صفحه 481 از 1371 نخستنخست ... 381431471472473474475476477478479480481482483484485486487488489490491531581981 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,801 تا 4,810 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط yas12 نمایش پست ها
    نه من مشکل مدرک زبان ندارم و واسشون آپلود کردم ، خودمم تعجب کردم از این جمله !! حس میکنم این جزو نامه های آمادس که فقط اسم متقاضی رو بالاش اضافه میکنن. یعنی به نظر شما با تکمیل مدارک کمک هزینه قطعیه و یا بازم بررسی میکنن و امکان داره ندن؟
    من هم جواب اولم رو بر مبنای کامل بودن مدارکتون دادم. اگه مدارکتون کامله به احتمال زیاد فاند بهتون تعلق می گیره. فقط به محض دریافت آفر کارهای خواسته شده رو انجام بدین و پست کنید. به استادتون هم ایمیل بزنید و بگید که آفر رو قبول کردید. خط آخر هم نشون دهنده اینه که کسی که ایمیل رو فرستاده از شرایط شما بی اطلاع بوده.!

با ایمیل زدن به استاد به صورت مستقیم چقدر شا نس گرفتن phd
    در دانشگاههای کانادا هست

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط lleeiillaa نمایش پست ها
    با ایمیل زدن به استاد به صورت مستقیم چقدر شا نس گرفتن phd
    در دانشگاههای کانادا هست
    خیلی از دانشگاه های کانادا موقع اپلای ازتون می خوان اسم سوپروایزورتونو هم بنویسید برای همین تقریبا ضروریه که قبل از اپلای با استاد ارتباط داشته باشید. حالا اینکه شانستون چقدره بستگی به جوابی که استاد بهتون می ده داره.
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

نقل قول نوشته اصلی توسط yas12 نمایش پست ها
    راستش این نامه ی دانشگاهه، ولی جایی دیگه رو پیدا نکردم مطرح کنم و کل نامه رو کپی میکنم، یعنی به نظر شما پذیرش قطعی نیست فعلا ؟

It gives me great pleasure to inform you that we are able to approve the application as above to study on our XXXX programme for September 2012 (subject to formal University ratification) . You will receive the formal offer letter by post in due course including details of any further conditions you must satisfy in order to take up the offer . It is important that, when you receive the formal offer, you reply to this immediately and also meet all of the conditions as soon as possible in particular any English Language qualification you are asked to obtain.

We are delighted to advise that we have a Scholarship for this programme of studies for which you will be eligible. You do not need to submit an application for this funding. Please find attached a link for your information. It is important that to be awarded this scholarship you attain an UNCONDITONAL offer BEFORE 9 July 2012.
    آقا این بنده خدا رو درست راهنمایی کننین
    اولاً که پذیرش شما شرطی است و قطعی نیست و قطعی شدنش منوط به اینه که آفری که میاد در خونتون رو قبول کرده و با سایر مدارکی که لازمه براشون پست کنید ممکنه نمره بالاتر زبان ازت بخوان یا ریپورت آفیشال اون یا اینکه شما هنوز فارغ التحصیل نشدی و تا اون تاریخ باید ترجمه دانشنامه و ریز نمرات بفرستی و ... هرچی هست کسی نمیدونه مگر اینکه از خودشون سوال کنید ... دوماً یه بورس هم برای این رشته-مقطع هست که شما هم شرایط اولیشو داری و در کنار سایر قبولشدگان در نظر گرفته میشی و هیچگونه کار اضافی لازم نیست ... معمولاً شانس گرفتن اینجور بورسها اینقدر کمه که باید خیلی خیلی خوش شانس باشی

I look forward to your application. Please remember to indicate me as your potential supervisor in your application. Keep in mind that a minimum TOEFL of 95 and GRE of V>146 (400), Q>160 (760), A>4 is required for consideration for admission and funding by my group, and that most students that are admitted with funding typically exceed those minimums.
    سلام دوستان گرامی

من جدیدا این ایمیل رو از یکی از اساتید یکی از دانشگاههای تاپ 10 آمریکا در رشته عمران دریافت کردم. و در این رابطه چند تا سوال دارم؟

1- به نظر شما این استاد این ایمیل رو فقط به من زده یا به همه متقاضیان واجد شرایط؟

2- با توجه به خفن بودن استاد و دانشگاه چقدر می شه روی فاند و قبولی دانشگاه حساب کرد؟

توضیح اینکه معدل لیسانس 13/5 و فوقم 15 کم هست و می تونه دردسر ساز بشه. حالا موندم این استاد چقدر می تونه جدی باشه. البته به جورایی سابقه کار و مقاله ها ی مربوطی در زمینه کاریش دارم که فکر کنم همون براش جالب بوده. ولی در شرایط رقابتی معمولا معدلم موتونه دردسر بزرگی باشه.
    ویرایش توسط mr_saeed : February 16th, 2012 در ساعت 11:18 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط mr_saeed نمایش پست ها
    سلام دوستان گرامی

من جدیدا این ایمیل رو از یکی از اساتید یکی از دانشگاههای تاپ 10 آمریکا در رشته عمران دریافت کردم. و در این رابطه چند تا سوال دارم؟

1- به نظر شما این استاد این ایمیل رو فقط به من زده یا به همه متقاضیان واجد شرایط؟

2- با توجه به خفن بودن استاد و دانشگاه چقدر می شه روی فاند و قبولی دانشگاه حساب کرد؟

توضیح اینکه معدل لیسانس 13/5 و فوقم 15 کم هست و می تونه دردسر ساز بشه. حالا موندم این استاد چقدر می تونه جدی باشه.
    1- هر چند قطعی نمیشه گفت، ولی به احتمال خیلی زیاد تمپلیته، چون هیچ چیزی نگفته که دقیقا به شما اشاره کرده باشه و این ایمیل رو میتونه به تمام متقاضیان واجد یا فاقد شرایط ارسال کنه.
    2- معدلتون ممکنه مشکل ساز باشه ولی شاید بقیه رزومتون (if any) کمکتون کنه.
    بهترین کار اینه که با ارسال ایمیل بعدی، از اینکه چقدر استاد جدیه مطمئن بشین

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

سلام دوستان گرامی

توضیح اینکه معدل لیسانس 13/5 و فوقم 15 کم هست و می تونه دردسر ساز بشه. حالا موندم این استاد چقدر می تونه جدی باشه.
    اگر این کل متن ایمیل باشه، شبیه یک تمپلیته که استاد یا برای همه اپلیکنت ها می فرسته یا برای اونهایی که از رزومشون خوشش اومده ( هر دو موردش بوده). چون چیز خاصی از شما و رزومتون در این متن نیست، شما رو بعنوان یکی از گرینه هاش در نظر خواهد گرفت و به نظر می یاد خودش دانشجوهاشو ساپورت می کنه. حرفی از معدل نزده، اگر از حداقل های دانشگاه پایین تره، از منشی تحصیلات تکمیلی بپرس ببین اگه اینطور باشه گرجویت افیس اپلیکشنتو رد می کنه یا می ده با استاد ببینه.
    برای دانشگاه های رنک بالا رقابت خیلی زیاده و با توجه به تعداد زیاد اپلیکنت ها خیلی نمی شه روی ایمیل هایی از این دست حسابی باز کرد. حالا شما تلاش کیند ان شااله همه چیز خوب پیش می ره.

1- هر چند قطعی نمیشه گفت، ولی به احتمال خیلی زیاد تمپلیته، چون هیچ چیزی نگفته که دقیقا به شما اشاره کرده باشه و این ایمیل رو میتونه به تمام متقاضیان واجد یا فاقد شرایط ارسال کنه.
    2- معدلتون ممکنه مشکل ساز باشه ولی شاید بقیه رزومتون (if any) کمکتون کنه.
    بهترین کار اینه که با ارسال ایمیل بعدی، از اینکه چقدر استاد جدیه مطمئن بشین
    گر این کل متن ایمیل باشه، شبیه یک تمپلیته که استاد یا برای همه اپلیکنت ها می فرسته یا برای اونهایی که از رزومشون خوشش اومده ( هر دو موردش بوده). چون چیز خاصی از شما و رزومتون در این متن نیست، شما رو بعنوان یکی از گرینه هاش در نظر خواهد گرفت و به نظر می یاد خودش دانشجوهاشو ساپورت می کنه. حرفی از معدل نزده، اگر از حداقل های دانشگاه پایین تره، از منشی تحصیلات تکمیلی بپرس ببین اگه اینطور باشه گرجویت افیس اپلیکشنتو رد می کنه یا می ده با استاد ببینه.
    برای دانشگاه های رنک بالا رقابت خیلی زیاده و با توجه به تعداد زیاد اپلیکنت ها خیلی نمی شه روی ایمیل هایی از این دست حسابی باز کرد. حالا شما تلاش کیند ان شااله همه چیز خوب پیش می ره.
    با تشکر از باسخ خوب شما دوستان گرامی

من یه مقداری از ایمیل رو حذف کردم. بالای ایمیل اسم من بود و نکته بعدی اینکه چون رشته کاری ما دقیقا یکی نیست مطمئنا باید همه cv and sop رو که ضمیمه میلم بود خونده باشه در ضمن دقیقا بعد از یه روز جواب داد و الان دیگه فصل اپلای های اصلی تقریبا تموم شده و ممکنه تیمش رو بخواد ببنده نهایتا این استاد سه ساله فقط دانشجوی ایرانی می گیره. (یه استاد جدی آلمانی الاصل)

در مورد ساپورتش هم معمولا هر سال یه پروژه 400000 دلاری ملی داره که من هم احتمالا باید روی همونا کار کنم؟ (همینش برام سوال شده)
    لطفا این پست هم مطالعه کنید.#790 و اگه ممکنه راهنمایی کنید.

موفق باشید.
    ویرایش توسط mr_saeed : February 16th, 2012 در ساعت 11:53 PM

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

با تشکر از باسخ خوب شما دوستان گرامی

من یه مقداری از ایمیل رو حذف کردم. بالای ایمیل اسم من بود و نکته بعدی اینکه چون رشته کاری ما دقیقا یکی نیست مطمئنا باید همه cv and sop رو که ضمیمه میلم بود خونده باشه در ضمن دقیقا بعد از یه روز جواب داد و الان دیگه فصل اپلای های اصلی تقریبا تموم شده و ممکنه تیمش رو بخواد ببنده نهایتا این استاد سه ساله فقط دانشجوی ایرانی می گیره. (یه استاد جدی آلمانی الاصل)

در مورد ساپورتش هم معمولا هر سال یه پروژه 400000 دلاری ملی داره که من هم احتمالا باید روی همونا کار کنم؟ (همینش برام سوال شده)
    لطفا این پست هم مطالعه کنید.#790

موفق باشید.
    وقتی رشته کاریتون دقیقا یکی نیست، اگر به نظر خودتون رزومتون (چون من رزومتونو ندیدم و البته هم رشته ای شما هم نیستم) یک برگ برنده خیلی خاص داره که استاد دانشگاهی با رنک زیر 10 رزومتونو خونده، اپلای کنید. ان شاالله پذیرش خوبی می گیرید.
    البته می تونید یه ایمیل بزید و ازش مثلا یک سوال بپرسید، اگر همونطوری که گفتید بخواد تیمشو ببنده و تمپلیت نفرستاده باشه باید جواب مناسبی به ایمیلتون بده. ان شاالله می ده.

دوستان من با یه استادی چند ماه پیش در تماس بودم. اون از مقالاتم از طریق ایمیل سوال پرسید. بعد از چندین ایمیل، ازم یه Report خواست و بهم 1 ماه وقت دادم و منم براش فرستادم که خوششم اومد. بعد گفت اگر رو این پروژه میخوای کار کنی حتما اپلای کن و لی فعلا قولی نمیدم تا بقیه اپلیکنتها رو هم بررسی کنم. حالا من دو سه روز پیش بهش ایمیل زدم که اپلیکیشن من رسیده دستت یا نه که اونم بلافاصله جواب داد که:
    If you are free on Saturday morning, I would like to ask you some final questions. Let me know what time works best for you, and give me a number I can reach you at
    من تقریبا مطمئنم یکی از سوالاش اینه که پذیرش بدیم میای یا نه. حالا مشکل اینه که این دانشگاه رنکش حدود US 50 هست و من هنوز جوابایه top 10 رو نگرفتم. به نظرتون اگه این سوال رو پرسید چی بهش بگم که هم پذیرش نپره و هم من بعدا بتونم اگه خواستم برم یه دانشگاه بهتر، بتونم (از نظر اخلاقی میگم)؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)