صفحه 675 از 859 نخستنخست ... 175575625665666667668669670671672673674675676677678679680681682683684685725775 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,741 تا 6,750 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

دوستان کسی اطلاع داره که آیا با وجود قبولی استاد مبنی بر اسپانسر شدن باز هم احتمال داره که دانشگاه تورنتو تقاضای تحصیل در مقطع دکتری رو رد کنه؟ آیا کسی تا به حال به چنین چیزی برخورده؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mirshahvaladi نمایش پست ها
    دوستان کسی اطلاع داره که آیا با وجود قبولی استاد مبنی بر اسپانسر شدن باز هم احتمال داره که دانشگاه تورنتو تقاضای تحصیل در مقطع دکتری رو رد کنه؟ آیا کسی تا به حال به چنین چیزی برخورده؟
    اگر مینیمم شرایط قبولی را نداشته باشید احتمالش هست که اداره تحصیلات تکمیلی رد کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    شما معدل، نمره زبان، GRE جنرال و سابجکت تون همه خیلی ضعیف هستند.معدل رو که دیگه نمیشه کارش کرد ولی سعی کنید نمره های تافل و GRE Subject رو خیلی بالاتر ببرید. حتی در آن حالت هم برای کانادا شانس محدودی دارید.
    اگر بخوام با هزینه خودم برای دکتری اپلای کنم شانسم بالاتر میره؟ اگر بخوام ترم اول رو با پول خودم برم آیا احتمال اینکه در ترم های بعدی فاند بگیرم هست؟ یک سوال دیگه گرایش ارشد من هستهای هست تاثیری در گرفتن ویزا نداره؟؟؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sorurphysics نمایش پست ها
    اگر بخوام با هزینه خودم برای دکتری اپلای کنم شانسم بالاتر میره؟ اگر بخوام ترم اول رو با پول خودم برم آیا احتمال اینکه در ترم های بعدی فاند بگیرم هست؟ یک سوال دیگه گرایش ارشد من هستهای هست تاثیری در گرفتن ویزا نداره؟؟؟
    باید استادی را پیدا کنید که حاضر شود شما را با این شرایط قبول کند. بهرحال گرایش های حساس همیشه احتمال مشکل ویزا دارند.

Junior Member

سلام خدمت دوستان

یه راهنمایی یا توصیه می خواستم ازتون.
    من ارشد مکانیک دارم از دانشگاه دولتی سبزوار با معدل 16. کارشناسی هم فردوسی بودم با معدل 12.5
    سه تا مقاله isi هم دارم که ایمپکت یکیش 4.7 هست و بقیه بین 3 تا 4. دو تا هم علمی پژوهشی فارسی هم دارم تو مجله مکانیک مدرس.
    بعد الان دارم میرم خدمت و امریه گرفتم که عصرا بیکار باشم و شهر خودمون هم هستم. سوالم اینه با این شرایط شانس خوبی برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های کانادا یا حالا هر جای دیگه تو مقطع دکترا به صورت فول فاند دارم یا نه؟ چون اگه شانس بالایی هست تو این مدت قصدم اینه هم مدرک زبان بگیرم و احتمال زیاد یه مقاله isi دیگه هم میدم. اگرم نیست که بیخیال ادامه تحصیل بشم.

مرسی : )

Junior Member

دوستان ی سوال داشتم
    برای پذیرش دانشگهای خوب کانادا مثل ubc رزومه خوب میخاد دیگه
    چطوری رزومم رو خوب کنم قوی کنم؟
    برای مقطع ارشد میخوام برم
    رشتم کامپیوتره

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط mammadsn نمایش پست ها
    دوستان ی سوال داشتم
    برای پذیرش دانشگهای خوب کانادا مثل ubc رزومه خوب میخاد دیگه
    چطوری رزومم رو خوب کنم قوی کنم؟
    برای مقطع ارشد میخوام برم
    رشتم کامپیوتره
    سلام

اگر بتوانید نمره خوبی از زبان بگیرید و همچنین جی ار ای بالایی هم داشته باشید شانس خوبی برای دریافت فاند ارشد کانادا دارید.

برای دانشگاه مذکور,با دوستانی که الان در حال تحصیل هستند ویا بچه های دکترا ایرانی انجا ارتباط داشته باشید.

ارادت
    معاویه: قوی تر از ذوالفقار علی سراغ داری؟
    عمرو بن عاص: آری، جهل مردم!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ma3ouddd نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان

یه راهنمایی یا توصیه می خواستم ازتون.
    من ارشد مکانیک دارم از دانشگاه دولتی سبزوار با معدل 16. کارشناسی هم فردوسی بودم با معدل 12.5
    سه تا مقاله isi هم دارم که ایمپکت یکیش 4.7 هست و بقیه بین 3 تا 4. دو تا هم علمی پژوهشی فارسی هم دارم تو مجله مکانیک مدرس.
    بعد الان دارم میرم خدمت و امریه گرفتم که عصرا بیکار باشم و شهر خودمون هم هستم. سوالم اینه با این شرایط شانس خوبی برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های کانادا یا حالا هر جای دیگه تو مقطع دکترا به صورت فول فاند دارم یا نه؟ چون اگه شانس بالایی هست تو این مدت قصدم اینه هم مدرک زبان بگیرم و احتمال زیاد یه مقاله isi دیگه هم میدم. اگرم نیست که بیخیال ادامه تحصیل بشم.

مرسی : )
    شانس دارید ولی اینکه چه میزان شانس و در کدام دانشگاه داشته باشید بیشتر به موضوع تز و مقالاتتان برمیگردد. استادانی که در شاخه شما پروژه دارند را باید پیدا کنید و با ارسال مکاتبات اولیه امکان پذیرش خود را تعیین کنید. فیدبک مناسب استاد زمینه سار اولیه پذیرش شما خواهد بود ولی قبل از این کار تکلیف دوره خدمت و زبان را مشخص کنید. هرجه فاصله کمتری تا اقدام ادامه تحصیل باشد بهتر و شانس بالاتر است.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط marykary نمایش پست ها
    سلام دوستان.من لیسانس مهندسی مکانیک دارم از دانشگاه شهید باهنر کرمان.رزومه خوبی دارم. نمره ایلتس ام هم 7 است. معدلم GPA3 از 4 (14.5 از 20)دارم. خود دانشگاه زده GPA2.75تا 4.در حال یادگیری زبان فرانسه هم هستم.ولی مقاله ندارم. بنظرتون میتونم برای ارشد در دانشگاه پلی تکنیک اپلای کنم با فاند از استاد؟؟؟ یه دوست دارم اونجا درس میخونه گفته که میتونه برام استاد تازه کار پیدا کنه. بنظرتون امکانش هست؟؟؟؟ ممنون میشم جوابم رو بدین
    اگر بتونید استاد پیدا کنید شانس دارید.

Junior Member

سلام.
    کارشناسی فیزیک شهیدبهشتی
    معدل 17.20
    رتبه 5 کنکور ارشد فتونیک
    معدل 19.30 ارشد شهید بهشتی
    مشارکت در ساخت یک دستکاه در زمینه فتونیک و یک دستگاه در زمینه ی ماده چگال لایه نشانی
    1 ISI
    بنظرتون میتونم از کانادا فول فاند بگیرم؟
    نمره های زبان و GRE خوبی هم میتونم بگیرم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)