوی ترم آخر زیست هستم
    4 تا مقاله سابمیت شده ISI تو الزویر با ایمپکت های 1-2.5 که به احتمال قوی اکسپت میشن
    1 مقاله ISI اکسپت شده با ایمپکت 0.6
    ارائه 1 پوستر در کنفرانس
    آشنایی کامل با تمام تکنیک ها و لوازم آزمایشگاهی مربوط به گرایش neuroscience ( مقالاتم هم در همین موردن)
    تافل ibt میخوام شرکت کنم و فکر کنم بالای 85 بیارم و GRE sub biology رو هم روش دارم کار میکنم و مطمئنم بالای 95 یا حتی 98% میزنم
    یک سال سابقه کار در آزمایشگاه فیزیولوژی جانوری laboratory assistant
    سه ماه به طور کار اموز هم تو انیستیتو پاستور کار کردم تو بخش مربوط به neuroscience
    واحد های مربوط به این گرایش رو هم از مقطع ارشد با نمره خوب پاس کردم که پیش نیاز نخورم
    و نقطه ضعف رزومه ام: GPA 12.98 از دانشگاه سراسری ارومیه
    با همه اینها چقد شانس دارم تا بورس بگیرم راستش خودم واسه دانشگاه گوتینگن برنامه ریخته بودم ولی بعضی از دوستان کمی نا امیدم کردن
    من دنبال دانشگاه های رایگان یا ارزون یا با بورس راحت میگردم
    ممنون میشم راهنماییم کنین
    سلام دوست عزیز

رزومه شما در مجموع خوب به نظر میاد. رزومه دو تا دوست دیگه هم همینطور ولی چون رشته شما به من نزدیکتره کامنت شما رو جواب میدم. اصولا من اطلاعی از دانشگاه های رایگان یا ارزون یا با بورس راحت ندارم و میدونم که اگر وجود خارجی داشته باشند، زیاد نیستند. منتها با توجه به رزومه شما (و دوتا دوست دیگه) بهتون پیشنهاد میکنم اپلای کنید. اصولا پروسه گرفتن پذیرش، پروسه طولانی و پرفراز و نشیبیه که علاوه بر داشتن رزومه مناسب (که فکر میکنم شماها دارید) نیاز به پیگیری خیلی زیاد، گشتن خیلی زیاد تو اینترنت و دانشگاههای مختلف، ارسال ایمیل های خیلی زیاد به اساتید و امیدواری خیلی زیاد داره. با انرژی کارتون رو شروع کنید و مابقی رو به خدا بسپرید. یه نکته دیگه اینکه بهتره روی دانشگاه خاصی حساب باز نکنید که در صورت رد شدن، ناامید بشید.

به امید شنیدن خبرهای خوب از شما

موفق باشید
    راست میگویند که سرد است،
    آن جا که وطن نیست

Member
    رشته و دانشگاه
    BSc, MSc: Amirkabir university

سلام دوستان عزیز
    رشته من نساجی بوده. معدل لیسانس 16.44 و معدل ارشد 18.23 رتبه اول ارشد و سوم کارشناسی دارم و سه مقاله در کنفرانس خارجی
    تافل 80 شدم و جی آر هم دادم ولی نمره وربالم کم شده، کوآنت کامل شدم

لطفا من رو راهنمایی کنید که چقدر شانس بورس و فاند دارم و کدوم دانشگاهها؟
    خیلی ممنون
    هر وقت به چیزی که آرزوت بوده می رسی، تازه می فهمی آرزوش از داشتنش بهتر بوده!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)