نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 39

موضوع: آرشیو شده : بخش فرهنگی سفارت فرانسه، تعطیل شد! (تا پایان سال 2011)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Banned

پیش فرض پاسخ : بخش فرهنگی سفارت فرانسه، تعطیل شد!

نقل قول نوشته اصلی توسط arash-iran نمایش پست ها
    شما یه زنگی قبلش بزنید به کنسولگری و مطممئن بشید که همه چی روبراهه. چون قبلا برای ویزای کنفرانس اول باید بخش فرهنگی واقع در فرمانیه میرفتین و بعد از اون کنسولگری. حالا الان احتمالا باید مستقیما برید کنسول. ولی قبلش زنگ بزنید و مطمئن بشید.
    خیلی ممنون. اما من شماره ای که روی سایت سفارت فرانسه است زنگ می زنم می گوید که این یک بخش سیاسی سفارت است و یک شماره دیگر می دهد و آنجا که زنگ می زنی یا کسی برنمی دارد یا اشغال است. روش کار همین است یا شماره مستقیمی یا قابل استفاده تری وجود دارد . چون با این حجم متقاضی ویزاهای مختلف و یک شماره که معلوم نیست برای وقت است و یا سوال است و... فکر نمی کنم سه ماه دیگر هم می بتوانم سوالم را بپرسم یا وقت بگیرم.

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

پیش فرض پاسخ : بخش فرهنگی سفارت فرانسه، تعطیل شد!

نقل قول نوشته اصلی توسط as_vender نمایش پست ها
    خیلی ممنون. اما من شماره ای که روی سایت سفارت فرانسه است زنگ می زنم می گوید که این یک بخش سیاسی سفارت است و یک شماره دیگر می دهد و آنجا که زنگ می زنی یا کسی برنمی دارد یا اشغال است. روش کار همین است یا شماره مستقیمی یا قابل استفاده تری وجود دارد . چون با این حجم متقاضی ویزاهای مختلف و یک شماره که معلوم نیست برای وقت است و یا سوال است و... فکر نمی کنم سه ماه دیگر هم می بتوانم سوالم را بپرسم یا وقت بگیرم.
    شما به این شماره زنگ بزنید:64094000
    شماره بالا مربوط به کنسولگریه. البته زیاد زنگ بزنید، چون معمولا مشغوله.
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)